Děkujeme čtenářce s nickem Tana M, že se s námi podělila o své zážitky z roku 2010

Dobré ráno, milá redakce.... dnes je zas moc pěkné téma. Protože ráda celý rok bilancuji, zde je můj příspěvek, jaký byl ten můj rok 2010. Celý můj rok 2010 byl ve světle mnoha dramatických změn. Potkala jsem tisíce a tisíce lidí, ale ani s jedním člověkem jsem nenavázala užší kontakt. V práci jsem trávila většinu svého času a tak jako pro každého správného workoholika, jsem neměla čas na osobní život.

Ten je poslední dobou odstavený na druhé koleji..

Navštívila jsem nejstaršího syna, se kterým jsem se rozešla před 3 lety, protože naše životní cesty a názory byly diametrálně odlišné.. Našla jsem si cestu k němu, odpustila jsem mu totální ignoranci, kterou měl ke svému otci. Přijala jsem do rodiny, už jeho druhou manželku. Zaplatila jsem "raketu z VZP" , kterou zde nechal můj nejmilovanější, druhý syn a odešel pracovat do zahraničí.

V Nizozemí jsem zažila s kamarádkami nejkrásnější dovolenou na "kolech po Nizozemí".
Díky "žene- in" jsem našla odvahu a zavolala rodině týrané stařenky p. Tesaříkové a její druhý syn si ji odvezl k sobě domů, kde snad dožije poslední roky, nebo týdny života.

Můj rok 2010, i přes některé neúspěchy, byl v podstatě pěkný. Ošetřila jsem 2750 lidí, platících i neplatících klientů, pacientů a zákazníků.
Novou lásku jsem nenašla, ale hlavně ... ani jsem ji nehledala, stačí mi to, co mám. To byl můj rok 2010.

Hezký den. Tana M

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Takže shrnuto a podrtženo, měla jste svým způsobem úspěšný rok. Přeji vám, aby ten příští byl ještě lepší a hlavně, neodsouvejte svůj osobní život na vedlejší kolej

Jaký byl ten rok 2010 pro vás, milé ženy-in? Potkala jste někoho zajímavého? Máte novou lásku? Přírůstek do rodiny? Nebo jste naopak zažila nějakou ztrátu?

Čím byl rok 2010 pro vás významný. Byl spíš šťastný nebo smolný. Napište nám, ohlédněte se za tímto rokem, svěřte se se svými plány do roku budoucího

Na vaše příspěvky se těšíma na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama