Bulvár

Jan Přeučil je pořád zamilovaný

I když se oblíbený herec Jan Přeučil podruhé ženil už před několika lety, manželství s herečkou Evou Hruškovou-Přeučilovou spíše připomíná permanentní líbánky. Jejich zamilovanosti si často všímají i přátelé a kolegové. Tvrdí, že jakmile manželé Přeučilovi přijdou do společnosti, okamžitě šíří kolem sebe pozitivní energii a světlo.

"Mám veliké štěstí, že i moje druhá žena - stejně jako byla Štěpánka - je pohádková. Společně se snažíme pohádku udržovat i v našem vztahu. Když jsme měli svatbu, tak jsme si slíbili, že uděláme všechno proto, aby nám naše láska nezevšedněla, a podle toho žijeme. Neustále děláme jeden pro druhého drobné pozornosti, dáváme si téměř denně malé dárečky, vycházíme si ve všem vstříc.
 
Občas si připravíme dobrou večeři a se sklenkou vína prožijeme příjemný večer. I to patří k lásce. Vzájemné zamilovanosti si naplno užíváme. Žijeme jeden pro druhého, nesmírně si našeho štěstí vážíme a opatrujeme si ho," prozradil tiskové agentuře Korzo Jan Přeučil.

"Každému člověku mohu náš model nebo chceme-li naši cestu doporučit. Vím, že život nepřináší pouze radosti, ale domnívám se, že blízcí lidé mohou nacházet společné štěstí i po mnoha letech," dodal.

V srpnu skončí herci jeho pracovní povinnosti a se svou rodinou odjede na dva týdny do Řecka. Přeučilovi tradičně zamíří na ostrov Tasos.

"Pojedeme s manželkou a dvěma syny a už se na dovolenou velmi těšíme. Tasos je výjimečný tím, že jde o malinký nenápadný ostrůvek, který leží stranou všech známých destinací. Je tady absolutní klid a maximální soukromí. Jezdíme sem mnoho let a už tady máme svoje oblíbená místečka a zákoutí. Nemohu se dočkat, až zde prožijeme nádherné dva týdny," prozradil Jan Přeučil.
   
28.07.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Julianna [*]

  rozina: souhlas je to úžasný chlap, inteligentní, pozorný, vtipný, to je přesné.

  superkarma: 0 28.07.2008, 22:36:36
 2. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  rozina: Velmi pěkně se choval i ke Štěpánce.

  superkarma: 0 28.07.2008, 15:04:07
 3. [2] rozina [*]

  Tento článek o p. Přeučilovi je pro něho příznačný. Spousta mužů by se od něho měla UČIT. umí být pozorný, vtipný. Odvíjí se to od jeho inteligence. Takhle nějak by se měli chovat k manželce VŠICHNI muži. Nedovolit zevšednění vztahu, je otázkou lásky, inteligence a úrovně . A tu bohužel spousta muží v čechách N E M Á !!!!!

  superkarma: 0 28.07.2008, 09:49:14
 4. avatar
  [1] kareta [*]

  Thasos už není v Egejském moři?

  superkarma: 0 28.07.2008, 08:51:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme