Od 21. listopadu do 21. prosince 2011 běží naše Malá šťastná vánoční soutěž. Abyste měla šanci na výhru, přečtěte si naše návody, ve kterých popisujeme, jak správně soutěžit o jednotlivé ceny. V tomto návodu zjistíte, jak na druhou cenu, tedy 5.000 korun!

Chcete v naší Malé šťastné vánoční soutěži získat druhou cenu 5.000 korun, respektive poukázku na 5.000 pro nákup v obchodním centru Flóra? Potom musíte splnit následující podmínky...

  1. K účasti je nutné být registrovanou a aktuálně přihlášenou čtenářkou našeho magazínu.
  2. Je také nezbytné mít vyplněné Údaje nutné pro soutěže. Ty najdete po přihlášení jako červeně zvýrazněný odkaz v pravé liště Vašeho profilu.
  3. Umístit se mezi prvními 50 čtenářkami v počtu získaných bodů za přečtení článku v den vydání. Za přečtení se považuje kliknutí na obrázek Ježíška, který se bude nacházet pod každým článkem. Článkem se rozumí nejen články denního vydání, ale také novinky a komerční tipy. Snadno je každý den najdete v pravé liště magazínu. Abyste měla šanci na tuto výhru, musíte na Ježíška kliknout v den vydání článku, v dalších dnech už se Ježíšek pod článkem nezobrazuje. Tato informace se zaznamenává pouze, jste-li aktuálně přihlášena.

Přejeme hodně štěstí!

Reklama