Vztahy

Jaká je pravda o sexu s černochy

Na jednom konkurenčním serveru jsem si přečetla dost obscénní povídku na pokračování o sexu s černochem. Donutilo mě to zavzpomínat na svoje zkušenosti...

V třídílném článku s příšerným slohem se vypráví pornopříběh, jehož hrdinka zjistila, že souložit ji baví jen s černochem. Do detailů popsané scény o tom, jak do ní pronikal obrovský černý úd a jak nemohla týden chodit, mi dal tušit, že autorka s černochem nejen nikdy nespala, ale že ji možná ani nepsala žena.

Sama mám totiž vlastní zkušenosti s tolik vychvalovaným „černým sexem“ a penisem něco přes 30 cm. Mimo to mám ale také zkušenosti s tím, jací černoši, u nás studující, z 90 % jsou. Nesnášenliví, ješitní, xenofobní a rasističtí. To jsem ovšem na začátku toho všeho nevěděla.

Jmenoval se Ali. Byl to jen začátek, zkratka, měl skutečně to jejich dlouhatánské jméno. A nejen jméno. Začal se mi dvořit hned v prváku, sám tu byl už rok pátý. Studoval medicínu a byl ve třetím ročníku. Já v prvním. Nejdřív mě trochu vyděsilo, jak se mi začal dvořit (jsem blondýnka, to ho fascinovalo), vyrostla jsem na malém městě a s muži jsem moc zkušeností neměla.

Černoši nepatřili do mých fantazií, ale postupně mi začalo lichotit, že Ali je pořád po ruce, věrný jako pes, i když trochu otravný... Byla jsem prostě pitomá. Až později jsem se dozvěděla, že podobně to černí studenti praktikují docela často a já měla ještě štěstí. Jejich manýry docela často hraničí se sexuálním obtěžováním, když jim dívka nechce být po vůli a dokáží být hodně hrubí. I o tom jsem se přesvědčila.

Ale nikdo mě nevaroval, nikoho jsem neznala, Ali byl první, kdo se se mnou seznámil. Chytře to měl vymyšlené. Ze začátku byl ale opravdu milý, všude mě doprovázel, říkal, že mě ochrání před „dotěrnými chlapami“, že se nemusím bát. Pěkně mě izoloval a já mu byla docela vděčná, když mi vylíčil, co se děje na kolejích. Cítila jsem se v bezpečí a dovolovala mu pořád víc. Moje spolubydlící a spolužačka byla skeptická, ale já ji neposlouchala, i když se mi snažila naznačit, že když Ali přijde a já nejsem na pokoji, chová se žárlivě, agresivně a dotírá, aby řekla, kde jsem. Má o mě starost, říkala jsem si.

Po asi měsíci došlo na sex, déle už se mu odolávat nedalo, byl pořád důraznější... Jeho přirození se dalo skutečně označit jako hadice a docela mě děsilo, ale s lubrikačním gelem to nebyl kupodivu zase takový problém a počáteční bolest brzy ustoupila. Po týdnu souložení se do mě vešel už úplně celý a já zažívala opravdu pořádný sex, na kterém jsem se na nějakou dobu skutečně stala závislá.

To ale byla pořád počáteční fáze, která se velmi rychle začala měnit na sexuální vězení. Potence mu nechyběla, a tak jsme souložili, kdy to jen šlo, spolubydlící se kvůli tomu dokonce odstěhovala a on se přistěhoval ke mně. To byl zlom. Najednou přestal být milý a projevil se jako otrokář. Otrokyně je totiž to správné slovo, jak označit můj stav. Nemohla jsem nikam sama, musela jsem se o něj starat a bral si mě bez jakýchkoli zábran, kdy se mu zachtělo – i když jsem mu vysvětlovala, že se musím učit, že musím do školy, že nechci.

Nic nepomáhalo. Zameškala jsem dost školních povinností a přesunula je na další semestr, neměla jsem žádné kamarády, doma jsem se bála svěřit, moc mě tam nepouštěl, ale když jsem odjela, byla to velká úleva. Rodičům jsem stejně nemohla říci, že žiju s Alim. Černocha by určitě nerozdýchali. A nerozdýchali ani můj prospěch ve škole – z premiantky na SŠ repetentkou.

Nevzpomínám na to ráda, ta část, která by následovala, by byla plná slz a bolesti, které nechci oživovat. Řeknu jen tolik, že mě zachránily až letní prázdniny, kdy Ali letěl po dvou letech domů, přestěhování na jinou kolej a spousta skrývání první dva měsíce školy, dokud jsem se nedozvěděla, že Ali si našel jinou studentku prvního ročníku. A já prý také nebyla první.

Mohu z vlastní zkušenosti potvrdit, že sex s africkým černochem je skvělá zábava, ale u něj to nekončí. Byl to muslim a zažila jsem opravdový střet civilizací, jenž mě stál rok studií, ztrátu sebeúcty a sebevědomí, které jsem si léčila ještě léta potom. Jediné štěstí bylo, že mě nebil (skoro), protože jsem slyšela o holkách, které si to doopravdy odskákaly.

Jeho názory na bílé nebudu ani tlumočit, jeho chování nebudu popisovat. Nakazil mě ale xenofobií, jen já ji mám k černým. Bojím se jich. Úplně iracionálně. Kdyby se mě nějaký po tom všem dotknul, roztřesu se. Když budu mít dobrý den. I proto věřím, že ony články o skvělém životě s černochy nepsal nikdo, kdo něco podobného opravdu zažil. Život s nimi totiž vyhovoval asi jen dvěma dívkám, které byly silně submisivní a to všechno jim nevadilo. Ostatní postižené vždy popisovaly velmi podobné zážitky, jako mám já. Doufám, že vám můj článek přinese nějaké ponaučení o tom, jak pravdivé jsou články o sexu s černochy.

   
23.02.2007 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [195] isabel13 [*]

  Já jsem měla svůj první sex  s černochem a od té doby chci mít sex jen s nimi

  superkarma: 0 10.05.2011, 10:41:14
 2. [194] isabela13 [*]

  A jaký byl s ním orální sex?

  superkarma: 0 09.05.2011, 17:55:13
 3. [193] isabel13 [*]

  Já jsem jednou měla sex s černochem a od té doby chci jen černochy. Jsem ve vztahu s jedním příslušníke černé rasy. Měla jsem sex s mnoha černochy a nic my nikdy neudělali, Můj přítel je sice při sexu trochu víc agresivnější hlavně při orálním sexu a to se mi na něm líbíSml67

  Nevím co všichni tady mají proti černochům, tvůj případ je teda děsivý

  superkarma: 0 09.05.2011, 14:53:03
 4. [192] TvujPan [*]

  Hledám subinku či sexuální otrokyni

  Hledám milou, přítulnou, ale při tom velmi perverzní, přirozeně submisivní dívku drobné postavy, ve věku do 30ti let, kterou vzrušuje ponižování a je obdařena masochistickými sklony.

  Více na: http://subinka.com/

  V případě zájmu mě prosím kontaktuj na e-mail: hleda.se@subinka.com

  Případným zájemkyním děkuji.

  superkarma: -2 31.10.2010, 00:46:50
 5. avatar
  [190] micinka.juli [*]

  mám taky jeden zážitek s černochem...jen úlet,několik let zpět,ale nevšimla jsem si,že by byl nadprůměrně vyvinutý...to jsem teda zažila vyvinutějšího Evropana...
  nezažila jsem nic,co by se jen vzdáleně podobalo šovinismu,rasismu nebo cokoli podobného,ale možná je to i tím,že jsme se sešli jen dvakrát a pak mě to už nelákalo...jeho ano. ale jedna věc mi asi fakt vadila, černoši mají zvláštní pižmo a to mi moc nevonělo,prostě se nemůžu za účelem sexu scházet s chapem,co mi nevoní....chemie je důležitá

  superkarma: 0 15.03.2007, 08:55:47
 6. avatar
  [186] Lucie22 [*]

  Nelze přeci soudit z jednoho vztahu .

  superkarma: 0 26.02.2007, 09:03:39
 7. [185] Melesia [*]

  Jsem taky na koleji, v buňce s 2 pokoji a v tom druhém bydlel černoch s blond přítelkyní. Před týdnem se od něj odstěhovala

  superkarma: 0 26.02.2007, 08:27:09
 8. avatar
  [183] Lotka [*]

  xenie: ty se před první schůzkou ptáš kluků na takové věci, jako jestli jsou muslimové? Tenkrát na škole by mě asi ani nenapadlo, že takového něco existuje To mi připomíná, že bych to měla dceři asi začít vtloukat do hlavy

  superkarma: 0 25.02.2007, 08:21:39
 9. avatar
  [182] bonda [*]

  Děvčata, proč se do té Amálie tak navážíte, že předtím, než ji napadl, neodhadla psychopata?
  Já mám zkušenosti, že ani dobří psychiatři neprokoukli bývalého, že je těžce závislý alkoholik. A to měli důkazy, že byl v deliriu a zmlátil i matku...Jenže když byl střízlivý, vypadal jak andílek a těmi řečičkami každého oblbl, tak napsali do posudku, že to bylo mimořádné vybočení, protože jsme se pohádali...(tím myslel bývalý to, že jsem se s ním vyspala po dlouhé době a tím ho utvrdila v tom, že už se nezlobím).

  Myslím, že dobrý právník by měl pomoci při jednání s policajty i tehdy, když žena není zmlácená, ale je jí prokazatelně opakovaně vyhrožováno, i to je trestný čin, i když podceňovaný.

  superkarma: 0 24.02.2007, 12:10:29
 10. avatar
  [181] bonda [*]

  Amálie: TAk si ty smsky ulož a běž na policii. Vyhrožování je trestný čin. Nikdy nevíš, jestli svoje hrozby někdy uskuteční, kdyby jo, bude už policie vědět....

  superkarma: 0 24.02.2007, 10:15:24
 11. avatar
  [180] Ťapina [*]

  Kámoška měla s černochem - muslimem takový zvláštní vztah, ryze sexuální, který jim v tu chvíli vyhovoval oběma. Ona věděla, že on má víc žen, když jí zavolal a měla čas, tak za ním přišla, ona jemu nikdy nevolala, protože by zrovna mohl být s jinou. Neměla stálého chlapa a zrovna v tu chvíli ho nechtěla, tak jí tohle vyhovovalo. Skončilo to nějak normálně, bez dramatických scén, ale zvláštní vztah to teda byl. No ale zas druhé kámošky sestra je s Arabem už poměrně hodně let šťastně vdaná a žijí ve Francii.

  superkarma: 0 24.02.2007, 10:15:05
 12. avatar
  [179] danca79 [*]

  hmmm, kamosky prvni chlap africky cernoch - muslim - a ve finale ji mlatil...asi se neda generalizovat, ale opatrnost ve vztahu s uplne jinymi kulturami je tedy zjevne na miste....pak mela cinana, ze ktereho pro zmenu po vic nez pul roce vypadlo ze je zenaty (manzelka v Cine ho podvadela, tak si nasel praci v Kanade aby mohl premyslet co se vztahem...)

  superkarma: 0 24.02.2007, 01:32:40
 13. avatar
  [178] fialinka [*]

  xenie: myslím, že autorka rozhodně nepsala, že by se jméno nenamáhala zjistit. Navíc sama přiznává, že do toho vztahu spadla úplně nepřipravená, takže se vůbec nedivím důsledkům.

  superkarma: 0 23.02.2007, 21:30:20
 14. avatar
  [177] Jerry* [*]

  Kdo by nechtěl poznat nepoznané? Že risk může být velkou prohrou si musí každý(á) uvědomit dříve,než do podobného dobrodružství vstoupí..

  superkarma: 0 23.02.2007, 20:00:27
 15. avatar
  [175] sue [*]

  Mam skoro stejnou zkusenost jako autorka clanku, zacinam se bat ze jsme meli toho sameho. Taky si me v prvaku vyhlidnul jeden cernoch, porad mi volal, ja taky byla naivni a nevedela jak to na kolejich chodi atd. Takze na sex doslo nastesti jen jednou, vic jsem s nim mit uz nechtela a nastesti dal pokoj. Ale nastroj mel opravdu veliky.

  superkarma: 0 23.02.2007, 17:55:05
 16. [174] xenie [*]

  u autorky by mně zajímalo, odkud ten její mazlík, jehož dlouhatánské jméno se nenmáhala zjišťovat, byl, a proč si začíná s muslimem, když o nich ví kulový... pak by se tolik nedivila

  superkarma: 0 23.02.2007, 15:29:47

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [173] Z cluster [*]

  Meander: s takovými vtipnými "mazlíky" udělat krátký proces

  superkarma: 0 23.02.2007, 15:17:15
 2. avatar
  [172] kareta [*]

  Meander: no toto
  a....: bývalý byl nasírací, ale seřval vždy klienty nebo podřízené, když to na něj přišlo, se mnou měl vždy dobrou náladu, i když jsem mu dávala záminku za záminkou, aby mě přizabil. Musím říct, že byl velkorysost sama, když jsem mu vytopila byt, kouřila v obýváku (nekuřákovi), chodila občas domů nad ránem podnapilá, nevařila, neuklízela, jen

  superkarma: 0 23.02.2007, 15:01:29
 3. [171] a.... [*]

  kareta: Tys ale určitě neviděla, jak to vypadá, když se takovej mazlík nas*re. Na ženskou..

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:47:36
 4. avatar
  [170] Meander [*]

  teb: Tak to ať si to, holka, užije...
  kareta: Jo, taky jsem takového zábavného mazlíka znala. Byl moc fajn, inteligentní, vtipný. A nechal mi vykrást byt a pak na mě ještě poslal policii.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:45:22
 5. avatar
  [169] kareta [*]

  Meander: i mezi Turky jsou mazlíci , Turci mají navíc velmi bohatou historii, osobně jsem poznala na společenské úrovni jednoho a probrali jsme polovinu jejich sultánů, Atatürka,...proč nemá knír jako správný Turek ,...byla s ním sranda

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:43:15
 6. avatar
  [167] teb [*]

  Meander: No, to nevím. Potkali se v listopadu a na Vánoce už ji navlékl zásnubák. Ona tvrdí, že si ho ještě nebere, ale už to stejně zjišťuje, co je k tomu třeba a tak. Hlavně si myslím, že se vezmou tajně, že předem nic neřekne. Ale co, každý svého štěstí strůjcem.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:39:31
 7. avatar
  [166] Meander [*]

  kareta: Ale tady se nemluví o Kurdech, alébrž o Turcích. To je ten pronárod.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:36:19
 8. avatar
  [165] kareta [*]

  Meander: náhodou, já potkala jednoho Kurda, to byl kluk jak cumel, ale už jsem ho do sbírky nestihla zařadit, nějak jsem se vdala To už je tak dávno

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:30:11
 9. avatar
  [164] Meander [*]

  teb: Hlavně ať si ho nebere! A když už takovou kravinu udělá, tak ať se s ním nestěhuje do Turecka. To by si mohla rovnou podřezat žíly.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:29:21
 10. [163] a.... [*]

  kareta: No ta fyzická agrese je / pevně doufám / snad jen okrajová záležitost. Ale takový psychický teror, to bych viděla jako denní chleba leckterého vztahu

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:28:52
 11. avatar
  [162] Florencie [*]

  kareta: já když to tak sleduju, tak to má za sebou v nějaké formě téměř každá. Takže si pískej, že se ti to vyhnulo Mmch já si to myslela taky...

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:28:07
 12. avatar
  [161] teb [*]

  Meander: Ano, taky to tak vidím. Také by to bylo na "čtenářský příběh"...možná, až si v sobě utřídím myšlenky. Ona je teď úplně zblblá, nevidí ani napravo ani nalevo, není s ní rozumná řeč....

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:26:59
 13. avatar
  [160] Meander [*]

  teb: Tak to jí pomáhej Pánbůh.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:23:54
 14. [159] xenie [*]

  kareta: ano, to jsem si také myslela, ale docela zírám kolik takových je... btw loni tady bylo u článků na téma domácí násilí tolik přípsěvků od lidí, kteří to zažili, že jsme jen zírala... taky jsme to považovala za okrajovou záležitost psychopatů a asociálů... ale to jsme trochu odbočily :)

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:22:45
 15. avatar
  [158] teb [*]

  kareta: Neboj, nejsi sama. Taky jsem to nezažila na vlastní kůži. A to si rozhodně nestěžuju!

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:22:12
 16. avatar
  [157] Meander [*]

  kareta: Mně taky nikdy nikdo netýral. Jenom mi tu a tam někdo otravoval život, ale týrání, to ne.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:22:02
 17. avatar
  [154] teb [*]

  Meander: Díky, tak to jsi mě uklidnila. .... se mi zrovna kámoška stěhuje do DE za Turkem. A my báli, že je také Kurd a když jsme zjistili, že není, tak jsme si oddechli. Myslela jsem, že Kurdové jsou horší. Osobní zkušenost nemám, ta nemůžu posoudit.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:21:16
 18. avatar
  [153] kareta [*]

  Já zírám, to jsem tady v menšině, když mě nikdo netýral a ani neměl snahu? Myslela jsem, že to jsou výjimky a ono je to běžné jako sníh v zimě . Já myslela, že žena má být rozmazlovaná, opečovávaná, hýčkaná, aby ji vánek neodvál a vy na mě s pokusem o vraždu

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:21:02
 19. avatar
  [152] Florencie [*]

  Majucha: tak to mě taky ne . Vypěstovala jsem si takovou "menší" paranoiu a neustále se ohlížím a hlídám si okolí...

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:14:17
 20. [150] a.... [*]

  Meander: To já jsem taky jen na ty ušlechtilé a mírné sociopaty, když vycítím agresi, tak jdu od toho. Smutný ovšem je, že ve výsledku to vyjde velmi podobně...

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:10:22
 21. avatar
  [149] Florencie [*]

  Majucha: tak to tě obdivuju, že tě to těší. Mě by to fakt ani líto nebylo (kdyby nedejchal), za to všechno, co mi provedl

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:08:33
 22. avatar
  [147] Meander [*]

  a....: Já byla za sociopata vdaná. Naštěstí to byl taky srab, takže si na mě netroufl.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:05:02
 23. avatar
  [146] Meander [*]

  teb: Nebylo. Žila jsem s Kurdem a oba jsme se svorně báli Turků. Neb Turci jsou hrozný pronárod.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:04:05
 24. [145] a.... [*]

  Amálie: Starej, protřelej, zkušenej lhář, to je těžká figura. Musíš klást vhodně mířené otázky, když ti něco nesedí, pak se i ten nejzkušnější lhář proflákne.Vlastně takového sociopata taky dobře poznáš podle toho, že nemá žádné blízké přátele, má jen známé a ty, které ti představí jako své přátele, zná jen pár let. Např. můj ex mění kompletně své přátele po pěti letech. Pak už si s těmi lidmi tak nějak nemá co říct... A že má nějaké společenské postavení, to ti budiž propříště signálem, že tenhle je fakt hodně protřelej životem a máš být obezřetná. Neznamená to ale, že by sis ho neměla všímat

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:03:28
 25. avatar
  [144] teb [*]

  Jo, tak promiň. Nějak tak to bylo, ne?

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:03:06
 26. avatar
  [143] Meander [*]

  teb: Nemusíš, psala jsem to já.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:01:32
 27. avatar
  [142] Florencie [*]

  Majucha: To snad není možný

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:01:10
 28. avatar
  [141] Meander [*]

  Majucha: Před čtrnácti dny mi napsal můj videňský ex, se kterým nejsem v kontaktu 5 let. Taky jsem čuměla. Z Vídně jsem zdrhala taky pěkně dobrodružně.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:00:38
 29. avatar
  [140] teb [*]

  No, v nějakém příspěvku jsem zahlédla slovo Kurd - nebo že by se nějaký muslim nebo arab bál Kurdů? Tuším, že tam bylo i něco s Německem. Promiň, ale znova to hledat nebudu.

  superkarma: 0 23.02.2007, 14:00:35
 30. avatar
  [139] Midsummer [*]

  teb: díky

  superkarma: 0 23.02.2007, 13:59:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme