.

Jako vejce vejci: Slavné tváře a jejich slavní dvojníci

Novinky

Jako vejce vejci: Slavné tváře a jejich slavní dvojníci

Každý z nás prý má na světě dvojníka. Jeden by ale nevěřil, kolik se jich setká jen mezi známými osobnostmi. Ty většinou oslňují veřejnost svojí jedinečností, takže musí být překvapení, když se setkají s někým neméně slavným, komu jako by z oka vypadly. Jedná se o náhodu, nebo nám něco tají?

Zooey Deschanel & Katy Perry

Popovou hvězdičku Kate Perry a úspěšnou herečku Zooey Deschanel sice dělí pět let, nicméně vypadají jako dvojčata. Mohou za to především velké modré oči orámované dlouhými řasami a tmavé vlasy s ofinkou. Možná jsou tyto dvě celebrity ztracenými sestrami...

\ysa

 

Jeffrey Dean Morgan & Javier Bardem

Jeffrey Dean Morgan zářil ve filmu P.S. Miluji tě nebo v seriálech Chirurgové či Tráva. Javier Bardem exceloval ve snímcích Jíst, meditovat, milovat, Tahle země není pro starý či Goyovy přízraky. Oba jsou skvělí herci, a jakmile se objeví na plátně, musí občas i jejich fanoušci zkontrolovat titulky, aby se ujistili, o kterého z nich jde.

\sacf

 

Natalie Portman & Keira Knightley

Natalie a Keira jsou jedněmi z nejvyhledávanějších hereček současnosti. Excelovaly ve filmech Černá labuť, Goyovy přízraky nebo Hlavně nezávazně,Láska nebeská, Vévodkyně či v trilogii Piráti z Karibiku. Dokážete s jistotou říct, která v jakém snímku hrála? Díky lanímu pohledu velkých tmavých očí, totožnému nosu a lícním kostem, i tmavým vlasům se to těžko určuje. Třeba se časem najde režisér, který je obsadí do role sester!

\scdas

 

Ian Somerhalder & Rob Lowe

Zdá se, že nenasytný sexy upír ze seriálu Upíří deníky našel svého ztraceného bratra. Nebo otce? Mezi oběma herci je věkový rozdíl patnáct let, výrazná podoba jim však nelze upřít. Opět jsou ve hře výrazné modré oči a k tomu ostře řezaná brada. Pokud benjamínek Somerhalder bude zrát do krásy svého staršího kolegy, mají se fanynky na co těšit!

safaf

 

Scarlett Johansson & Amber Heard

Říká se, že otec je vždycky nejistý. U těchto dvou hollywoodských krásek to platí dvojnásob. Obě oslňují sexy křivkami a blonďatou hřívou a obě velmi dobře vědí, jak co nejlépe použít rudou rtěnku. Jak Scartlett, tak i Amber se navíc může chlubit faktem, že jí padají k nohám zástupy mužů po celém světě. Jestli se jejich otec nechce přiznat, je to pochopitelné. Uhlídat totiž hned dvě takové krásky by musela být práce pro vraha!

\adaf

A co vy, milé čtenářky, podobáte se nějaké známé tváři? Pochlubte se!

Zdroj foto: Americanlivewire.com

   
07.01.2015 - Redakční novinky - autor: Marta Pušová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] reditelka [*]

  O některých jsem dosud neslyšela...

  superkarma: 0 08.01.2015, 06:47:40
 2. avatar
  [5] Jandywoman [*]

  Tak nevím, ...já a Halina?Sml52

  superkarma: 0 07.01.2015, 20:07:27
 3. [4] free [*]

  Hanula — #2A já ani nevěděla, že jsou dva.

  superkarma: 0 07.01.2015, 19:57:27
 4. [3] Maria28 [*]

  Vaše (přetištěné) starosti na moji hlavu

  superkarma: 0 07.01.2015, 18:36:32
 5. avatar
  [2] Hanula [*]

  Sml16Javier s Jefrym si jsou hodně podbní.

  V P.S.Miluji Tě - jsem opravdu tápala, zda to není Javier...

  1. na komentář reaguje free — #4
  superkarma: 0 07.01.2015, 14:53:26
 6. avatar
  [1] Kadla [*]

  Ty dvě poslední se mi vůbec nezdají podobné... Jen mají podobný postoj na fotce. Ale obličejové rysy jsou naprosto odlišné..

  superkarma: 0 07.01.2015, 14:40:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme