POZOR SOUTĚŽTE NYNÍ S HEDRINEM ZDE.

Ačkoli si zakládáte na čistotě a hygieně vašich dětí, často se stává, že je napadne nepříjemný parazit – veš vlasová. Vši jsou malí parazité, kteří se živí lidskou krví, pohybují se ve vlasech, množí se a svědí. Možná nevíte, jak se vší co nejrychleji a nejefektivněji zbavit, nebo máte špatné zkušenosti s různými odvšivovacími prostředky.

Jak se tedy parazitární infekce přenáší? Vši přeskočí z jedné dětské hlavičky na druhou při jejich těsném kontaktu, který v případě her, učení a dalších aktivit probíhá.
Děti si vši přinesou ze školky, školy nebo dětského tábora, dětské rekreace, ale i z cesty vlakem, autobusem apod. Nezřídka se vši rozšíří i na další členy vaší domácnosti, než si jich stačíte všimnout.

Na trhu je k dispozici několik přípravků, ale ne všechny vám zaručí vyhubení vší po první aplikaci. Někdy musíte vši pracně vyčesávat a ve vlasech zůstávají hnidy nebo přípravek nepříjemně zapáchá. Díky své agresivitě odvšivovací prostředky často způsobují alergie a podráždění pokožky hlavy, krku a rukou. Který prostředek si tedy z nabídky vybrat?

Z vlastní zkušenosti vám můžeme doporučit přípravek Hedrin, který se jednoduše aplikuje z lahvičky se zúženým hrdlem na suché vlasy. Přípravek necháte 8 hodin (například přes noc) působit a potom jej smyjete teplou vodou a šamponem. S Hedrinem se vymyjí vši i hnidy, takže nemusíte parazity pracně vyčesávat. Hedrin je vhodný i pro alergickou pleť, a to jak pro děti, tak i pro dospělé. Během aplikace neucítíte žádný zápach, pálení či svědění. Přípravek neobsahuje jedovaté organofosfáty, takže ho můžete použít i pro velmi malé děti v předškolním věku.

A kde Hedrin získáte? Hedrin můžete zakoupit ve vaší lékárně, a to v ceně do max. 250 Kč. Ve srovnání s moderními přípravky proti vším tedy nemusíte sáhnout hlouběji do kapsy a výsledek je zaručen. Připravte se na jarní vší epidemie a opatřete si jedno balení Hedrinu do zásoby. Až vás vši napadnou, budete mít účinný prostředek okamžitě po ruce. Další podrobnosti o Hedrinu se dozvíte na www.hedrin.cz nebo na příbalovém letáku každého balení.

Chcete soutěžit s Hedrinem a získat balíčky luxusní kosmetiky Lirene – řadu Folacyn Intense nebo Dry Skin? Soutěžte zde (www.hedrin.cz/soutez). Bližší informace o produktech Lirene najdete zde.

 

 

 

Reklama