Sladké pokrmy neodmyslitelně patří do české kuchyně, v průběhu celého roku. V létě, když máme dostatek ovoce, můžeme jej rovnou zpracovat. V dalších měsících, kdy ovoce nemáme po ruce, rádi sáhneme po sladkých marmeládách a džemech.  Blíží se Vánoce, které jsou provoněné vůní sladkého pečení. Pečeme cukroví, připravujeme různé dezerty nebo děláme dětem oblíbené palačinky či lívance.

Chceme vám představit nabídku produktů od Hamé – můžete si vybrat od klasických ovocných směsí (dříve označované jako marmelády) až po speciální Fruit desserty. Je jen na vás, na co máte chuť!

DŽEMY HAMÉ

Džemy nejen ve spojení s chlebem či pečivem namazaným máslem, ale i s vločkami, jogurtem či tousty vykouzlí ze snídaně ten pravý požitek. Džemy zn. Hamé jsou vyráběny s užitím nových technologií, které šetrným způsobem zpracovávají ovoce při zachování zdraví prospěšných látek. V zažitém pojetí se džem od marmelády odlišuje tím, že v džemech - ovocných dřeních narazíme na kousky ovoce. Pokud směs obsahuje 35 % ovoce, je označena jako džem, pokud 45 %, pak již může být označena jako výběrový nebo také Extra džem. V segmentu džemů lze jednoznačně za „snídaňové“ favority označit Extra Jamy a BIO džemy. V obchodech naleznete zástupce všech typů Hamé džemů v nejoblíbenějších druzích meruňkové, jahodové, rybízové, borůvkové a řady další. Díky své méně tuhé konzistenci se hodí nejen k namazání na pečivo, palačinky nebo lívance, ale i k promazávání kynutých, třených a piškotových moučníků, perníků, k dozdobení vanilkové zmrzliny, sněhového pečiva anebo jen tak do čaje. Džemy Hamé jsou vyráběny i v provedení DIA, kdy jde o nízkokalorické džemy vhodné nejen pro diabetiky, ale pro všechny, kteří si chtějí udržet štíhlou linii.

EXTRA DŽEMY

 

p

V každém EXTRA Jamu je obsaženo minimálně 45% ovoce. Slaďoučká chuť ovoce vytváří dokonalou harmonii chutí i vůně zralého ovoce. Extra džemy naleznete nyní také v novém balení 340 g.

OVOCNÉ SMĚSI

rm

Nazývané dříve marmelády, mají hladkou, avšak o něco tužší neroztékavou konzistenci, pro kterou získaly širokou oblibu u našich spotřebitelů. Ovocné směsi jsou především skvělou ingrediencí při výrobě vánočního slepovaného cukroví, čajového nebo lineckého pečiva, nebo třeba pro zhotovení netradičního palačinkového dortu. Některé druhy, jako například rybízová ovocná směs, se díky své plné navinulé chuti vyzrálého ovoce výtečně se hodí i ke smetanovým omáčkám, masům ze zvěřiny, drůbeže, hovězím  steakům. Na rozdíl od džemů, je základem pro výrobu ovocných směsí jemně propasírovaná ovocná dřeň, bez kousků ovoce.

hamePečete linecké cukroví?  Vyzkoušejte Lineckou směs!

Můžeme vám doporučit speciální směs pro pečení lineckého cukroví „Linecká“.

Její složení přináší výbornou sladkokyselou chuť pro tento druh cukroví a konzistence směsi je ideální pro lepení.

 

POVIDLA

hŠvestková povidla jsou neodmyslitelnou součástí české kuchyně. Sladká švestková povidla jsou skvělou ingrediencí na pečení koláčů a pravých buchet. Použitím tradiční technologie výroby a kvalitních surovin se švestková povidla stala velmi oblíbenými.

Novinkou jsou nová povidla s hruškami a jablky, ideální na pečení frgálů. Přesně pro tento účel jsou stvořená. Vyladěná chuť hrušek a jablek dodává tu správnou chuť, vůni i barvu.

FRUIT DESSERTY

Fruit dessert je sladký ovocný produkt, který obsahuje více než 50 % podíl ovocné složky. Jeho originální kombinace chutí potěší vaše chuťové buňky. Neobsahuje konzervační látky a nenajdete v něm přidaná barviva.

Hamé

Můžete si vybrat z těchto dvou druhů:

  • Fruit dessert – višně, červený a černý rybíz a maliny

Tato vyvážená kombinace zvolených druhů ovoce je lahůdkou pro ty, kteří mají rádi sladké, ovocné pokrmy. Fruit desSert obsahuje celých 60 % ovoce. Příjemnou kyselou chuť tvoří vysoký podíl višní (43%). Je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, je ideální do jogurtů a do tvarohů, na palačinky nebo lívance. Pokud máte rádi mléčné koktejly, vyzkoušejte tento Fruit desert. Váš koktejl nebude mít chybu!

  • Chutnejte nyní novinku: Fruit dessert – jahody, višně, jablka a maliny

Harmonický poměr všech zastoupených druhů ovoce zajišťuje lahodnou chuť vybraného ovocného mixu. Fruit dessert obsahuje 55 % ovocné složky. Je vhodný pro použití v teplé i studené kuchyni, můžete jej použít do dezertů a koláčů, je vynikající k pudinkům. Jestliže jej svým hostům pokladete na zmrzlinu a to buď ve studené či horké formě, uvidíte, jaký bude mít váš zmrzlinový pohár úspěch!

Více informací najdete na http://www.sladkanerest.cz/ nebo na facebookovém profilu www.facebook.com/sladka.nerest

Máte rádi soutěže?  Vyhrajte džemy Hamé a čaj Pickwick na rok zdarma!

kSladká neřest je soutěžní galerie hříšných receptů, kde má každý mlsavý hříšník jednou za měsíc šanci vyhrát ďábelsky dobrou cenu.

Stačí si jen založit profil a podělit se s námi o nějaký ten velechutný recept. Receptům pak můžete přidat svůj hlas kliknutím u čertíka. Kromě soutěžících receptů pro vás připravujeme spoustu dalších kreativních soutěží a článků o jídle, mlsání a sladkostech.

Milé hříšnice, chcete si přes Vánoce užít Sladkou neřest opravdu ve velkém?

Stačí zakoupit 2 džemy či ovocné směsi Hamé a poslat sms.

Týdně hrajeme o balíčky v hodnotě 500 Kč a 1 500 Kč, jejichž součástí jsou jak džemy Hamé, tak také řada čajů značky Pickwick.

Více informací najdete na stránách www.sladkanerest.cz , kde také probíhá soutěž „Vyhrajte džemy Hamé a čaj Pickwick na rok zdarma!“

Reklama