Vztahy

Jaká asi budu tchyně já


Mám dospívajícího syna.
Syn si jednou možná najde přítelkyni, i když teď mu moc nadějí nedávám. Takže jsem potenciální stínová tchýně. Ke své potenciální stínové snaše budu cítit asi nejvíce lítost, že si dokázala zamilovat takového rozmazleného ufňukánka, který je skoro kopií mého exmanžela.
Možná se syn někdy i ožení.
O své potenciální snaše si budu myslet, že je blázen, když jde do takového rizika. Co vím určitě, je to, že jí budu vděčná, že ho mám konečně z krku. Vůbec ji nebudu nenávidět za to, že odevzdává peníze na živobytí jí a ne mně, tak jako mě za to nenáviděla moje tchyně. A zakážu mu chodit si ke mně pro pofoukání bolístek, jen ať si o to řekne své mladé.
Do pořádku v bytě jim určitě mluvit nebudu, chudák ženská, jestli bude schopná uklízet ten jeho bordel. Vařit snacha nemusí umět, naučila jsem ho slušně vařit, co nejdřív to šlo.
Že by si mladí pořídili děti, o tom silně pochybuji. Jestli na mě někdy přijdou babičkovské choutky, pořídím si štěně nebo si půjčím pravnoučky mých kamarádek.
Už se těším, jak budu mladým posílat pohlednice ze zahraničí, snad mi můj zaměstnanecký důchod vystačí aspoň na Slovensko.
Bonda
Milá Bondo,
škoda, že takhle podobně neuvažují všechny budoucí tchyně.
Všechny snachy by psaly jen pochvalné recenze...
   
19.02.2007 - Láska a vztahy - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Mimaka [*]

  Doma mám taky kluky a občas,když někdy kolem sebe vidím ty děvčata a taky slyším,mám hrůzu z toho co mě čeká.Bydlíme u školy takže vidím a slyším hodně!

  superkarma: 0 19.02.2007, 22:20:37
 2. avatar
  [8] bonda [*]

  rumcajs.tm: To se ti to kecá, ty jsi přece v uplně jiné pozici, vztah tchýně a zeť je podle mě o něčem uplně jiném než tchýně a snacha. Není to o konkurenčním boji. Já přiznávám, že jako slabá žena jsem to tak docela nezvládla coby matka, když "silný" muž v rodině selhal. Syna sice miluju, rozmazlila jsem ho,ale nemíním kolem něho prdelkovat, to mu neprospěje.

  superkarma: 0 19.02.2007, 21:44:24
 3. avatar
  [6] rumcajs.tm [*]

  Nechci být rýpala,,ale ventilovat,zde své zážitky,je sice srdcervoucí,,ale na mně to neplatí.Jsem sice hostem,na Žena-in,ALE!!!!!!JSEM ŽENAT JIŽ 36roků,a se svou tchýní, jsem si poradil,raz dva!Od jisté doby,(půl roku manželství)si nedovolila(kdysi),ani zaklepat.A možu vám říct,že mně potom měla ráda,ze všech nejvíc.A to co je v článku,,je vlastně slabost pisatelky.Možná,mně budete pranýřovat,ale mi to neva.!JE TO MOJE ZKUŠENOST.

  superkarma: 0 19.02.2007, 19:34:45
 4. avatar
  [5] bonda [*]

  man-mimo: Ona ta výchova není jednoduchá záležitost, ono se to mluví, ale násilím nic nezmůžeš, musíš brát jedince s takovými vlastnostmi, jaké zdědil

  superkarma: 0 19.02.2007, 17:58:10
 5. avatar
  [4] man-mimo [*]

  editorka Dana: možná takhle uvažuje většina BUDOUCÍCH tchyní A jestliže někdo vychoval rozmazleného ufňukánka, tak z toho bude spíš tchyně hoodně protivná.

  superkarma: 0 19.02.2007, 16:37:20
 6. avatar
  [2] _zelvicka_ [*]

  superkarma: 0 19.02.2007, 14:58:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme