Patříte mezi ty, kteří si zmrzlinu dopřávají vždy, když na ni mají chuť? Je zmrzlina součástí vaší pohody, relaxu, chvilky, kterou máte sama pro sebe? Nebo naopak se o ni rádi dělíte se svou rodinou, svými blízkými... Vychutnáváte si ji při svátečních příležitostech?

Carte d\\'Or

Máte pro vás tip na to pravé, zmrzlinové pokušení. Tou vášní, která vás bude svádět je zmrzlina Carte d´Or. Jistě jste ji již ochutnali. Propadli jste její výborné chuti?

Zmrzlina Carte d´Or je pochoutkou. Její tajemství je ukryté v pečlivě vybraných ingrediencích. Ať jste milovníky jogurtu, čokolády, ovoce nebo ořechů, Carte d'Or uspokojí nejen vaše chuťové buňky, ale i ostatní smysly svým atraktivním vzhledem, jemnou konzistencí a plnou vůní.

Carte d\\'Or

Zajímá nás, jaká vám chutná nejvíce. Napište nám pod tento článek, která zmrzlina Carte d´Or patří mezi vaše nejoblíbenější a získejte jednu ze tří krásných vánočních svíček.

Svíčka vám bude připomínat sváteční chvíle a prostřený stůl s pochoutkami, mezi které patří i kvalitní zmrzlina.

Zmrzlina Carte d´Or rozdává vánoční dárky!

Když si koupíte jakoukoliv zmrzlinu od této značky, získáte zdarma misku. Ta se vám může hodit, právě při servírování vaší oblíbené zmrzliny!

Více informací na www.cartedor.cz

Reklama