Tak to vypadá, že muži se konečně rozhodli, koho chtějí mít doma. Pokud jste si myslela, že chlapi touží po atraktivních a reprezentativních partnerkách, tak jste se spletla. Oni totiž touží mít doma pečovatelku, která se bude starat o domácnost a hlavně o ně. Už možná zjistili, že ženy s manikúrou za několik stovek a účesem ze značkového kadeřnictví nebudou ochotně běhat okolo plotny, prát jim trenky a žehlit košile.

Takové ženy rády vymetají večírky a rády předvádí svou krásu ve společnosti. Přece jenom krása ženy je pomíjivá, a tak je dobré ji ukazovat, dokud je ještě co. A tak si jich muži doma moc neužijí, a to jim začne dřív nebo později vadit. Proto si raději vyberou partnerku, která si nehraje na královnu plesů.

Ovšem hodně to záleží na věku muže. Když je mladý, hledá atraktivní ozdobu svého mužského intelektu, ale čím je starší, tím více chápe, že krása pro vztah není tak důležitá. Jak stárnou, dostávají rozum a přehodnocují své hodnoty.

Stejně tak to však cítí i ženy. Ty, když si mají vybrat partnera pro založení rodiny, tak se ohlížejí spíš po věrných a hodných mužích, kteří o ně budou s láskou pečovat. S čímž se možná obě pohlaví shodují. Chtějí partnery, kteří budou věrni. O tom, zda musí být věrni i oni, však diskrétně mlčí.

Ovšem to, jakou chce muž ženu, nejlépe podle mě vyjadřují „Murphyho zákony pro ženy ke 20“ od Petry a Lucie Lukačovičové:

Zákon věčné mužské nespokojenosti
Chlapi chtějí všechno - amazonku, která by je zbožňovala, nezávislou manažerku, která by o ně pečovala, případně bystrou a vzdělanou dívku, která by ale vždycky uznávala jejich intelektuální nadřazenost.

Dodatek
A stejně si nakonec vyberou tu s větším poprsím.

Čili - ať si trhnou!

Reklama