Vztahy

Jak zpackat první rande?

Nechcete uspět na prvním rande? Co proto musíte udělat? Vycházíme z výsledků letošního průzkumu mezi 3936 uživateli internetové seznamky eDarling věnovaném tomu, co by oni rádi viděli a dělali na svém prvním rande a naopak co by neudělali nebo je moc nepotěšilo. Chcete-li na svém prvním rande uspět, řiďte se opakem toho, co tu píšeme.

1.      Neberte první rande vůbec vážně! Pokud máte pocit, že je třeba udělat dobrý první dojem, zaujmout protějšek natolik, aby se s vámi ještě chtěl někdy vidět, tak ho zapuďte. Chodíte-li běžně pozdě, tak proč se na první rande snažit a přijít na čas? Nic neotráví toho druhého tak, jako zdlouhavé čekání prosycené nervozitou z prvního setkání.

graf1

 

2.       Rozhodně nechoďte na veřejné místo a už vůbec do kavárny či jiného gastronimického zařízení! Svůj protějšek beztak poznáte nejlépe podle toho, jak žije – a stejně tak on vás. Proč tedy nepozvat hned na první rande k vám, nebo se pozvat domů k tomu druhému? Speciálně jedinci, kteří žijí mimo civilizaci na samotě u lesa a aby se k nim někdo dostal, tak potřebuje buzolu, mohou očekávat malý počet návštěv. Pokud se vám domácí rande nezamlouvá, můžete ještě zkusit kino – nemusíte poslouchat ničí tlachání a v temné místnosti při bledém svitu stříbrného plátna se dá výborně uskutečňovat první pokusy o fyzické sblížení, které zejména ženy na prvním rande určitě odradí.

graf2

3.       Komunikace je pro zkažení schůzky neméně důležitá. V žádném případě se nesnažte něco se o druhém dozvědět nebo se snažit druhého rozesmát! Naopak druhého otrávíte tím, když budete mluvit jen o sobě a co nejurputněji se snažit druhého dojmout a vzbudit v něm silné emoce. Zkuste třeba začít schůzku tragickým příběhem (klidně vymyšleným), zoufejte a stěžujte si, nebo se porýpejte v minulosti toho druhého - fantazii se meze nekladou!

Toho se týkají i témata, o nichž budete během rande referovat. Zapomeňte na společné koníčky a vášně i běžnou konverzaci! Chcete-li vaše rande skutečně znechutit, namísto konverzačních a lehkých témat se držte politiky, náboženství či ekonomie. Čím extrémnější názory v těchto oblastech prosazujete, tím lépe!

4.      V žádném případě za sebe nechtějte platit útratu! Očekáváte-li zejména jako žena, že Váš protějšek se bude držet tradičního placení za vás oba, dejte mu to vědět již předem a neobtěžujte se předstíráním, že za sebe hodláte platit. Návrh na zaplacení služeb vámi můžete použít pouze v případě, že jste poslechli předchozí radu, měli první rande doma a došlo na postelové hrátky. Takový čin vaše rande určitě naštve!

graf3

5.       Nejste-li s vaší schůzkou vůbec spokojení, netrapte se ani o minutu déle a zkrátka utečte – pokud tedy neuteče dříve ten druhý.  V případě, že vám plán nevyšel a ten druhý by se s vámi chtěl znovu vidět, tak ho obejměte. A potom odejděte. Můžete zkusit i nepříjemnější formu rozloučení, v žádném případě ale nelíbejte protějšek na tvář.

graf4Zdroj: eDarling.cz

   
18.12.2013 - Láska a vztahy - autor: (red)

Komentáře:

 1. [8] zeph [*]

  První rande mám mít doma a pak dle bodu č.5) Nejste-li s vaší schůzkou vůbec spokojení, netrapte se ani o minutu déle a zkrátka utečte...

  .... mám utéct z vlastního bytu? Jsem snad magor Sml80 ?

  superkarma: 0 18.12.2013, 20:10:56
 2. [7] knihovna [*]

  Taky jsem to nepochopila, jestli je to parodie nebo opravdové rady! Každý si stejně musí poradit saám a né se řídit nějakými výplody!

  superkarma: 0 18.12.2013, 13:51:18
 3. avatar
  [6] v.poho [*]

  Článek tedy taky nepovažuji zrovna za kdovíjaké literární dílo, ale přijde mi úsměvný. A tak úplně mimo není:

  už mi jedna slečna vyprávěla, jak zůstala v restauraci bez partnera, protože ten zdrhnul bez placení. A o tom, že při schůzce přes net se někteří radši otočí a zmizí a nechají tam druhého stát jako troubu, asi také netřeba pochybovat.Sml24

  Takže vidím význam článku v tom: nedělejte to!

  superkarma: 0 18.12.2013, 13:19:53
 4. avatar
  [5] jarmil22 [*]

  Podle mě je hloupé na první rande jít s někým domů když nevím kdo to je a jaký je píše se stále že si máme dávat pozor na cizí lidi ne jedině na veřejnosti jinak taky může jít o život podle mě nevím jak na to se dívají jiní.

  superkarma: 0 18.12.2013, 13:14:12
 5. [4] zlá teta [*]

  taky jsem z toho článku nějaká rozpačitá. Asi mám dlouhé vedení

  superkarma: 0 18.12.2013, 11:18:17
 6. [3] Pavla_b [*]

  cilani — #2 rentgen — #1  připojuji se - taky mi není jasné, k čemu ten článek je? Reklama na seznamku? Pak teda dost hloupá..

  superkarma: 1 18.12.2013, 10:10:27
 7. [2] cilani [*]

  o co tu jde? Nevím, jestli je to reklama nebo pokus o vtip, co se nepovedl..Sml80

  1. na komentář reaguje Pavla_b — #3
  superkarma: 0 18.12.2013, 09:11:26
 8. [1] rentgen [*]

  Asi mám delší vedení, než je v kraji zvykem, ale takový článek vyplodit, to muselo dát strašnou práci. Navíc edarling žádná bomba není, vím, že každou seznamku tvoří inzerenti, ale a právě proto.

  1. na komentář reaguje Pavla_b — #3
  superkarma: 0 18.12.2013, 09:01:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme