Vánoce se mílovými kroky blíží a s tím i spojený stres z vybírání a nakupování vánočních dárků. Jestliže se chcete letos vyhnout kosmetickým balíčkům, které seženete v supermarketech na každém roku, v tomto článku najdete pár tipů, jak letošní dárky řešit.

RyorLevandule potěší každého

Chcete-li obdarovanému dodat klid, prostor pro relaxaci a uvolnění. Vyberte levandulový balíček RYOR za 187 Kč. V balíčku najdete sprchový gel a tělové mléko s obsahem pravé francouzské silice z Provence.

 

 

 

Ryor

Řešení pro citlivky

Majitelé citlivých typů pleti potěší kosmetická balíček Ryamar za 318 Kč, který obsahuje přípravky s amarantovým olejem. Amarantový olej je zdrojem esenciálních mastných kyselin a vysoce ceněného fytoskvalenu. Citlivé a zároveň sušší pokožce zajistí regeneraci.  

Ryor

 

Vyšší úroveň péče

Balíček Mořské řasy (271 Kč) potěší ty, kteří očekávají vyšší úroveň péče o pleť, a to zejména v oblasti hydratace a zpevnění. Obsahuje dva přípravky s vysokým obsahem aktivních látek, a to Aktivní krém proti vráskám a Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami.

 

Ryor

Marocké zlato aneb arganový olej

Arganový olej je jedním z nejvzácnějších a nejdražších olejů na světě. Obsažený denní a noční krém zajistí intenzivní péči pro normální a smíšenou pleť. Výsledkem budou redukované vrásky, hydratovaná. Balíček Arganový olej seženete TADY za 369 Kč.

 

Ryor

Naprosto luxusní péče

Tato dárková kazeta je naprostou třešničkou na dortu. Výrobky do ní si můžete nakombinovat zcela podle svého uvážení. Vybírat můžete z luxusních řad Luxury Care s nadstandardním množstvím aktivních látek, řady s kaviárem Caviar Care a řady s Arganovým oleje a zlatem. Cena luxusního balení se pohybuje kolem 1000 Kč.

Větší výběr najdete na www.eshop.ryor.cz 

 

Reklama