O svých výhrách a postoji k soutěžení se nám svěřily také čtenářky Elis19 a marde. Příspěvků je dneska hodně, a tak vám je nabízím zase oba najednou.

Máme to soutěživé čtenářky. :-) Jsem moc ráda, že vás to baví, milá Elis19 a marde. Děkuju vám za příspěvky a přeju krásný den.


Dobrý den,

už předem mohu říci, že jsem docela soutěživý typ. Nejvíc mám ráda různé typy znalostních kvízů, kde vůbec nejde o nějakou výhru ale o dobrý pocit, když dané úkoly dobře vyřeším. Sama sobě si mohu dokázat, že moje paměť ještě není rezavá. Luštím i výherní křížovky, soutěžím v internetových soutěžích, hlavně na stránkách Ženy in a zkouším i různé akce z určitých druhů výrobků. Nevadí že nevyhrávám, stačí mi ten pocit lehkého mrazení, takovéto co kdyby......... Úplně nejradši si občas koupím los a stále odkládám chvíli kdy ho setřu a schovávám si to na co nejdéle.

Jediné co neprovozuji jsou hazardní hry (k nim cítím vyloženě odpor, když už spoustu lidí udělaly nešťastnými) a Sportku také nesázím.

Vlastně abych nezapomněla, před několika lety jsme s manželem na plese vyhráli poukázku na zahraniční zájezd v hodnotě 20 000 Kč, ale radost nám tato výhra nepřinesla. Místo společně plánované cesty si manžel přivodil těžký úraz, který mu nedovolil s námi jet a já jela sama s dětmi (nešlo zájezd zrušit) a věřte, vůbec jsem si to neužila.

Přesto se ráda zúčastním vaší Vánoční soutěže a protože soutěžím poprvé tak si to budu pěkně užívat, bez otázek a těšit se co všechno jste na nás vymysleli (ly) :-).

Zdraví Elis19


Dobrý den,

soutěže mám moc ráda. Pokud mi to čas dovolí, tak se účastním všech soutěží a kvízů, které mě zaujmou. Pokud je k nim zajímavá výhra, tím lépe. Nejčastěji luštím křížovky a sudoku. Několikrát jsem získala finanční odměnu, ale více vyhrávám věcné ceny. Ráda získávám knižní výhry. Také se zapojuji do vědomostních soutěží, abych si ověřila svoje znalosti.

Moji synové se také účastní různých soutěží. Nejstarší kdysi  vyhrál fotografickou soutěž a prostřední auto na víkend. Nejlepší výhrou pro celou rodinu bylo auto Felicie. Slouží nám dodnes.

Sportku sázela maminka s tetou. Dělávaly rozpis. Je zajímavé, že jim to vždycky vycházelo. Pravidelně vyhrávaly čtvrtou, ale i třetí, takže se jim vsazené peníze vždy vrátily.

U vánoční soutěže doufám, že nebude jen o lodích a samolodích. Ty mě nebaví.

Přeji hezký hravý den

marde

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte, zanedlouho jedna z vás vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

Reklama