Magie

Jaký bude rok s devítkou na konci?

 

Nebojme se změn a pravdy. Je to jen o zvyku a odvaze.

Osmička má energii karmy, boje a moci.
Devítka je symbolem uzavření cyklu.

Lidé by letos měli tak nějak masově udělat krok kupředu, k novým cílům, novým ideálům, novému pojetí starého, nebo jeho úplného zrušení.
Ne vždy jsou takové kroky snadné a ne pokaždé se to obejde bez obětí. Vždyť zvyknout si na jakoukoli změnu je náročné, protože člověk je v zásadě velmi konzervativní tvor. Loučení nebývá vždy veselé.
Tak jako nás ale donutila osmička někdy nedobrovolně bojovat, tak nás devítka donutí pracovat s důsledky, které z toho plynou. 

Směle to lze napasovat jak do problematiky celých států a vlád, tak i do soukromého života každého z nás.

Nic, co v minulém roce pozbylo smyslu či bylo přežito, se tento rok už neudrží.

V minulém roce jsme se hodně prosazovali. Mnoho problémů nám osmička naservírovala a vnesla do nich světlo. Hodně jsme si uvědomili a nic nezůstalo založené nebo opomíjené.

Osmička je rozvraceč, je přímá, mocenská a hodně konfrontační.
Devítka definitivně uzavírá.
Přináší hodně uvědomění. Donutí nás zastavit se a pohlédnout na věci jako na celek.
Příměrem je to asi tak, jako když jsme loni vyházeli věci ze skříní, abychom zjistili, co všechno už nepotřebujeme. Letošní rok nám nabízí pohled na hromadu, kterou jsme akčně a rozhodně vytvořili. Musíme rozhodnout, co je na vyhození a co do polic chceme uložit anebo nahradit novým.

Zpětným pohledem... 1918,1938,1948,1968,1988...
Osmičkové roky se chovají akčně.
Roky následující jsou nezvratným efektem, který vyvolaly. 
Každopádně VŽDY byl rok s devítkou jakýmsi nutným „rovná se“ za příkladem vytvořeným osmičkou.
Ne vždy šlo o pozitivní modely.

TAROT: Budeme sklízet, co jsme zaseli, a budeme postaveni před své sliby
V tarotu nese devítku poustevník. Když se člověk nachází v energii poustevníka, není mu vždy nejlépe. Symbolizuje poznání, obrácení se do sebe, hlubokou úvahu i schopnost pohlédnout do zrcadla a přijmout pravdu i širokou odpovědnost. Pravda někdy bolí. Vždy ale z této energie vycházíme s ohledem na budoucnost duchovně o mnoho bohatší.


Vztahy

Do našich vztahů by tento rok měl vnést prakticky to pozitivní. Nejhorší již máme za sebou. Teď jen udržet v platnosti to, co jsme vybojovali.
Hodně těch, kteří v minulém roce ukončili vztahy, budou vstupovat do nových.
Mnoho lidí uzavře sňatek. Percentuálně bude rok 2009 na svatby hodně bohatý. Urovná se hodně rodinných krizí. Hodně lidí začne znovu. Budeme jednat a ustupovat z mocenských zájmů. Nahradí je moudrost a tolerance.

Peníze

Rovněž do ekonomiky vnese tento rok jakýsi řád a vyrovnání.
Hodně firem zanikne, ale mnoho nových bude založeno s jasnější vizí. Hodně společností by se mělo spojit ve větší.
Lidé budou více spolupracovat na základě širšího a odpovědnějšího pohledu do budoucna. V zásadě jde o to, že o něco méně se bude myslet na krátkodobé cíle a více na ideál budoucí. To se neobejde bez obětí, zejména u úvěrových společností. :)

Politika

Politicky se dočkáme více koalic než menšinových vlád. Více vizí jistoty před nejistým a sobeckým způsobem myšlení.
„Nově a lépe“ místo „V sedle za každou cenu“.
Budeme více přemýšlet než bojovat. Dočkáme se mnoha ústupků a nových stran či subjektů s jasným, průhledným a dlouhodobým programem. Budeme tyto strany volit. 

Případná nová strana prof. Klause bude mít obrovskou šanci na úspěch. Devítka chce nové věci a nové ideje.

Svět

Patrně si na Obamův slib o stažení jednotek z Iráku budeme muset počkat. Tento slib prezident USA nesplní. Čekají ho neúspěšná jednání v této oblasti. Jednoduše je to veliký krajíc.

Po nějakém útoku, který letos přijde, odzvoní mnoha teroristickým skupinám. Devítce se neschovají. Buď budou muset přijít s něčím novým, nebo mají smůlu. Staré modely již nezrealizují díky spolupráci, která bude podstatně rozsáhlejší a ještě organizovanější než dosud.
Zapojí se i státy, které byly v tomto ohledu pasivní.

Rusko se díky nějakým událostem dostane do situace, kdy bude muset přiznat pravdu v mnoha věcech a jeho jednání bude posuzovat najednou mnoho zemí.
Jako když někomu vypadnou z ruky karty, a všechny lícem vzhůru. Dokonce i esa z rukávů spatří všichni u stolu. Do podobné situace se ale dostanou i Spojené státy.
Na jednu stranu je to zatěžující, na stranu druhou se vyčistí vzduch.

Čínu čeká jeden z nejhorších roků vůbec. Jak ekonomicky, tak i politicky. I to je v budoucnu ale k dobrému pro všechny.

Počasí

Léto přijde brzy a bude horké. Bude bohaté na oheň a vítr. Devítka patří Marsu, proto můžeme očekávat hodně extrémů. Mars je válečník. Kdybych byla lovcem tornád, oprášila bych všechnu výbavu. Klimatizační soustavy půjdou dobře na odbyt a my se asi budeme muset hodně mazat. Truhlíky v oknech doporučuji připevnit šrouby M22. :-) Dík za naše mírné pásmo. Ve světě na tom budou hůř.

Největší krok kupředu udělá svět v otázce ekologie, boje s terorismem a také v mírových otázkách. Čekají nás dohody, o kterých si ani nemyslíme, že by byly možné.

Tento rok také čeká svět nějaký významný objev v oblasti archeologie a výzkumu vesmíru. Možná půjde i o zveřejnění nějakých informací.

V zásadě bude rok 2009 sice náročný, ale zpětným pohledem velmi bohatý a směrovaný pozitivně a dopředu ve všech ohledech.


Přeji všem, aby měli rok úspěšný, ozdravující, šťastný a pozitivní.

   
05.01.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [77] Avilo [*]

  Fouká sice dost, ale o velké vodě (záplavách) se nikde (s ohledem na devítkový rok) nepíšeSml80

  superkarma: 0 28.06.2009, 20:11:31
 2. [76] FAXÍK [*]

  hezká předpověď

  superkarma: 0 21.06.2009, 12:40:13
 3. avatar
  [75] Myškomedvídek [*]

  666 jsou špatné ale 9 to snad neSml75

  superkarma: 0 26.04.2009, 19:35:49
 4. avatar
  [74] Suzanne [*]

  sas: Pokud někomu vyčítáš subjektivní styl, a pak se zamotáš do výplodů plných osobního hodnocení, je to přinejmenším trapné. Můžeš sem psát reakce jakéhokoli ražení, jistě. Ale nikdy se nestav do role pánaboha (věřím, že to bylo neúmyslné). Pokud člověk píše vlastní názor, vyjádří to slovy "myslím, že", "podle mého názoru" apod. Nikoli formulací typu "takhle to je". Když už někomu vyčítáš styl, hlídej si vlastní. Jinými slovy: jsi-li posrán, nevyskakuj.

  superkarma: 0 12.01.2009, 18:45:12
 5. [73] Danina1 [*]

  Danina1: **oprávněný

  superkarma: 0 06.01.2009, 20:09:44
 6. [72] Danina1 [*]

  sas: No tak vidíš. Nemusíš souhlasit se vším, co čteš, ale než někoho z čehokoli začneč obviňovat, alespoň si ověř, zda je to orpávněný. Takhle vypadáš trapně...

  superkarma: 0 06.01.2009, 20:08:47
 7. avatar
  [71] Dante Alighieri [*]

  sas: Ty ses teda rozjela. Věštění z karet je pitomost, hloupost... Nechala sis někdy, aspoň jednou, vyložit karty? Spočítala sis někdy numerologii? Myslím, že ne. Potom považuju tvoje názory za hloupé předsudky.

  superkarma: 0 06.01.2009, 19:44:51
 8. avatar
  [70] sas [*]

  Danina1: Ano, máš pravdu, o punčocháčíš nepsala. Byl to jiný článek, ale nyní nevím jaký. Dost mě to naštvalo.

  superkarma: 0 06.01.2009, 18:30:29
 9. [69] Danina1 [*]

  sas: Hele, tak to už jsem doma. Netuším, co máš proti Míše, ale jsi tím slepá. Článek o pánských punčocháčích vůbec nepsala Míša. Nehledej hůl na psa a jez sladké....

  superkarma: 0 06.01.2009, 18:07:31
 10. avatar
  [68] sas [*]

  Danina1: Odpovím trochu konkrétněji. Hospodářské noviny čtu a vše podstatné, co uvádí Michaela, se tam dá zjistit. Opakuji, že spojovat tyto věci s kartami a magickými čísly je hloupost.

  Dále mě zaujal článek o pánských punčocháčích. Michaela je hrubě spojila s pánskou podprsenku. To jsou dvě úplně rozdílné věci. Podprsenka je spíše recese, ale pánské punčochové kalhoty je už léta běžná věc. Z článku jsem měla pocit, že o tom Michaela moc neví a snaží se toto oblečení ve vztahu k mužům zesměšnit. Manžel je nosí léta a moc mu vyhovují.
  Jak píšeš, Michaela může psát subjektivně. Ta ale můžeme i my ostatní. Tak to dělám.

  superkarma: 0 06.01.2009, 16:19:14
 11. [67] Danina1 [*]

  sas: Rada - zkus Hospodářské noviny a bude Ti prima

  superkarma: 0 06.01.2009, 16:02:26
 12. [66] Danina1 [*]

  sas: Nějak se promiň, nemůžu zorientovat v tom, co vlastně říkáš. Objektivně se chová, nebo má chovat například veřejnoprávní televize při zprávách. Píše-li autor za sebe, píše logicky subjektivně. Což je fajn, jinak by to bylo o ničem. To je ad jedna.
  Ad dva - Míša je naopak v předpovědích hodně konkretní, až odvážná. Tvoje příspěvky (i včera) mi spíš přijdou ososbní. A fakt, že nemůžeš uvádět zdroje, což vysvětluješ, sorry ale nepříliš česky, zase bere objektivitu Tobě.
  Hezky Ti to včera vysvětlila Meandr - pokud jsi četla víc, než jednu knihu například, pak Ti ta druhá musela s Tvým přístupem připadat jako ta první. Stejná slova.

  superkarma: 0 06.01.2009, 16:00:37
 13. avatar
  [65] sas [*]

  Nechci říci, že Michaela píše patně (styl). Občas postrádám objektivitu. Trochu to čouhá z každého článku. Píše spíše více subjektivně. Je to její styl. Při psaní článku je dost těžké udržet hranici mezi tím, jak se na to dívám já a jak to vnímájí ostatní.

  K výše uvedému článku lze napsat snad jen jedno : Budoucnost věštění z karet je opravdu pitomost. Vše v článku už bylo někde uvedeno jinými slovy, proto se nedá uvádět zdroj. Stačí totiž sledovat dění kolem sebe, všímat si, číst, diskutovat atd. Když sleduji politiku, ekonomiku,názory lidí, tak dojdu úplně ke stejné předpovědi jako Michaela. Proto mi to asi tak vadí a připadámi to, jako že z nás dělá s prominutím blbce, i když to tak určitě nemyslela.
  Minule jsem byla trochu ostřejší, ale já si také stojím za svým. Toto je také jen můj názor a nechci tím nikoho urazit.

  superkarma: 0 06.01.2009, 15:45:05
 14. avatar
  [64] Milala [*]

  Děkuji za pěkný článek.Něco takového jsem potřebovala slyšet či číst! Sedmička mi mnoho štěstí nepřinesla,osmička to trochu vylepšila a doufám,že devítka to završí.I když několik dní,které z něj uteklo mnoho optimismu nepřináší.Taky jsem se narodila s devítkou na konci a má dcera taktéž.A vlastně všechny devítky,které jsem zatím prožila byly fajn...

  superkarma: 0 06.01.2009, 13:29:57
 15. avatar
  [63] Holly73 [*]

  no jestli to tak Miso bude tak doufam ze pro me se ten rok 2009 obrati v dobre, minuly jsem bojovala, ted jen ´musim ukazat co ve me, v prvni rade jsem povysila v praci a docela se me nove funkce obavam... ale uvidime...
  moc dobre napsane...

  superkarma: 0 06.01.2009, 10:32:22
 16. avatar
  [62] Alisa [*]

  to michaela.kudlackova: dam rozhodně vědět jestli to vyjde! jako karmická 11 jsem intiutivní čarodějka...

  hodně štěstí a všem: snažte se nabít optimismem!!

  superkarma: 0 06.01.2009, 08:18:37
 17. avatar
  [61] gira [*]

  sas: To je teda smesne navazet se zrovna do clanku Misy! Podle me z nich dycha neco, co z maloceho, nejaka takova opravdovost. A je znat, ze vi, o cem pise. Coz se bohuzel o mnoha jinych "medialnich" vytvorech, co tak clovek bezne cte nebo slysi a vidi, rict neda...

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:47:33

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] Michaela Kudláčková [*]

  Dante Alighieri: Díky moc. Jsem klidná, protože mám své hodnoty příliš vysoko na to, abych se k něčemu takovému snížila. Nic by mi to nedalo..

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:31:35
 2. avatar
  [59] Meander [*]

  sas: Každé slovo, které jsi použila, je už někde zmíněno. Přinejmenším ve Slovníku spisovné češtiny (vidíš, i zdroj jsem uvedla ) Že se nestydíš takhle kopírovat

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:29:44
 3. avatar
  [58] Michaela Kudláčková [*]

  Elišběta: Ano je,to máte pravdu, ale zpravidla se k numerickému součtu přistupuje spíše tehdy, jedná-li se o konkretní datum, konkretního dne.

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:28:00
 4. avatar
  [57] Michaela Kudláčková [*]

  sas: Byla bych Vám velice vděčná, kdybyste mi sem a naprosto veřejně vložila odkazy, kde je COKOLI z toho, co jsem napsala uvedeno. Prosím i s datem vydání. Jinak budu Vaše slova pokládat za bohapustý, nepodložený a žlučový blábol. Děkuji

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:24:40
 5. avatar
  [56] Dante Alighieri [*]

  sas: Je těžký napsat něco, co ještě vůbec a absolutně nikde nebylo napsáno nebo řečeno. A na Míšu nám nešahej.

  superkarma: 0 05.01.2009, 23:09:24
 6. avatar
  [55] sas [*]

  Všimla jsem si, že Michaela píše buď hlouposti nebo věci, kde objektivita značně pokulhává. Nevím, jestli jí kopírování ke štěstí stačí, ale vše ve výše uvedeném článku někdo už napsal nebo řekl. Prostoduchost k životu někomu stačí.

  superkarma: 0 05.01.2009, 20:20:48
 7. avatar
  [54] Elišběta [*]

  Není náhodou numerologický rok 11? Anebo 2?
  20+0+9=11 (1+1=2)

  superkarma: 0 05.01.2009, 20:16:15
 8. avatar
  [53] Vivian [*]

  Ano, to nejhorší ve vztahu již mám za sebou... Jsem zvědavá na pokračování

  superkarma: 0 05.01.2009, 20:15:03
 9. avatar
  [52] Lotka [*]

  1Majinka: toho si nejde nevšímat, jak je někdo tak strašně blbej

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:52:39
 10. [51] 1Majinka [*]

  PENÍZKY ZA ČTĚNÍ EMAILU, hledáte práci? Máte po Vánocích prázdno v peněžence? Pak zkuste toto. Nejedná se o Hellomobile kde žádné emaily nechodí! Tato firma posila 2-6 emaily denně, pokud vyplníte všechny vaše zájmy o to víc budete dostávat mailů:o)...je to ověřená česká firma s více než 130,000 členy...registrace (i zrušení účtu) je zcela zdarma, když se tomu budete trošku věnovat, dají se vydělat nemalé peníze(měsíčně 2000-4000Kč)...stačí mi napsat na 1Majinka@seznam.cz a pošlu Vám odkaz i s podrobnějšími informacemi... Pokud vás to nezajímá, tak si toho nevšímejte. Děkuji

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:49:27
 11. avatar
  [50] gira [*]

  "Hodně těch, kteří v minulém roce ukončili vztahy, budou vstupovat do nových." Tak ja jsem tedy jeden po dlouholetem vahani loni na podzim ukoncila (rozhodnuti padlo a je nevratne), zato jsem ale mozna tak trochu zacinajici novy (vztah se to asi nazvat neda, ale znamena/lo to pro me hodne) jsem si ale pokonila jeste tesne pred Vanoci... Aspon se mi to tak jevi - necim (ani nevim presne) jsem ho popudila a od te doby se dusledne neozyva... a ja vstupuju do Noveho Roku jako zpraskanej pes. A to je toho jeste hodne prede mnou, co musim dotahnout do konce, a nebude to zadna legrace, jak to tak vypada . Trochu me z toho vseho mrazi. Ale vam vsem preju stastnou devitku...

  superkarma: 0 05.01.2009, 19:14:27
 12. avatar
  [49] kytička [*]

  Sizie: Landriel: u nás to je rodina...
  je to těžší,ale někdy i vysvobození z pout právě té rodiny..

  superkarma: 0 05.01.2009, 18:43:43
 13. avatar
  [48] Landriel [*]

  Meander: to jsem taky udělala, ale to neznamená, že to nebolí. Jak říkám, radši šest kol s Tysonem. Myslím v ringu

  superkarma: 0 05.01.2009, 17:36:47
 14. [47] Sizie [*]

  Landriel: Meander ma pravdu. Pokud se tedy nejedna o rodinu. Tam by to bylo tezke...

  superkarma: 0 05.01.2009, 15:07:53
 15. avatar
  [46] Michaela Kudláčková [*]

  bookcase: Vůbec ne. Moc mě to těší. Žádný dotaz není nedůležitý...jen to chvilku trvá..

  superkarma: 0 05.01.2009, 15:04:04
 16. avatar
  [45] Meander [*]

  Landriel: Pošli je do prdele a najdi si nové kamarády. Lepší

  superkarma: 0 05.01.2009, 15:00:58
 17. avatar
  [44] bookcase [*]

  michaela.kudlackova: že jsem si to nemyslela . Jsme jak supi, co?

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:59:23
 18. avatar
  [43] Landriel [*]

  Sizie: bohužel zrovna takoví, kteří mají jistotu, že jim neublížím

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:58:49
 19. avatar
  [42] Michaela Kudláčková [*]

  bookcase: Budou..jen je jich mnoho a ještě víc, než mnoho....

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:57:57
 20. avatar
  [41] bookcase [*]

  michaela.kudlackova: budu trošku vlezlá, pardon ...jak to vypadá s těmi zbývajícími taroty? Budou někdy později ve vzkazech?

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:51:07
 21. avatar
  [40] Michaela Kudláčková [*]

  Alisa: Je to šťastná svatba a rozumný, moudrý muž s autoritou

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:34:58
 22. avatar
  [39] Michaela Kudláčková [*]

  Alisa: Jak jsi to uhodla? Podle karet, je to víc, než hodně pravděpodobné Předem gratuluji :-)

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:32:21
 23. avatar
  [38] Alisa [*]

  Přeji speciálně autorce článku hodně štěstí...:)

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:29:29
 24. [37] Sizie [*]

  Landriel: jezismarja o kdo si na tebe teda dovoluje, kdyz delas 2 roky thai box??

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:29:16
 25. avatar
  [36] Alisa [*]

  hodně svateb?? třeba se vejdu...
  co myslíte, Míšo?

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:24:01
 26. avatar
  [35] wich [*]

  Já taky nový rok beru tak, jak přichází. Do května mám docela jasně vymalováno, co bude a další část roku nechávám koňovi
  Horoskopy beru všeobecně spíš jako zábavu. Nějak se mi pořád nechce věřit, že všichni lidé narození v jeden měsíc, den, či rok, jsou si podobní a čeká je stejná budoucnost.

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:21:32
 27. avatar
  [34] Landriel [*]

  Sizie: obrazně řečeno - ale vzhledem k tomu, že dělám dva roky thai box, radši bych držela deset skutečných ran do ksichtu, než tohle.

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:16:09
 28. avatar
  [33] ToraToraTora [*]

  Mě žádný horoskop neviděsí. Já se na každý nový rok těším, co přinese. Už jsem asi pochopila, že nemůže být nikdy jen dobrý nebo špatný a tak beru vše tak, jak přijde a na konci nebilancuji

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:06:39
 29. [32] Sizie [*]

  Landriel: po tlame obrazne nebo doopravdy??

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:05:33
 30. [31] Sizie [*]

  murena: jeee, taky 9.9.? Tak Vam taky hodne stesti preju..

  superkarma: 0 05.01.2009, 14:04:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme