Máme tu zase lechtivou středu a dlouho, dlouho jsem přemýšlel, co tu ještě nebylo... Uvědomil jsem si, že se blíží brněnské KABO, a téma bylo na světě... Spodní prádlo a doplňky.

Jako bych slyšel polovinu z vás, která říká, že prádlo musí být hlavně pohodlné, a až teprve potom má plnit nějakou další funkci... Jenže já už léta jezdím do Brna na Styl a pochopitelně si (čistě z profesionálních důvodů) nenechám ujít přehlídky spodního prádla, abych věděl, co se tento půlrok zase nosí. Musím říct, že poslední dobou jsem spíše zklamaný, ale pěkné kousky se dají najít vždy a všude. Teď už jen přijít na to, které je hezké a které nikoli. S tím mi ale snad pomůžete i vy, včetně toho, že se třeba svěříte, jaké spodní prádlo na vás preferuje váš partner (fotky vítány!).

Blíží se nám také Valentýn, a to je nejspíše nejvhodnější čas k tomu, aby bylo předvedeno (nebo naopak darováno od muže) něco nového z (nebo do) prádelního šuplíku. Máte už něco připraveného? Bude to něco nového, nebo naopak máte zaručený kousek spodního prádla, který zafunguje v každém případě? O tom mi také napište...

Pochopitelně spodním prádlem to nekončí (i když vlastně končí, že?). Existují desítky dalších doplňků, které pro někoho mají erotický podtext... Svěřte se nám, s čím jste kdy doma (nebo někde jinde) zabodovala vy... Zvláštní důraz bych dnes chtěl dát botám všeho druhu a tomu, jak se na ně v posteli díváte... I když... Jak často jsou boty jako erotický doplněk vzaty až do postele, to je také zajímavá otázka... :-)

Dnes večer si tedy budeme povídat o tom, jaké oblečení je pro vás a vašeho partnera erotické. A nebojme se to obrátit... Pokud je nějaké spodní prádlo, které vás, je-li oblečeno na tom správném muži, dokáže rozžhavit do běla, nebojte se nám o tom napsat. Pánové čtoucí magazín se zcela jistě nechají poučit. Rozhodně by mne v této souvislosti zajímalo, co s vámi dělají mužská tanga. Mě zaručeně rozesmějí, ale rád se nechám poučit, co všechno mohou vzbuzovat...

Téma je široké a napadají mne další a další rozšíření, ale nebojím se, že vás by nenapadla také. Takže večer je váš...

 

Co z oblečení považujete za erotické u žen a co u mužů?
Jaké spodní prádlo preferujete?
Klasické kalhotky, tanga, kalhotky s nohavičkou?
A co jiné doplňky? Vzrušují vašeho partnera třeba boty?
Máte na Valentýna připravené nějaké překvapení?

Napište nám o tom dnes večer na adresu redakce@zena-in.cz!

 

Reklama