Wabi Daněk od jistého času od léta již slýchal Listopadové písně, hvězdopravec Vít Kuntoš pro nás přečetl listopadovou oblohu a její tajemství pro tento měsíc Vám právě nyní předkládá. :-)

kunmalyRozjezd měsíce listopadu bude pomalejší. Energie se zaměří především do našeho nitra a svůj život budeme prožívat více přes emoce. Svůj vlastní vnitřní svět budeme více střežit a nenecháme do něj ostatní nahlédnout. Podněty se mohou v našem nitru hromadit a pokud překročí „bezpečností hranici“, vzniklý přetlak může být zdrojem konfliktů. Zlepší se ovšem naše soustředěnost a snáze zacílíme na konkrétní záměr, takže se nechme pohltit vírem pracovních úkolů. Hvězdy budou podporovat i naši trpělivost, a tak bude platit, že kdo si počká, ten se dočká.

Radostné zprávy – pozitivní informace pro každého:

Druhá půle měsíce může začít rozostřením našeho vnímání. Dejme si pozor, abychom nepodlehli falešným představám. Přílišná důvěra se může vymstít. Taktéž si dejme pozor na signály, které dostáváme na naší duchovní cestě, neboť některé z nich mohou být slepou uličkou. Závěr měsíce pak přinese nárůst nadšení a podporu kreativity. Stejně tak bude důležitější naše osobní svoboda a prostor, který si budeme více střežit.

Listopad bude úspěšný měsíc pro znamení: Blíženci, Panna, Štír

Náročný měsíc pro: Beran, Lev, Kozoroh

Úplněk nastává: 6. 11. 2014 ve 23:22 ve znamení Býka

Novoluní nastává: 22. 11. 2014 v 13:17 ve znamení Štíra

Váš astrolog Vít Kuntoš 
www.astrolog-terapeut.cz

Reklama