Magie

Jaké to bylo?

Ve čtvrtek 27.7.2006 došlo na obloze k pozorovatelnému zákrytu Marsu Lunou. Situace už je za námi, ale ohlédněme se. Ukážu Vám, jak tento jev vypadal v horoskopu a jak se mohl promítnout v událostech včerejšího večera. Co Vy na to?

 

Včera, těsně po 20. hodině, se na 56 minut mezi Zemí a Marsem ocitla Luna: jako kdyby vojákův cíl zaclonila matka. Jako kdyby nad sobectvím převážily ohledy. Jako kdyby laskavost odzbrojila hrubce. Jako kdyby ten, kdo jenom bere, zaváhal…

Ale zase tam, kde bylo třeba důslednosti, možná chyběla síla k jejímu naplňování. A možná se stala velká chyba odmávnutím povinnosti a nemístnou měkkostí…

 

Jediná planeta, se kterou byli Mars s Lunou astrologicky provázány, byla Venuše. Vztah mezi nimi byl z těch, které, ač netrvají dlouho, mohou mít trvalé následky. Kdo se věnoval sexu s přáním otěhotnět, možná se dočká, kdo zanedbal antikoncepci, možná taky…

 

Byla to pouhá necelá jedna hodina. Během ní jsme prošli příležitostí zapomenout na omezení vyplývající ze znalosti toho, co je správné, ve prospěch prostého sdílení společných možností, obav i snů.

 

Rozdíl mezi právě tímto vztahem Luny a Marsu oproti jiným, které nastávají jednou až dvakrát do měsíce, byl v jeho pozorovatelnosti na severozápadní obloze. (Pravda, pouze dalekohledem, ale to vem nešť.)

Také izolovanost planetární dvojice od ostatních planet v horoskopu není běžná, a tím získává na významu.

 

Čtení horoskopu pro zákryt (astrologicky konjunkci) Marsu a Luny vypovídá o vstupu něčeho neodbytného do života a o ztrátě soudnosti nad možnými důsledky jednání, o umanutosti v osobních i společenských vztazích. Je v tomhle horoskopu i možnost nevnímat, co jsem už napsala, pokud jste si právě něčeho velmi, ale opravdu velmi užívaly a nechaly se nést vlnou sebeuspokojení.

 

To všechno se týkalo možností jen jedné hodiny Vašeho života. Budu ráda, když si necháte projít ten čas v hlavě a podělíte se o zážitky. Moc bych Vás chtěla postupně alespoň trochu zatáhnout do krásy i užitečnosti astrologie.

   
28.07.2006 - Astrologie - autor: Ljuba Axmannová

Komentáře:

 1. [8] jithule [*]

  arminka — #7 no já taky ne

  superkarma: 0 26.12.2012, 15:52:48
 2. avatar
  [7] arminka [*]

  ani si nepamatuji zda jsem viděla ...

  1. na komentář reaguje jithule — #8
  superkarma: 0 25.09.2012, 22:01:11
 3. [6] markousek [*]

  úklid to jistil

  superkarma: 0 01.08.2006, 13:16:37
 4. [4] Matelka [*]

  Kelly: Rikina: Taky jsem po 20. hodině akorát doprala. Takže je to jasný: Konjunkce Marsu a Luny = věšení prádla (nebo i něčeho jiného, když člověk ztratí tu zmiňovanou soudnost ).

  superkarma: 0 28.07.2006, 10:45:47
 5. [3] Rikina [*]

  "zatáhnout do krásy i užitečnosti astrologie" - no, krásy možná. O užitečnosti si dovoluji velmi intenzivně pochybovat, ale co, každý má nějakého koníčka a o užitečnosti nepřemýšlí... Po 20. hodině jsem rovněž pověsila prádlo, připravila zeleninový salát, telefonovala dlouze a rozvláčně, pročež mi zteplala tekutina a nemohla jsem dodržet pitný režim.

  superkarma: 0 28.07.2006, 09:50:09
 6. avatar
  [2] RenataP [*]

  po 20. hodině dítě nechtělo spát, já sežrala půl čokolády a hnusně se nám v obýváku vyrojili mravenci....

  superkarma: 0 28.07.2006, 09:46:25
 7. avatar
  [1] Kelly [*]

  ... já těm zašmodrchaným slovům moc nerozumím
  Ale po 20. hodině jsem stihla koukat na bednu, pověsit prádlo, udělat rizoto, umýt a uklidit nádobí a vypít 3/4 l tekutin. Jestli měl na tento šrumec vliv Mars s Měsícem, tak až ty 2 potkám, ať si mne nepřejou

  superkarma: 0 28.07.2006, 09:38:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme