Trochu vedle dnešního tématu, přesto se zajímavou myšlenkou, píše čtenářka Datura. Přečtěte si její názor na muže podle mustru...

Poslední čtenářský příspěvek je dnes od Datury.


Dobré odpoledne, dnešní téma je zajímavé, ale nevím, jestli k němu mám taky co dodat. Zamilovala jsem se v 17 do nádherného /z mého pohledu/ hocha, který se vrátil po vojně domů, do našeho města. Byl to vysoký blonďák s šedýma očima a s úžasnou motorkou. Tenkrát byla bičem na kočky i motorka, nemuselo to být auto, jako dnes. Lovila jsem ho dost dlouho, ale nakonec se chytnul do sítí, ale to už jsem tu jednou psala. A jelikož jsem byla zamilovaná opravdu fest, jiní mě nezajímali. Po čtyřech letech chození jsme se vzali, jsme spolu 44 let a věřím, že to spolu vydržíme už do smrti.

Dcery mají podobný vkus, jako já. Jedna měla taky blonďáka s šedýma očima, druhá má tmavovlasého a oba jsou svalovci, jen v tom se lišíme. Ten můj mi tvrdí, že svaly nejsou všechno, že on má dokonalou postavu, protože mu přímo předpisově sedne konfekce. Nevím jestli se dá hledat podle mustru. Jakmile se člověk zamiluje, tak na vysněný ideál lehce zapomene. Hlavní je rozumět si a tolerovat se.

Zdraví,
Datura

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

Příspěvky k tomuto tématu již nepište. Později odpoledne (kolem 17.00 hodiny) se dozvíte, která čtenářka získala za příspěvek slíbený dárek: parfém little gold dress od Avonu!

avon

Reklama