Styl

Jana Doleželová nechce měnit styl


Zatímco světem letí nové trendy a hvězdy se snaží o stále novou revoluční image, modelka a doktorka farmacie Jana Doleželová (26) vypadá už pár let pořád stejně a výraznější změnu nechystá.
Má pro to své důvody.
"Když mi bylo sedmnáct, nechala jsem se ostříhat nakrátko," vysvětluje. "Dopadlo to sice fajn, byla to zajímavá změna, ale celý život bych tak určitě vypadat nechtěla. Tehdy jsem to udělala jen proto, že jsem se rozešla s přítelem, a chtěla jsem tedy přirozeně změnu, jak se to tak dělává. Teď nám momentálně všechno klape, takže se stříhat určitě nebudu," směje se modelka. "Ale omezuje mě i práce v modelingu. Určitě bych si nenechala třeba obarvit vlasy úplně na blond, maximálně bych šla do světle hnědé nebo hodně špinavé blond."Láká ji nový obor

Když se v roce 2004 stala Miss České republiky, otevřely se ji dveře do mnoha uměleckých oblastí. Jana neváhala, a hned několik nabídek využila. Vyzkoušela si moderování, zahrála si například ve filmech Bestiář a Svatba na bitevním poli a také zabrousila do oblasti kosmetiky a líčení. Ráda by se totiž v budoucnu stala ještě navíc profesionální vizážistkou. Vždycky se snaží vypadat dobře, ale jak sama tvrdí, není to zadarmo.
"Pravidelně chodím jednou týdně na manikúru, pedikúru a ke kadeřníkovi," vypočítává. "A samozřejmě mě také opečovávají lidé na přehlídkách a při moderování. Já sama, když mám ale volno, tak se raději snažím relaxovat a moc kosmetiku nepoužívám," říká kráska, která je zasnoubená s dlouholetým přítelem Richardem Podroužkem. K oltáři se ale zatím nechystají.

Zdroj: Korzo
   
30.04.2008 - Krása - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] tortora [*]

  mě se taky nechce měnit styl a nikdo o tom nepíše to je snad její věc,ne koho to zajímá

  superkarma: 0 30.04.2008, 21:17:57
 2. [6] gentiana [*]

  Manx: Zdá se tedy, že úroveň vysokého školství klesá níž a níž:D

  superkarma: 0 30.04.2008, 21:09:39
 3. [4] gentiana [*]

  Bellana: Doktorát je vědecký titul, takže to znamená, že vědy už udělala tolik, aby jí to stačilo na doktorskou práci. A protože se farmnacie studuje šest let a postgraduál je tříletý, tak to znamená, že devět let studia odbyla za dobu o dva roky kratší. Takže z toho vyplývá, že je ve svém oboru nesmírně pilná a nadaná, protože tohle fakt nejde, když někdo studuje, jenom aby dostal papír - a proto se divím, že s tímhle nemá nějaký stipendium a nepáchá tu vědu a místo toho se tahá někde po večírcích.

  Ale jako nosnější se mi zdá, že si redakce plete tituly a holka je magistra farmacie, nikoli doktorka.

  superkarma: 0 30.04.2008, 15:22:22
 4. [3] Bellana [*]

  gentiana: Co třeba proto, že nechce být vědecká pracovnice a pro to, aby mohla vést svoji lékárnu, jí doktorát stačí?

  superkarma: 0 30.04.2008, 14:54:17
 5. [2] gentiana [*]

  Když má v šestadvaceti doktorát, proč už dávno nemá nějaký superstipendium v cizozemí a ztrapňuje se jako modelka?

  superkarma: 0 30.04.2008, 14:44:52
 6. avatar
  [1] *modrá [*]

  Tady jsou s ní krásné fotky z připravovaného kalendáře, má moc hezkou postavu. http://www.super.cz/exkluzivne/22586-miss-dolezelova-na-seychelach-cihala-na-ni-smrt-.html

  superkarma: 0 30.04.2008, 13:50:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme