Od 21. listopadu do 21. prosince 2011 běží naše Malá šťastná vánoční soutěž. Abyste měla šanci na výhru, přečtěte si naše návody, ve kterých popisujeme, jak správně soutěžit o jednotlivé ceny. V tomto návodu zjistíte, jak na cenu hlavní, tedy 7.777 korun!

Chcete v naší Malé šťastné vánoční soutěži získat hlavní cenu 7.777 korun? Potom musíte splnit následující podmínky...

  1. K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu. Zaregistrovat se můžete ZDE
  2. Je také nezbytné mít vyplněné Údaje nutné pro soutěže. Ty najdete po přihlášení jako červeně zvýrazněný odkaz v pravé liště Vašeho profilu.
  3. Získat více než 120 bodů v hodinové soutěži. Jste-li přihlášena, tak se vám za každou hodinu, ve které podniknete nějakou aktivitu v našem magazínu, načítá jeden bod. Aktivitou se rozumí například kliknutí na článek, přidání příspěvku do diskuze atp... Během jedné hodiny stačí udělat jen jediný klik na našem magazínu. Tzn. třeba otevřít hlavní stranu.
  4. Přečíst více než 90 % ze všech článků vydaných na magazínu www.zena-in.cz v průběhu celé soutěže. Za přečtení se považuje kliknutí na obrázek Ježíška, který se bude nacházet pod každým článkem. Článkem se rozumí nejen články denního vydání, ale také novinky a komerční tipy. Snadno je každý den najdete v pravé liště magazínu. Tato informace se zaznamenává pouze, jste-li aktuálně přihlášena. Ježíšek je pod článkem pouze v den, kdy článek vyjde. Po půlnoci mizí.
  5. Získat celkově více než 2.500 bodů v bodovací soutěži. Opět musíte být aktuálně přihlášena. Bodujeme každé otevření nové stránky magazínu, hodinovou návštěvu, přidání komentáře pod článek nebo do diskuze, hlasování v anketě, zaslání odpovědi v jiných soutěžích a dále přečtení článku (tedy i novinky a komerčního tipu).

Bodovací tabulka - aneb za co vše, získáte kolik bodů:

Bodovací tabulka

Přejeme hodně štěstí!

Pokud něčemu nerozumíte, zeptejte se v diskusi.

Reklama