Za další příspěvek k tématu musím poděkovat čtenářce Kamir. Dost jsem se u jejího dopisu nasmála! Živě jsem si totiž představovala, jak si s kamarádkou na akci vyrazily, kolik vína předem vypily na kuráž, a jak potom několik dní vstřebávaly dojmy z nápadníků typu Kosmonaut, Klokan nebo Mončičák...

 

Milé ženy, muži IN,

o rychlém rande jsem poprvé slyšela před pár lety. Bylo to v začátcích a mně se nápad zdál dobrý. Rychlé. Jasný, přeskočí jiskra nebo taky ne, rychle pryč a nikdy více. Kamarádka byla rozvedená a pořád neměla štěstí na partnery. Dala jsem jí to jako dárek. Upřímně dnes - blbý nápad. Když se přiblížil DEN D, skončily jsme v práci dřív a odjely směr velkoměsto. Bylo dost času. Na kuráž jsme si daly 2x 2deci vínka. Jak se říká, odvaha nás opouštěla.Kamarádka šla do sálu já zůstala na baru. Dámy, dívky, co přicházely, byly v pěkné oblečením ,vizáží pěkné kočky, ale pánové tam? Drhnul mě už jen pohled. Napadlo mě, co s nimi můžu tak dělat. Mluvit o čem? Já sportovní holka? Polovina lidí obézních, tiky, neupravení, ušmudlaní… 5 minut až dost. Ale třeba… Doufala jsem… Na baru mi bylo fajn. Seznámila jsem se s podobnými dohazovači, jako jsem byla já - s maminkou, sestrou… Každý si přál partnera pro svého bližního. Nakonec vyšla kamarádka jako opařená .Zážitek vstřebávala až do druhého dne. Kluci používali přezdívky mončičák, klokan,Váááááááášíček,neandrtálec,kosmonaut a mimoň .Smát se tomu začala po týdnu. Zaškrtla ANO pouze u 1 kandidáta a modlila se, ať on nechce jí, což se naštěstí vyplnilo. Závěr: nemyslím si, že takto se dá najít partner. Způsob seznámení je zoufalý. Ale nasmály jsme se a smějeme se tomu dodnes. A shrnutí kamarádky, když jsme doma vystupovaly doma z autobusu? Prý by byla jakákoliv flaška vína lepším dárkem. Držím se už toho. Krásný den přeje Kamir.

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

A téma dnešního dne? Speed dating neboli rychlé rande

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky! Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

ttt

A klidně se mi rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

 

Reklama