Od Vánoc nás dělí dvanáct dní. Lidé už propadají panice, utíkají do obchodních center a nakupují dárky ve velkém. Nás zajímalo, jak jsou na tom naše známé tváře. Proto jsme se rozhodli několika z nich položit dvě otázky, a jak odpověděli, si právě teď můžete přečíst.

1.      Máme 12 dní do Vánoc, jak jste na tom s dárky? Máte už vše, nebo to necháváte na poslední chvíli?

2.      Jaký dárek byste si přáli, ale víte, že ho nikdy nejspíše nedostanete?

Petr Janda:
sd1. Samozřejmě nemám, ale není to pro mě nijak zvláště nervující, jelikož vím, co koupím. Protože už nejsme v komunismu, můžu vše koupit klidně i den před Vánoci. Já ale mám ještě turné, takže snad tento týden se mi podaří vše sehnat.

2. Přál bych si dřevěnou nohu Zilvara z chudobince.

 

 

 

 

Světlana Nálepková:
as1. Měla jsem minulý týden premiéru, takže jsem nic nezvládla nakoupit :-). Tedy, už dvakrát jsem vyrazila se podívat do obchodů, něco málo jsem pořídila, ale zjistila jsem, že nic moc nemají, takže jsem nebyla moc úspěšná.

2. Myslím si, že co si člověk přeje, to i dostane. :-)

 

 

 

Yemi A.D.:
sda1. Nemám. Vánoční dárky zásadně řeším na poslední chvíli. Musím, ale říct, že už jsem se poučil. Většinou řeším dárky tak týden před Vánoci.

2. Tak za prvé, jsem zastánce toho, že nikdy neříkej nikdy. Myslím si, že když si někdo něco opravdu přeje, tak je ta síla větší, než si myslíme. Kdyby to ale měl být dárek, který by se dal opravdu těžko sehnat, tak bych asi koupil mámě barák na Floridě. To by byl podle mě ten nejhezčí dárek pro mou maminku. Mně osobně nic nechybí, když chci dárky, tak to jsou dárky pro někoho jiného.

Jakub Kohák:
fg1. My si se všema dáváme dárky v průběhu celého roku. Nakoupeno nemám, protože vánoční dárky přece nosí Ježíšek!
2. Cirkulárku. Protože mě v poslední době hrozně zajímá řezání. Nebo motorovou pilu, do každý ruky jednu. A pak bych pár lidem podal ruku.

 

 

 

 

 

Emma Smetana:
sd1. Řeším to tak, že nakupuju dárky v průběhu celého roku. Nejradši dávám věci typu zážitky, výlety, letenky, večeře, vouchery... Jelikož jsem hodně přes jídlo a cestování, dávám dárky, které bych sama chtěla dostat. A nakupuju nejvíc přes internet.
2. Asi bych docela ráda dala dar nesmrtelnosti všem lidem, u kterých bych potřebovala, aby tu zůstali. Je to trošku sobecký, ale dala bych jim to s nějakou platností, dokud by si to oni přáli, směli by si určit, kdy to vyprší.

 

 

 

\ada\cMatěj Homola:
1.Už za 12 dní? Díky za připomenutí, hned zítra začnu.
2.Cokoliv od dědy a babičky.

 

 

 

 

 

 

adca\Ben Cristovao:
1. Nechávám to na poslední týden, je to podle mě tak akorát. Samozřejmě pokud najdu něco během prosince, co by šlo jako dárek, na Vánoce to schovám.
2. Přál bych si, aby mi mamka někdy namalovala obraz. Vystudovala dějiny výtvarného umění a má talent, ale nikdy mi nic nenamalovala.


 

 

Čtěte také:

Reklama