Dnes jsme pro vás opět přichystali rychlou soutěž, chceme se stát takovým malým Ježíškem. Napište nám, jaký jste kdy dostaly nejhezčí dárek a vyhrajte sadu kosmetiky SURYA BRASIL. Ta z vás, která bude mít od čtenářek nejvyšší počet lajků (karma u příspěvku v komentářích) od nás získá dáreček. Sada SURYA BRASIL obsahuje vlasový šampón, vlasový kondicionér a tělové mléko. Cena celé sady je 1690 Kč.

Od této chvilky až do 15.30hod se můžete zúčastnit naší soutěže o krásnou sadu SURYA BRASIL v hodnotě 1690 Kč. Váš úkol je jednoduchý, napište nám, jaký byl váš nejhezčí dárek, který jste kdy dostala. Vyhraje ta, která bude mít nejvyšší počet lajků (karma u příspěvku v komentářích).

sd

Vlasový šampón Sapien Women je přírodní a vegan produkt s organickými surovinami.Bohatý na suroviny z Amazonie jako PRACAXI olej,  esenciální aminokyseliny, proteiny z LASKAVCE a vysoký obsah ALOE VERA. Tato jedinečná a exkluzivní kombinace hydratuje vlasy a dodává jim hebkost, pevnost a přirozený lesk. Je určený pro každodenní použití a vhodný pro všechny tipy vlasů.

Vlasový kondicionér je přírodní a vegan prostředek bohatý na suroviny z Amazonie, UCUUBA a MURUMURU máslo, olej z MACADAMIE, PRACAXI a BURITI, proteiny z LASKAVCE, vitamíny E a výtažek z ALOE VERA. Tato jedinečná a exkluzivní kombinace hydratuje vlasy a dodává jim hebkost, pevnost a přirozený lesk. Kondicionér je určen pro každodenní používání a je vhodný pro všechny tipy vlasů.

Tělové mléko je také přírodní prostředek bohatý na přísady z Amazonie. CUPUACU, MURUMURU, PRACAXI OLEJ, ACAÍ, vitamíny E, proteiny z LASKAVCE a ALOE VERA chrání pokožku a poskytují hlubokou a dlouhotrvající hydrataci. Přirozeně se vstřebává a zanechává pokožku hebkou bez pocitu mastnoty. 

Reklama