Jan Budař se svým osobitým humorem a šarmem představí 21. listopadu nové album LEHCE PROBUZENÝ v pražském legendárním klubu Roxy.

Kmotry nového alba budou skvělí hosté: herečka Eva Holubová a světoznámý tanečník Yemi. „Tak, jako je každé naše album přelomové, věřím, že přelomový bude i náš velký slavnostní koncert v Roxy,“ věří Jan Budař a doplňuje: „na velkém koncertu v legendárním klubu Roxy mimo jiné uvidíte: Nejkrásnější děvčata Prahy 1, 5 a 3, promenádu v plavkách,

pokojové dravce s chápajícím nadhledem, posvěcení kohoutkové vody přímo na podiu, video projekci z bazénu v Šatově, ježíška už v listopadu, promenádu v plavkách, veselé video „Zrcadlo smíření“, dojemné strachy v okamžiku nebití i nebytí, ploužák přímo na podiu, promenádu v plavkách i dokonalé přijetí nevinnosti všech.“

Budař

  • Mimo to zazní i píseň MILOVÁNÍ ( z filmu Nuda v Brně ), a to v kompletní verzi.
  • MISS VESMÍR se sedmi modelkami v dvoudílných plavkách.
  • KDYŽ ZAVŘU OČI s úchvatným hlasem Zuzany Gamboa.
  • Píseň LIDICE v hitové verzi Michala Hrůzy I zcela nová píseň Romana Jedličky a Jana Budaře - MÁLO MĚ MILUJEŠ.
  • A také HLAS Jana Budaře ve věku 87 let.

Šťastné 21 pokračují…

Jan Budař se zamiloval do data 21 – 21. září vyšlo nové album Lehce probuzený a proběhl úspěšný akustický koncert v tramvaji číslo 12 (číslo čtěte i zprava doleva). 21. října se uskutečnil křest alba a koncert v Divadle Husa na Provázku v Brně, o měsíc později, 21. listopadu si obě akce zopakujeme v Praze v Klubu Roxy. Magickou jedenadvacítku naruší jen Benefiční koncert proti konci světa. Protože 21. prosince je rezervován pro konec světa, bude se koncert konat o den dříve – 20. prosince v Praze, Brně a v Ostravě. Jan Budař zde bude s Eliščiným Bandem nejen vystupovat, ale celou akci bude i moderovat.

Album Lehce probuzený je stejně jako předchozí desky Jana Budaře jakousi osobní zpovědí. „Když člověk pozorně poslouchá moje písničky, dozví se toho o mně více, než kdyby se mnou strávil týden. U této desky to ovšem platí dvojnásob,“ přiznává hudebník a herec. Na vydání třetího alba Jana Budaře spolupracovali kromě Eliščina Bandu také talentovaný skladatel David Smečka a zpěvačky Elena Sonenshine, Emma Smetana, Andrea Buršová a Zuzana Gamboa. V některém z tisícovky CD určených k prodeji je i šťastný klíček, který šťastného majitele bude opravňovat k večeři s Janem Budařem ve skvělé restauraci Oliva v Praze.

více na www.janbudar.cz

Reklama