Bulvár

Jandová exkluzivně z Miss World: Hlídají nás i na toaletě!


V sobotu 15. listopadu odletěla Miss ČR Zuzana Jandová (21) na světovou soutěž krásy Miss World do Jihoafrické republiky. Přestože měla před odletem trochu strach z toho, co ji čeká, teď už ví, že její obavy byly zbytečné. Dokonce už se skamarádila s Gruzínkou.

„Většinu volného i organizovaného času zatím trávím se svou spolubydlící z Gruzie, která je velmi sympatická. Milá je i dívka z Belgie, ale s tou se zatím ještě moc neznám. Postupně se seznamuji i s dalšími dívkami, ale chce to čas. Přece jen jsem tu teprve tři dny,“ říká exkluzivně Korzu misska, kterou hned druhý den pobytu okouzlila přivítací večeře.

„První den po příletu jsem byla hodně unavená, ale druhý den nám to všem bohatě vynahradili obrovskou přivítací večeří. Bylo to opravdu nádherné. Vše ve velkém stylu. Představte si sto dvacet dívek v nádherných robách pohromadě na jednom pódiu a každá je v podstatě nejkrásnější. Do toho zpívají místní zpěváci známé písničky a navozují tak trošičku dojemnou atmosféru,“ vypráví Zuzka.

„Musím říct, že z počátku jsem se obávala rivality mezi finalistkami, ale ono se to zatím jeví naprosto opačně. Holky si navzájem ve všem pomáhají, jsou příjemné a vše probíhá bez problémů.“

Přestože Jihoafrická republika nepatří na rozdíl od Ruska, kde se měla soutěž původně konat, mezi konfliktní země, dívky jsou všude hlídány.

„Jsme rozděleny do několika skupinek po třiceti dívkách a každou skupinu má na starosti několik chův. Ty jsou v podstatě jakýmisi prostřednicemi mezi organizátory a námi. Poskytují nám veškeré informace a bez nich se nemůžeme hnout ani na krok. Dokonce ani na toaletu nesmím jít sama. Kromě toho nás hlídá také ochranka a nechybí ani policie,“ prozrazuje kráska, kterou dnes čeká první desetidenní výlet po africké buši.

   
19.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Solei [*]

  mezi holkama už není otevřená rivalita - děvenky se nějak dověděly, že ty "chůvy" mají za úkol je pozorovat a pak podávají hlášení porotcům, velká část rozhodování o vítězce totiž závisí i na tom jak se děvčica chová k ostatním. Takže se děvenky snaží.

  superkarma: 0 21.11.2008, 08:30:14
 2. avatar
  [1] Dudlajlama [*]

  Tahle fotka je o hodne milosrdnejsi nez ta minula

  superkarma: 0 19.11.2008, 18:51:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme