Bulvár

James Bond ve filmu o skupině ABBA


Za pár dnů se začne v Řecku natáčet filmová podoba muzikálu Mamma Mia! Muzikál je poctou jedné z nejslavnějších popových skupin všech dob – ano, je to švédská ABBA. Muzikál už navštívilo po celém světě přes 30 milionů diváků, což ho zařadilo mezi nejúspěšnější produkce všech dob, zájem neupadá a v půli října se představí i v Praze. Můžete vyslechnout hity Mamma Mia!, Dancing Queen, Money, Money a další.

Ti, kdo se na koncert nedostanou, mohou počkat na film. A děj? Mladá Sofie by na svou svatbu ráda pozvala svého otce. Ale matka, majitelka restaurace, jí zatvrzele odmítá sdělit cokoliv o své minulosti. Tuto bývalou rebelku Donnu ztvární Meryl Streepová.

Dcera najde deník, ve kterém matka píše o třech mužích, kteří byli jejími milenci. Sophie všechny tři pozve na řecký ostrov, kde žije, a je si jistá, že jeden z nich je jejím biologickým otcem. Mezi adepty patří i Sam v podání Pierce Brosnana, proslaveného díky sérii o agentu 007 jejího veličenstva britské královny s povolením zabíjet Jamesi Bondovi.

Na svatbě se muži sejdou s Donninými kamarádkami z mládí, s nimiž zpívala v jedné skupině. A jak to může dopadnout jinak, než že se vzpomíná na staré lásky, a nové zase vzplanou...

Producenti snímku jsou Tom Hanks a jeho žena, bývalí členové ABBY Benny Anersson a Bjorn Ulaeus. V hlavních rolích uvidíme Meryl Streepovou, Pierce Brosnana, Julii Waltersovou a Colina Firtha. Do kin by se měl dostat v létě 2008.


Pamatujete si písničky skupiny ABBA?
Líbily se Vám?
Šla byste na muzikál nebo film?
Víte, jak vznikl název skupiny?

   
20.08.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] *Kotě* [*]

  Benny Andersson a Björn Ulvaeus se jmenují ti pánové

  superkarma: 0 20.08.2007, 22:14:25
 2. avatar
  [5] wich [*]

  Ťapina: To mi taky vadí. Ten titulek jsem viděla

  superkarma: 0 20.08.2007, 15:51:16
 3. [4] dkd [*]

  4x ano : -)

  superkarma: 0 20.08.2007, 13:57:20
 4. avatar
  [3] malenina [*]

  Abba pro mě byla, je a bude Number one. Název článku mě zmátl, tohle přece není o Abbě Na tenhle film bych asi nešla

  superkarma: 0 20.08.2007, 12:38:38
 5. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Nelíbí se mi, když se v zájmu poutavosti směšují herci se svými filmovými rolemi. On tam ten James Bond vlastně tak úplně nebude, co? Jako nedávno v nejmenovaném bulváru, titulek jak kráva "ŠOK! Petr Rychlý - rakovina!!!" Načež se v článku ukázalo, že rakovinu bude mít Rychlého seriálová postava. Jako by mu ji taky přáli, to by se noviny prodávaly

  superkarma: 0 20.08.2007, 12:16:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme