Bulvár

Jako ten strašák do zelí!

Dobře, tak i dneska přispěju svojí „troškou“ do mlýna … zkusila jsem se zamyslet nad spojením móda a já… a zase se moje myšlenky začaly ubírat úplně jiným směrem.
 
Co je to móda?  Mně to zní jako bezva český slovo, které pro mne znamená cosi, co zrovna letí. Kouknu a vidím. Aha, džíny budou letos opět v módě, jen trochu kratší a zahnuté, vyšívané, trička odhalí pupík a kabelky ty musí zářit atd. atd.

Jenže pak otevřu časopis a ejhle, už tomu nějak nerozumím. Napíšou tam, že se hlásí módní policie a rozjedou komentáře k fotkám. To je trendy, to je cool, to je dokonalý outfit a to je katastrofa. A teď mi povězte, čemu rozumíte? Po pravdě, já jenom té katastrofě, to ostatní odvodím od číslic k daným obrázkům. Na druhou stranu, ale když na ty obrázky koukám, tak je pro mne katastrofa téměř všechno. Džíny se skutečně nosí, trička odhalují pupík a kabelky jsou skutečně takové, že je nepřehlédnete… jen  mnohdy vypadají  tak, že nevím zda se smát a nebo plakat nad tím, že ta „moje móda“ je oproti tomu všemu totální propadák,… asi skutečně nejsu trendy, ani cool a můj outfit je právě ona katastrofa.

Asi bych měla upadnout do deprese a někam se zahrabat. Jenže proč, vlastně? Ty džíny co nosím jsou pohodlný, trička odhalují i můj pupík a kabelky mi ladí s oblečením. Dokonce mi ladí gumičky ve vlasech a co se bot týče, tak ty taky. Co to zas plácám, že? Důležitý je cítit se pohodlně a taky tak působit. K čemu by mi byly krásný drahý boty, kdybych je neměla k čemu nosit.

A abych aspoň částečně odpověděla na dotaz, co mám ráda - miluju sportovní módu, nemyslím tím, že nosím jen tepláky a vytahaný triko, to ne. Ale právě ty džíny a nějaký top, lehký svetřík, sportovní kabelku a pohodlný botky, to mám skutečně ráda. A vážně se musím smát, když se vedle mne postaví mamka a, světe div se, je oblečená téměř stejně jako já :-)
Prostě, ať žije móda!!!

   
02.06.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [7] kemy [*]

  corny: nejsi sama. já sem eště na střední škole, měla bych jít s módou nejspíš ruku v ruce, ale kolikrát se musim smát tomu, co to ta modelka má zase na sobě. a módní policie? ha! co se mi zdá v pohodě, je pro ně moc nudný, co se mi zá jak pro kur*u, je moderní...

  superkarma: 0 02.06.2005, 17:54:07
 2. avatar
  [6] kemy [*]

  Brennesl: obdivuju,když se sebou někdo dokáže něco udělat.

  superkarma: 0 02.06.2005, 17:52:03
 3. avatar
  [1] Žábina [*]

  Taky mám ráda sportovní módu, topíky a trička,džíny a sportovní kalhoty apod.
  co třeba vůbec nenosím - halenky - mám dvě - jednu bílou a druhou černou, obě jsem už neměla na sobě kolik let

  superkarma: 0 02.06.2005, 14:51:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme