Hezké letní ráno všem ženám-in!

Psal se rok ’97, bylo mi čerstvých osmnáct a maturitní vysvědčení jsem měla v kapse. Táta se chystal vypravit na dovolenou do Tunisu, kde to turisté teprve objevovali. Přibalila jsem krátké šatičky, pročísla blond vlasy, doma odmávala kluka a těšila se, že si oddechnu od rozpadajícího se vztahu. Ubytovaní jsme byli v obřím hotelovém komplexu s vlastní pláži. Autem jsme jezdili po okolí a nebo oba s tátou četli pod slunečníkem horu knih.

A pak, pár dnů před odjezdem, jsem ho uviděla. Bílé šortky kontrastovaly s opáleným, snědým tělem a vypracovanými svaly. Tmavé kudrnaté vlasy a ty čokoládové oči. Zadívali jsme se na sebe elektrizujícím pohledem a nemohli se odtrhnout. Jako v hollywoodském slaďáku, ááááách!!!!

Před večeří jsem se šla podívat na pláž a on tam sklízel lehátka. Byl to plavčík pracující pro náš hotel na letní brigádě. Cosi studoval, to už ani pořádně nevím jeho jméno. Přiběhl za mnou, a tak jsme si domluvili rande na večer. Už za tmy jsme se sešli na pláži a popravdě si moc nepokecali. Já mluvila anglicky, on francouzsky s lámanou angličtinou, domluva to byla rukama nohama. Asi po půl hodině mi vyznal lásku a pokusil se mě líbat. Dohodli jsme se na další den a já raději rychle šla zpátky do pokoje.

Pak nastalo několik dnů jak vystřižených z brakové růžové knihovny. Líbali jsme se ve vlnách, místo aby sledoval potencionálně se topící turisty, večer se scházeli na pláži a líbali se na písku. Mimochodem, líbal úplně jinak než čeští kluci… Jednou jsme šli na diskotéku, a ačkoliv popík fakt nesnáším, byl to docela zážitek, ale o tom až někdy jindy. Táta je od přírody pohodář, takže bych řekla, že mu ani nevadilo, že se mu jediná dcerka courá po nocích s nějakým Arabem a klidně začal číst další knížku (kdyby se to tak dozvěděla maminka, ta by zuřila).

Předposlední večer jsme se také sešli na pláži a on rovnou vybalil, že chce sex (jak jinak, že?). Nejdřív jsem ho přesvědčovala po dobrém, že to nejde (nějaké bláboly, jako že až po svatbě, no, stejně mi, s naší společnou slovní zásobou, asi nerozuměl, ale nic duchaplnějšího mě v tu chvíli nenapadlo), pak jsem na něj začala chrlit anglicky, co si jako myslí, že jsem zač, a nakonec jsem naštvaně utekla do pokoje. Další den jsme se jen pozdravili a vyměnili si adresy, tuším, že ta moje skončila odhozená někde ve vlnách. Tečka, konec.

Až po nějaké době mi docvaklo, proč po mně jeho kamarádi úlisně pokukují a jeden si pokusil domluvit rande, co jim asi vykládá, že v noci na pláži děláme. Také mi až zpětně došlo, co jsem udělala za blbost. Kdyby se na mě vrhnul, znásilnil, nic bych neudělala, nikoho bych se v hukotu vln nedovolala. Až když jsem poznala blíž arabskou kulturu, došlo mi, jak se my, Evropanky, chováme, a co to s těmi chlapy musí dělat. Natřásáme se v krátkých sukénkách a odvážných plavkách, zatímco jejich ženy chodí zahalené. Alespoň tenkrát v Tabarce, na hranicích s Alžírem, těch „ošátkovaných“ bylo dost. Do toho jim v TV pouští stupidní akční americké filmy, opravdu si o tom „západním“ světě musejí myslet, že je každá holka lehce k mání. Jsem ráda, že má letní láska skončila vlastně takhle dobře, zlomené srdíčko se rychle zahojilo, už nikdy jsem nic podobného neudělala a do arabských zemích jezdím zásadně s šátkem na hlavě.

paviocko


Děkujeme za krásný a dramatický příspěvek.

Já měla podobný zážitek s černochem ve Francii :))). Taky jsme si, co se řeči týče, moc nerozuměli. Ale já už byla trošku starší, tak jsem si dala říct a nelitovala jsem :))).

Jaké jsou Vaše zkušenosti s letními láskami? Dobré nebo špatné? Sváděla jste někoho? Nebo někdo sváděl Vás? Bylo to romantické, dramatické nebo vášnivé?

Svěřte se nám na redakce@zena-in.cz!

Reklama