No jasně, že v jednoduchosti je krása a přirozenost nade vše. Ale co když se ráda malujete, šminkujete, krášlíte, experimentujete a chcete vědět, co je nového ve vizážistické branži?
Vysondovala jsem pro vás dva nejžhavější trendy.
Je třeba se rozhodnout, jakou část obličeje zvýrazníte. Co je podle vás dominantní, čím se chcete pochlubit. Zda sázíte na kouzlo svých očí nebo svůdnost rtů.

Výrazné oči a „nahé rty“
Máte krásné oči? Hezký tvar nebo zajímavou barvu? Vsaďte na pronikavý kočičí pohled a zvolte tmavé kouřové líčení. Opět jsou v kurzu výrazně orámované oči černou tužkou. Nemusíte používat jen tužku, ale jemnějšího a dramatičtějšího účinku dosáhnete pomocí tmavě šedých nebo hnědých očních stínů. Olemujte jimi oči po celém obvodu. Nejtmavší odstín aplikujte těsně podél řas a rozetřete do ztracena.
Pak si několika vrstvami řasenky naličte řasy a můžete lehce zvýraznit i obočí.
K tak výrazným očí vypadají nejlépe jemně nalíčené rty světlými, téměř nenápadnými odstíny rtěnky, nebo bezbarvý lesk s mléčným efektem.

Výrazné rty a jemně nalíčené oči.
Máte-li hezký tvar rtů, pak neváhejte a zvýrazněte je rudou.
Odstínů červené jsou desítky a letos na podzim se nosí převážně barvy lesního ovoce nebo do fialova. Namalujete-li si rty tmavou rtěnkou, ihned změníte svůj vzhled. Tentokrát se opouští od ledabylého, jakoby nahodilého nanášení pomocí prstů, ale v kurzu je preciznost, jako za slavných dob Hollywoodu. Jak postupovat? Nesmí vám chybět kontura v barvě rtěnky, tou nejen pečlivě a snadno vykreslíte tvar, ale zároveň zabráníte rozpíjení. Nejlépe pomocí štětečku vyplňte celou plochu rtů a obtiskněte přebytek do ubrousku. Chcete-li ještě sytější odstín, rty lehce přepudrujte a neneste další vrstvu.
Oči by měly zůstat pokud možno co nejpřirozenější. Naličte je hnědou řasenkou a světlými stíny.

soutěžní otázka 4 – Kudy vstupovali hrdinové do Narnie?

 

A co vy, milé ženy-in?
Co více zdůrazňujete, rty nebo oči?
Který trend byste si vybrala pro sebe?
Ráda experimentujete, nebo se malujete x let stále stejně?
Vyzkoušíte si něco z našich tipů alespoň doma nanečisto?
Napište mi o tom.

Reklama