Další příspěvek zaslala čtenářka Miuka. Na fotce vidíte jednu kočku z její domácnosti – takovou pohodu by si právě jako zvíře chtěla užívat...

Hlavně bydlet v pohodové domácnosti a ne zdrhat někde před predátory v Africe – to je názor čtenářky Miuky...


Hezký den s dnešním tématem!

Lidé kolem mě nikdy neměli nějaké zvláštní přezdívky. Většinou odvozené od příjmení, víc většinou nic. Jednou mi kamarádka vytvořila barvami na textil nápis na tričku: Žížala. Dokonce tam i jednu nakreslila. Ani nevím, jak ji to napadlo. Tričko mám dodnes, někdy ho nosím a to mi pak kamarádi žížalo říkají ještě několik dní po té, co mě v něm spatřili. Pak na to zapomenou a používají zas moje jméno. Takže žížala je vlastně taková moje přezdívka nepřezdívka, i když pár lidí mi tak říká celkem často, prý proto, že jsem taková hubená žížala. Asi by mě to mělo těšit, ale když si představím tohoto malého slizkého a mě né moc sympatického tvora, tak nevím, zda mám být potěšena :-D Ale tohle není věc, která by mě trápila, takže pokud mě někdo nenazývá třeba jistým bučícím turem, je mi to celkem jedno :-)

A jaké že bych chtěla být zvíře? Když nad tím přemýšlím, tak asi kočka nebo pes, ale jen v takové rodině, kde mají zvířata rádi jako my a kde bych se měla tak moc dobře – hodné páníčky, stále plné misky, spaní v peřinách, drbání za uchem a oproti nám lidem žádné problémy… No a pokud bych se měla rozhodovat i podle vzhledu, zařadila bych do svého výběru i koně. Jsou to krásná zvířata, ale zas bych samozřejmě chtěla mít nějakého hodného pána :-)

Jelikož jsem velký milovník zvířat, líbí se mi spousta druhů (zejména savců), ale asi nikdy jsem nechtěla být žádným zvířetem kromě těch našich, stačí mi, že jsem člověk :-D  Vždyť řekněte sami - být třeba tučňákem? Kdepak, nemám ráda zimu. Antilopou někde v horké Africe? Na 100% by mě ulovil nějaký lev. Delfínem? To by mě určitě čekala nějaká ropná havárie. Nebo třeba ptáčkem? Sežrala by mě kočka. Jeden si prostě nevybere.

Pro představu přikládám fotku mojí jedné kočky, u nás je prostě pohoda.

besi

Miuka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 10. 2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama