Domácnost

Jak zvládnout jarní zabahnění?

Kdo chodí pravidelně do přírody, nebo má prostě děti, ten ví! Jaro přináší do našich srdcí radost a na naše oblečení špínu. Poradíme vám, jak přežít tuto dobu bez poskvrny a vším se řádně „proprat“.

Laguna

Aprílové počasí doběhne každého. Ráno, vyrazíte v lehkém oblečení, odpoledne vás zastihne průtrž a ještě vám to osladí řidič auta, co s takovou chutí projel tou kaluží a ohodil vás po pás. Na jaře prostě hromady špinavého prádla neubývají, počasí nás víc láká ven a tak je to spíše naopak.

LagunaZejména aktivní sportovci pak řeší, jak kvalitně vyčistit citlivé sportovní oblečení s membránami, které lze prát často jen za nižších teplot. Ideální je v takovém případě sáhnout po specializovaných pracích gelech, které ale nemusí být drahé, třeba jako novinka Laguna sport&outdoor.  Jeho složení je přímo přizpůsobeno pro tyto náročné materiály!

Při klasickém praní sáhněte po pracích gelech značky Laguna. Černé, barevné nebo bílé prádlo se nemíchá a stejně tak bychom neměli míchat prací gely, které jsou pro jejich praní určeny a obsahují různé speciální přísady, aby barvy zůstaly stejné a prádlo bylo krásně čisté.

Extra tip: V rámci jarního úklidu nezapomínejte ani na pračku! Praní na nízké teploty může podporovat usazování zbytků pracích prostředků, které mohou podpořit nevábný pach z pračky. Ten se zase může podepsat i na vůni vypraného oblečení. Je proto třeba jednom za čas mechanicky očistit násypku, gumy a další přístupné části pračky, a pokud je to možné, i vyprat na vysokou teplotu. Pračku pravidelně větrejte a na praní používejte prací gely Laguna, které se mnohem lépe rozpouští a interval mezi údržbou pračky se prodlouží!

Laguna

Více informací a další čisticí prostředky českého výrobce Zenit naleznete na www.zeniteshop.cz.

   
28.04.2016 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] AmeA [*]

  Už jsem to někde psala se potentočkujem z těch různých značek Sml68Sml68

  superkarma: 0 28.04.2016, 21:55:58
 2. avatar
  [3] Majoranka1997 [*]

  Panebože, já si po přečtení nadpisu myslela, že to má něco společného se zvířaty - konkrétně s ovcemi Sml30

  superkarma: 0 28.04.2016, 14:17:10
 3. [2] bobani [*]

  Sml30

  superkarma: 0 28.04.2016, 08:47:08
 4. [1] Andreadornova [*]

  superkarma: 0 28.04.2016, 06:17:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme