Vztahy

Jako v hollywoodském slaďáku

Hezké letní ráno všem ženám-in!

Psal se rok ’97, bylo mi čerstvých osmnáct a maturitní vysvědčení jsem měla v kapse. Táta se chystal vypravit na dovolenou do Tunisu, kde to turisté teprve objevovali. Přibalila jsem krátké šatičky, pročísla blond vlasy, doma odmávala kluka a těšila se, že si oddechnu od rozpadajícího se vztahu. Ubytovaní jsme byli v obřím hotelovém komplexu s vlastní pláži. Autem jsme jezdili po okolí a nebo oba s tátou četli pod slunečníkem horu knih.

A pak, pár dnů před odjezdem, jsem ho uviděla. Bílé šortky kontrastovaly s opáleným, snědým tělem a vypracovanými svaly. Tmavé kudrnaté vlasy a ty čokoládové oči. Zadívali jsme se na sebe elektrizujícím pohledem a nemohli se odtrhnout. Jako v hollywoodském slaďáku, ááááách!!!!

Před večeří jsem se šla podívat na pláž a on tam sklízel lehátka. Byl to plavčík pracující pro náš hotel na letní brigádě. Cosi studoval, to už ani pořádně nevím jeho jméno. Přiběhl za mnou, a tak jsme si domluvili rande na večer. Už za tmy jsme se sešli na pláži a popravdě si moc nepokecali. Já mluvila anglicky, on francouzsky s lámanou angličtinou, domluva to byla rukama nohama. Asi po půl hodině mi vyznal lásku a pokusil se mě líbat. Dohodli jsme se na další den a já raději rychle šla zpátky do pokoje.

Pak nastalo několik dnů jak vystřižených z brakové růžové knihovny. Líbali jsme se ve vlnách, místo aby sledoval potencionálně se topící turisty, večer se scházeli na pláži a líbali se na písku. Mimochodem, líbal úplně jinak než čeští kluci… Jednou jsme šli na diskotéku, a ačkoliv popík fakt nesnáším, byl to docela zážitek, ale o tom až někdy jindy. Táta je od přírody pohodář, takže bych řekla, že mu ani nevadilo, že se mu jediná dcerka courá po nocích s nějakým Arabem a klidně začal číst další knížku (kdyby se to tak dozvěděla maminka, ta by zuřila).

Předposlední večer jsme se také sešli na pláži a on rovnou vybalil, že chce sex (jak jinak, že?). Nejdřív jsem ho přesvědčovala po dobrém, že to nejde (nějaké bláboly, jako že až po svatbě, no, stejně mi, s naší společnou slovní zásobou, asi nerozuměl, ale nic duchaplnějšího mě v tu chvíli nenapadlo), pak jsem na něj začala chrlit anglicky, co si jako myslí, že jsem zač, a nakonec jsem naštvaně utekla do pokoje. Další den jsme se jen pozdravili a vyměnili si adresy, tuším, že ta moje skončila odhozená někde ve vlnách. Tečka, konec.

Až po nějaké době mi docvaklo, proč po mně jeho kamarádi úlisně pokukují a jeden si pokusil domluvit rande, co jim asi vykládá, že v noci na pláži děláme. Také mi až zpětně došlo, co jsem udělala za blbost. Kdyby se na mě vrhnul, znásilnil, nic bych neudělala, nikoho bych se v hukotu vln nedovolala. Až když jsem poznala blíž arabskou kulturu, došlo mi, jak se my, Evropanky, chováme, a co to s těmi chlapy musí dělat. Natřásáme se v krátkých sukénkách a odvážných plavkách, zatímco jejich ženy chodí zahalené. Alespoň tenkrát v Tabarce, na hranicích s Alžírem, těch „ošátkovaných“ bylo dost. Do toho jim v TV pouští stupidní akční americké filmy, opravdu si o tom „západním“ světě musejí myslet, že je každá holka lehce k mání. Jsem ráda, že má letní láska skončila vlastně takhle dobře, zlomené srdíčko se rychle zahojilo, už nikdy jsem nic podobného neudělala a do arabských zemích jezdím zásadně s šátkem na hlavě.

paviocko


Děkujeme za krásný a dramatický příspěvek.

Já měla podobný zážitek s černochem ve Francii :))). Taky jsme si, co se řeči týče, moc nerozuměli. Ale já už byla trošku starší, tak jsem si dala říct a nelitovala jsem :))).

Jaké jsou Vaše zkušenosti s letními láskami? Dobré nebo špatné? Sváděla jste někoho? Nebo někdo sváděl Vás? Bylo to romantické, dramatické nebo vášnivé?

Svěřte se nám na redakce@zena-in.cz!

   
10.07.2007 - Láska a vztahy - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. [10] gentiana [*]

  paviocko: fuj arabáci, fuj plážoví ksindlové, fuj muchlovat se s nějakým cizím ksindlem.....

  superkarma: 0 10.07.2007, 20:25:32
 2. avatar
  [8] ivana.kuglerova [*]

  Heduš: No, tenhle měl A celej černej, jenom špičku růžovou .

  superkarma: 0 10.07.2007, 14:36:14
 3. avatar
  [7] paviocko [*]

  gentiana: Fuj Arabáci???? No, taky už si to říkám.......

  superkarma: 0 10.07.2007, 14:22:52
 4. [6] gentiana [*]

  Fuj.

  superkarma: 0 10.07.2007, 14:21:08
 5. avatar
  [5] paviocko [*]

  Heduš: Ne, s maminkou jsme si o tom nepokecaly
  Meander: Tak to zase ne!

  superkarma: 0 10.07.2007, 13:50:16
 6. avatar
  [4] Meander [*]

  A měl taky upnuté kalhoty a vlající košili a vypadal jako pohanský bůh?

  superkarma: 0 10.07.2007, 13:13:23
 7. avatar
  [3] Heduš [*]

  paviocko a s maminkou už jste si o tom zpětně pokecaly?

  superkarma: 0 10.07.2007, 12:34:00
 8. avatar
  [2] Heduš [*]

  Ivanko, s černocheeeem? A dobrýýýý ???? Fakt je maj velký?

  superkarma: 0 10.07.2007, 12:32:31
 9. avatar
  [1] závislá na čokoládě [*]

  Jojo, v pátek odlétáme do Tuniska a minišatičky si určitě neberu. Vadí mi jejich okukování a ošahávání na ruce a ranema. Kdyby neměli tak teplé moře, kde je syn naložený celý den, tak mě tam nikdo nedostane

  superkarma: 0 10.07.2007, 11:32:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme