Magie

Jaký jste rodič podle znamení?

Co člověk, to názor na výchovu. Co jedinec, to přístup k rodičovství. Myslíte si, že „odrůdu“ rodiče lze odhadnout podle jeho slunečního znamení? Do jisté míry ano…

Takový přístup rodiče Lva může například rodiči v Kozorohu připadat naprosto nepřijatelný…

Povaha, tedy její základní rysy,  se hodně promítá do přístupu toho kterého zrozence k potomkům. Je to logické, protože priority každého z dvanácti znamení zodiaku jsou vždy trochu jiné s ohledem na vládnoucí planetu.

Sice v rovině obecné, ale zaškatulkovat je můžeme opravdu celkem snadno.

Jsou tu samozřejmě planety obývající jednotlivé domy, což už u každého stejné není – vždy platí že „není Lev jako Lev“, ovšem kupříkladu pohled na potomka konkrétně u Lva se bude velmi výrazně lišit například od zmíněného Kozoroha nebo i Býka, a to při jakémkoli rozmístění planet v domech i ascendentu. U žen to pak platí ještě o něco více.

Poznáte se jako rodič? A co na to vaše dítě?

Rodič KOZOROH

koDěti rodičů z tohoto znamení to opravdu lehké nemají a mohli bychom směle politovat například potomka ve Lvu, Beranu či Vodnáři.

Děti kozorožích rodičů budou za každých okolností mluvit pravdu i o tak ožehavých věcech, jako jsou známky na vysvědčení.

Vyžadují disciplínu a řád. Jídlo bude vždy ve dvanáct, spát se půjde v devět. Heslem rodiče Kozoroha bude „Tohle jsem řekl a tohle se stane“.

Nejsou nastaveni na kompromisy, i když jsou výjimky, kdy se nechá tvrdolín Kozoroh přemluvit. Vyžaduje to ovšem taktiku a strategii. Ta musí být založena spíše na něčem praktickém než citových výlevech malých Ráčků nebo urputnosti hrdých Lvíčků.

V dospělém věku bude už ale rodič Kozoroh pro své děti spíše starším přítelem.

Své mateřství si mnoho rohatých maminek začne naplno vychutnávat až u vnoučat, jimž budou skvělou a vynalézavou babičkou.

 Rodič VODNÁŘ

voPokud přijdou děti Vodnáře s problémem, bude jim sice ochotně naslouchat, ale zároveň jim vysvětlí, že jim sice může poradit, ale že by si své problémy měly řešit v první řadě samy.

Školu a jejich úspěchy v ní bude brát vážně, ale reparát nebo pár horších známek na vysvědčení ho z míry nevyvede.

Dobře totiž ví, že úspěchy v životě se odvíjejí od jiných záležitostí, než jsou tyto podružnosti. Klidně proto podepíše dítěti omluvenku a nebude trvat na tom, aby jedlo mrkev, kterou nesnáší.

Svým nekonvenčním přístupem vychová dítě, jež je stejně nekonvenční jako on sám, ale které se v životě velice dobře uplatní.

Vodnáři rádi posunují hranice, pokud si vůbec nějaké připustí. U dítěte s oblibou zkoumají osobnost a vychovávají ho k odvaze.

Jejich děti bývají samostatné a málokdy trpí komplexy. To proto, že Vodnáři nechávají dítěti obrovský prostor pro rozpoznání a uplatnění vlastních kvalit.

 Rodič RYBA

ryCelý život Ryb je založen na spoustě snů, z nichž se jim samozřejmě některé nepodaří splnit.

Když se jim potom narodí jejich vlastní dítě, je to jasné: vše, co se nepodařilo jim, se jim podaří prostřednictvím jejich dětí – a to i v případě, kdy jsou tomu přirozené sklony dětí na hony vzdáleny.

Takové dítě Býk, které pro svůj život potřebuje pevné mantinely, bude z rodiče Rybky celý život poněkud vykolejené.

Je bezvadné, pokud druhý rodič přísluší k zemi.

Ryba bytostně nesnáší omezování. Často nechápe, že se najde někdo, kdo potřebuje pravidelný denní režim a důslednost.

Když se ale dítě dostane do pochybností o sobě samém a svém místě na světě, je Ryba ten nejlepší terapeut, který mu vysvětlí, jak je cenný pro ni a tím i pro celý svět. Snad nikdo není schopen takové empatie jako právě Ryba.

Pokud rodič Ryba trpí, zpravidla není schopen oddělit svůj problém od výchovy. Stává se někdy pro své dítě i zátěží. Není výjimkou, kdy se v tomto případě zemité dítě postaví do role rodiče svému rodiči.

Rodič BERAN

berBude skvělým vychovatelem pro otevřené, energické a sportovně založené děti.

Nedělá zbytečné problémy z drobných ran. Sám si dobře vzpomíná na své dětství, a proto má vždy dobře zásobenou domácí lékárničku a při ruce číslo nejbližšího chirurgického oddělení.

Někteří lidé si mohou myslet, že nemá mateřské srdce, protože rozhodně nevyskočí vždycky, když jeho dítě zapláče. Bude ale pracovat na vytváření jeho bojového ducha a naučí ho, aby se umělo bít za své oprávněné zájmy.

U beraních maminek je jediný problém. Pokud to přeženou, stanou se pro své dítě spíše trenérem než matkou, což kupříkladu taková Rybička nebo Ráček rozhodně nepotřebuje.

Mnoho matek v Beranu má tendenci poněkud přehlížet citový život svého potomka na úkor jeho pevného místa ve společnosti.

Rodič BÝK

byJde o rodiče, pro kterého jsou děti nejenom smyslem života, ale i tím nejcennějším, co kdy dostal.

Hodlá o ně taky pořádně pečovat. Bude dohlížet, aby jeho ratolesti chodily vždy hezky, vkusně a čistě oblečené, do školy jim bude připravovat svačinu a po návratu je bude čekat skvělé jídlo završené vynikající buchtou.

S dětmi se sice mazlí, ale přesto dává pozor, aby se včas naučily pořádku a měly své věci vždycky ladně urovnané.

S tím, jak děti rostou, rostou i požadavky, které na ně má, a později může dojít i ke střetu vůlí, který může nepříjemně narušit rodinné ovzduší.

Je paradoxní, že matky Býci nesnáší projevy odporu, a přitom si váží jenom těch lidí, kteří se jim dovedou postavit.

Když jim děti dokážou, že umí stát na svých nohách a postarat se o sebe, budou na ně opravdu hodně pyšné.

Matka Býk by mohla mít problém s dítětem ve Lvu a Beranu. Ti totiž nesnáší autority z podstaty své bytosti a Býk JE autorita.

 Rodič BLÍŽENEC

blDěti jsou pro Blížence od peřinky těmi nejlepšími kamarády a tím, že rostou, se na stavu věcí nic nemění.

Má spoustu zájmů a se všemi své potomky rád a s nadšením seznamuje. (zvláště tatínkové)

Učí je hledat krásu v dobrodružství, které se skrývá v lidském poznání, a stará se, aby děti měly dostatek výletů, kroužků a sportů, které je nasytí.

Matka z tohoto znamení obvykle velmi pomalu stárne, a proto bude s dětmi bez námahy sdílet nadšení pro jejich idoly, bude s nimi navštěvovat koncerty a ohnivě debatovat o jejich názorech.

Blíženci nemívají děti, které umí poslouchat na slovo. Po boku svého rodiče se totiž brzy naučily uvažovat a nebudou umět přijímat příkazy, které nejsou logicky zdůvodnitelné.

Jediným snad jen drobnějším problémem by mohlo být, že Blíženec má zpravidla tolik vlastních zájmů a bere si na sebe tolik úkolů, že mnohdy může zcela přehlédnout, že jeho dítě MÁ PROBLÉM.

Rodič RAK

rakPatří k druhu rodičů, kteří potřebují mít přesný přehled o tom, co jejich děti právě dělají a kde jsou.

Pokud ho nemají, udělají z malého opomenutí takový kravál, že si dítě jednou provždy zapamatuje, že se hlásit prostě musí.

Na to, aby na sobě děti měly šálu a rukavice, bude dohlížet i v době, kdy rodiče Raka už děti o hlavu přerostly.

Když děti dorostou a vypraví se z rodného domu do zlého světa, bývá nejedna maminka v Raku smutná.

Jediným lékem na její stresy a obavy jsou potom vnoučata, jejichž rozmazlování se věnuje se stejnou intenzitou, s jakou rozmazlovala jejich rodiče.

Muže v Raku poznáte snadno – bude ňufinkat a pinožit se kolem svého potomka stejně infantilně jako žena. To proto, že Rak JE ŽENA, a to i v policejní uniformě nebo se zednickou lžící.

 Rodič LEV

le„Von ty děti nevychovává, von se jenom kouká!“ Tohle nebo něco podobného si o rodiči ve Lvu může klidně myslet třeba takový Kozoroh nebo Býk. Nemá ale pravdu.

Lev není špatný rodič a z jeho pacek se do světa zpravidla vrhají zcela sebevědomé a optimismem nabité děti.

Tak jako Lvice v přírodě, chová se i lidská matka v tomto znamení. Zdánlivý nezájem je dobře cílená akce.

Leží si kliďánko pod stromem a zpovzdálí pozoruje své šelmičky, jak si hrají a sem tam utrží nějaký ten šrám. Proč by chodila a odklízela jim z cesty sebemenší překážky? V životě to také nikdo dělat nebude.

Sílu rodiče Lva poznáte ve chvíli, kdy hrozí opravdové nebezpečí. Snad nikdo není tak zlý, když se jedná o jeho „mládě“, jako rodič ve Lvu.

Vystartuje a ve vteřině je případný nepřítel zničen. To celé doprovázeno přímo královským řevem.

Lev chyby svých dětí nerad vidí (nechce). Jakmile na ně někdo upozorní, stává se často jeho osobním nepřítelem.

Na děti nebude litovat peněz. Své potomky učí Lev předně rovnému boji. Matka Lvice je na své potomky až roztomile hrdá. Hovoří o nich v superlativech. Chcete si naklonit matku ve Lvu? Pochvalte její dítě, i kdybyste si to měli vymyslet. Lev je ve své podstatě naivní a zbožňuje obdiv.

Přívržence své rodiny a své přátele brání Lev stejně srdnatě jako rodinu vlastní.

Heslo: „Tohle je můj super kámoš – můj potomek.“

Rodič PANNA

paqPanna přistupuje ke svým dětem jako k jednomu z životních úkolů a hodlá je vychovávat důsledně a svědomitě.

Stará se o to, aby její dítě bylo vždy bezvadně upravené, aby mělo všechno v nejlepším pořádku. Ochotně doprovází své dítě na kroužky vyšívání, jízdu na koni, housle a podobně.

Nadbytek volného času, dle mínění Panny, vede jenom k neřestem.

Od útlého věku bude svého potomka vést k šetrnosti a k tomu, aby dítě neutrácelo zbytečně. Problém může nastat v období dospívání, kdy mohou mít děti Panen dojem, že je jejich rodič svazuje víc, než je třeba, a neposkytuje jim volnost, na kterou mají nárok.

Panna není mazel. Už jsem viděla hodně rodičů v tomto znamení, kteří ve chvíli, kdy drželi na klíně dítě, vypadali, jako když vegetarián dostane do ruky husí stehno.

Panna je velmi disciplinovaný rodič, který svému dítěti dá všechno potřebné. Je neskutečně obětavá a pro děti dělá maximum, protože „Tak to má být – to je povinnost“. Jen bývá  trochu neohrabaná v oblasti emocí.

Rodič VÁHA

vbaRodič Váha má pro své děti vždy otevřenou náruč a pytlík sladkostí. Ten pytlík slouží k navazování kontaktů a vyjadřuje základní motto, které zní: Když je po ruce kus čokolády, nic není tak zlé.

Váha nemá ráda konflikty, a proto zpravidla nebude při výchově dětí zvyšovat hlas. Taková Lvice nebo Beranice s klidem řvoucí na svou ratolest může Váze připadat jako zloduch.

Váha bude spíše mistrem manipulací a diplomacie, kterým budou děti velmi těžko odolávat.  

Děti Vah bývají harmonické, protože harmonie a soulad je u Váhy životní potřebou.

Se špatným partnerem se Váha klidně rozejde právě kvůli citové vyrovnanosti svých dětí. Velmi brzy jí dojde, že pokud nebude v rodině soulad, nejvíc to odnesou právě děti.

Váhy zbožňují u svých dětí hudební talent. Matka Váha, která vychovala dítě v dominantním znamení, k němu v dospělosti klidně bude vzhlížet a řídit se jeho radami.

V opačném případě je bude vychovávat třeba ve čtyřiceti. Chcete-li oblažit rodiče ve Váhách, naučte se hrát na klavír.

Rodič ŠTÍR

stO lásce moc mluvit neumí, ovšem milovat dokáže až do sebezničení!

Štír patří k těm lidem, kteří k dětem odmala přistupují jako k dospělým a velmi vážně berou vše, co jim jejich ratolesti říkají. Dětem většinou takové jednání lichotí, protože za ním vycítí skutečné a hluboké vnitřní spojení.

Současně Štír očekává, že i jeho slova budou brána smrtelně vážně.

O lásce rodiče Štíra nikdy nikdo nepochybuje.

Rodič Štír je na děti sice hodně náročný a nikdy se nespokojí s průměrem, když mají na víc, ale také nedovolí, aby talenty jeho ratolestí zakrněly jenom proto, že chyběla taková přízemní věc, jako jsou peníze.

Štír je až sebedestruktivní, pokud mu o něco jde. Vzdělání považuje za nejlepší investici.

Matka ve Štíru vždy najde způsob, jak dát svým dětem co potřebují, a je při tom nemilosrdná jak sobě, tak někdy i k okolí. Využije všechny prostředky, aby její děti dostaly, co potřebují.

Ze svých dětí vychová lidi, kteří nebudou mluvit o tom, čemu nerozumí, ale pokud promluví, půjde o slova, která by se dala okamžitě tesat do kamene.

Rodič STŘELEC

stObvykle srší optimismem, štiplavým humorem, vtípky a nadšením pro vše, co se kolem něho děje.

Děti bude od nejútlejšího věku tahat všude, kam se jenom pohne, a ani ho nenapadne, že by měly mít nějaký pravidelný režim.

Díky svým nekonvenčním rodičům si dítka sice užijí velice málo ukolébavek, ale filosofické debaty na nejrůznější témata, podněty a zkušenosti k nezaplacení budou jejich denním chlebem.

Střelec je z hloubi duše optimistický, a proto ho ani nenapadne, aby ze svých dětí vychovával tvory, kteří se něčeho bojí.

Život je pro Střelce akční pohádka s dobrým koncem a žije tak, aby to on a celá rodina jedním dechem potvrzovala.

Velký důraz klade tento rodič na vzdělání, ke kterému automaticky počítá pobyt v cizině. Pokud to jenom trochu jde, najde vhodný vzdělávací program a pošle dítě na vzdělání přes moře.

Sám totiž velice rád cestuje a návštěva dítěte ve škole je pro podobnou akci vhodnou záminkou.

Matka Střelec bere děti jako součást sebe sama. Co mám já, dopřeji i jim, a také obráceně.

Pokud zlobí, zpravidla je umí jednou větou tak zpražit, že mají pocit, že je praštila cihlou.

Příště můžete lustrovat „Jaké je vaše dítě podle znamení“.

   
22.12.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [63] Avilo [*]

  Super horoskop s krásnými obrázky! Můj táta je ryba a máma vodnář (já býk) a naprosto to sedí!Sml59A už se nemůžu dočkat, až svého přítele štíra uvidím v budoucnu vychovávat naše dítěSml26

  superkarma: 0 07.01.2010, 08:28:00
 2. avatar
  [62] Krišpína [*]

  Na mě to taky sedí. Jsem Váha a moje nejstarší dítě mě opravdu oblažuje hudbou Sml22Sml30 a já se dmu pýchou. To je krásný pocit.

  superkarma: 0 06.01.2010, 19:21:12
 3. avatar
  [61] migulka [*]

  souhlasím ,na mně je to jak ušitýSml22Sml22

  superkarma: 0 04.01.2010, 08:33:45

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] Bugy [*]

  Převážně to odpovídá. Já jsme blíženec a manžel rak. U něho je určitý pedantismus daný tím, že je učitel.

  Jsem s dětmi kamarád, ale už jsou dospělé.

   U dcery cítím pořád určité odcizení i když se máme rádi. Asi proto, že ve 14 letech odešla z domova do školy a byla na internátu. Domů jezdila v pátek večer a po obědě v neděli zase jsme ji doprovidili k vlaku. V těch kritických letech potřebovala moje rady a účast - to se jí nedostalo. Když se v 18 vrátila domů, měly jsme k sobě trochu ostych a znovu jsme se jakoby seznamovaly. Ale to už zase měla zájmy odpovídající věku. Je velmi samostatná, to je zase velké plus. Nevím jak bych se rozhodla, kdyby šel vrátit čas.

  superkarma: 0 02.01.2010, 15:09:17
 2. avatar
  [59] 666Lilith [*]

  No mně to sedlo totálně přesně :) jsem matka Lev a to co je tady psáno , je jako kdyby mne znal někdo :D. Tá naivita je taky přesná ... ale já si stejně připadám jako matka dostatečně starostlivá. jo a někdy moc přísná :(

  superkarma: 0 30.12.2009, 13:00:08
 3. avatar
  [58] haluška [*]

  sme rodičia, ja ryba, manžel baran a  povedala by som, že tak ako na mňa nesedia klasické horoskopy, alebo len zčasti, tak toto nesedí absolútne.Sml52

  superkarma: 0 27.12.2009, 00:16:55
 4. avatar
  [57] charouzka [*]

  tak opět něco co dokonale sedí:-)

  superkarma: 0 24.12.2009, 23:22:23
 5. [56] sarahf38 [*]

  Jsem kozoroh,manžel vodnář a ten horoskop sedí právě naopak,já bych měla být podle něj vodnář a on kozorohSml80

  superkarma: 0 24.12.2009, 11:17:36
 6. avatar
  [55] Kristulka [*]

  moc zajímavé Sml59

  superkarma: 0 23.12.2009, 23:52:28
 7. avatar
  [54] Myškomedvídek [*]

  jsem býk manžel beran,sedí toSml67

  superkarma: 0 23.12.2009, 20:02:55
 8. avatar
  [53] Aprilka1 [*]

  jsem matka v Býku a manžel je v Beranu a nesedí to Sml80

  superkarma: 0 23.12.2009, 18:43:59
 9. [52] Rybízka [*]

  Nemám ráda konflikty, horoskop mi sedí. Sml58

  superkarma: 0 23.12.2009, 11:56:19
 10. avatar
  [51] idiska [*]

  idiska — #50 lépe řečeno, myslela jsem si, že to, z čeho byla obviněna, není pravda a je jí ubližováno...bohužel to byla pravda

  superkarma: 0 23.12.2009, 00:09:09
 11. avatar
  [50] idiska [*]

  moje máma je vodnářka (asi) a sedí to na ni...jen jsme se sestrou měly přísnou výchovu co se týče hraní si mimo domov apod., ale to bylo smutnou událostí (bratr umřel)...ale v podstatě co se týče názorů, hospodaření s penězi, kluků apod., v tom nás nějak neomezovala (akorát jednou si vzpomínám, jak jsem jí oznámila, že můj kluk má nemanželské dítě a seděl...to mi bylo 16Sml24...myslím, že se o ní tenkrát pokoušela mrtvice)...táta je váha a opravdu si pamatuju, že měl vždycky, když přišel z práce, v kapse nějakou sladkost...nejčastěji hašlerky Sml20...spoustu věcí přehlížel (třeba když jsem mu z jedné strany oloupala řízek a položila ho druhou stranou vzhůru Sml26)...já jsem lvice a nebyla jsem teda zrovna vzorné dítko Sml32...matkou sice ještě taky nejsem, ale když se podívám, jaky mám vztah k neteřím a synovci, tak to na mě taky sedí...zvláště to, kdy jsem se ještě nedávno zastávala nejstarší neteře, žehlila jí průšvihy, ale bohužel jsem se hodně spálila...a naštvaný lev je teda něcoSml24

  1. na komentář reaguje idiska — #51
  superkarma: 0 23.12.2009, 00:04:06
 12. avatar
  [49] tortora [*]

  Marbulka — #48 tož na mě to sedí téměř na 100%Sml22až  na ty city,to je spíš naopak,ale jinak fakt,že jo,nevyskakuju,když Miška někde sebou pleskne,fakt to přesně sedí,jen teda trenérku jim fakt dělat nechciSml23Sml57

  superkarma: 0 22.12.2009, 23:05:30
 13. avatar
  [48] Marbulka [*]

  Tak na mě jako matku Berana to vůbec nesedí, ale manžel je Lev a sedí to do puntíku Sml22

  1. na komentář reaguje tortora — #49
  superkarma: 0 22.12.2009, 22:19:41
 14. [47] Dana90 [*]

  rodičem zatím nejsem,ale k mamce podle toho co se tam píše to sedí Sml16 pro děti by udělala cokoliv

  superkarma: 0 22.12.2009, 21:41:21
 15. avatar
  [46] ooolucinkaooo [*]

  krasny horoskop s krasnymi obrazkySml16

  superkarma: 0 22.12.2009, 21:21:28
 16. [45] Králíček4 [*]

  Jsem znamení panna a vše sedí,přestože své děti moc miluji.

  superkarma: 0 22.12.2009, 19:34:57
 17. avatar
  [44] ekleinovka [*]

  Jsem mamka ryba,děti panna,lev a kozoroh...otec byl vodnář.Já jsem flegmouš,k dětem jsem přistupovala jako kamarádka,mohly se mi se vším svěřit a také se vše dalo včas vyřešit.Asi jsem až moc benevolentní...na druhou stranu byl ale otec,který byl pravým opakem a vše se snažil lámat přes koleno,násilí,řvaní, a zase dokola...Takové dva protipoly.A se svámi dětmi mám hezké vztahy,nehledě na znamení..i s tím,který tu není...

  superkarma: 0 22.12.2009, 18:19:23
 18. avatar
  [43] SENSITIVESKIN [*]

  jsem kozoroží máma,sedí toSml67

  superkarma: 0 22.12.2009, 16:50:14
 19. [42] Mária [*]

  jsem typicka panna, vse na me bohuzel sedi, i ta citova oblast, tam mam mezery, i kdyz sve deti miluju

  superkarma: 0 22.12.2009, 16:07:34
 20. [41] denisa23 [*]

  Ten můj  horoskop na mně sedí.

  superkarma: 0 22.12.2009, 16:04:06
 21. avatar
  [40] rusalka2008 [*]

  Michaela Kudláčková — #35  děkuji, to sedí hlavně na mého syna, je to poděs a dcerka je zas rozvážná a rozumná... a to jsou dvojčata (narození 2 minuty po sobě) Sml52

  superkarma: 0 22.12.2009, 15:40:48
 22. [39] janina01 [*]

  Michaela Kudláčková — #37 díky Sml59, to mě trošku uklidnilo Sml16Sml30

  superkarma: 0 22.12.2009, 15:01:30
 23. [38] FAXÍK [*]

  moc krásný horoskop pro rodiče Sml59

  superkarma: 0 22.12.2009, 14:54:09
 24. avatar
  [37] Michaela Kudláčková [*]

  janina01 — #31 ...jednou se o Tebe postrará jako žádný druhý Sml67

  1. na komentář reaguje janina01 — #39
  superkarma: 0 22.12.2009, 14:31:56
 25. avatar
  [36] Michaela Kudláčková [*]

  vodfon — #33 ... to jsem ráda...ne všechno je popasovatelné na každou maminu, protože umístění Luny v horoskopu je hodně silné a dost na něm záleží. :-) To jsou pak ty Panny mazlíčci a volnomyšlenkářští Kozorozi :-)

  superkarma: 0 22.12.2009, 14:31:18
 26. avatar
  [35] Michaela Kudláčková [*]

  rusalka2008 — #29 ...po svátcích bude celý dětský horoskop. Jinak Váhy chtějí jemné zacházení, aby se nám hned někam nepřevážili :-)

  1. na komentář reaguje rusalka2008 — #40
  superkarma: 0 22.12.2009, 14:29:17
 27. avatar
  [34] Michaela Kudláčková [*]

  mi-ki — #30 ..před dvěma lety zhruba, jsem se podobnému tématu věnovala tady na ženě-in. Pokud sem chodíš dlouho, mohla jsi podobnou charakteristiku pojmout zde.

  superkarma: 0 22.12.2009, 14:28:16
 28. avatar
  [33] vodfon, kolie [*]

  Michaela Kudláčková — #26 Já jsem Kozoroh, narozena 30.12. a sedí mi to přesně!!!!!!!!!!!Sml59Jsi dobrá Míšo. I to, že v dospělém věku jsem pro své děti spíš kamárádem!!! Já už mám děti dospělé, tak jsem se už o tom mohla přesvědčit!!!!Sml59

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #36
  superkarma: 0 22.12.2009, 13:50:37
 29. avatar
  [32] dasena [*]

  Já jsem býk, synové též, manžel panna to b mne zajímalo, diky

  superkarma: 0 22.12.2009, 13:28:08
 30. [31] janina01 [*]

  Míšo, jsem ryba, dceru mám také rybičku, ale syn je býk, který pro svůj život opravdu potřebuje pevné mantinely Sml57 a ze mě je opravdu dost často vykolejený Sml52. Právě jsem mu to přečetla a on to jen potvrdil Sml30Sml30Sml30.

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #37
  superkarma: 0 22.12.2009, 13:19:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme