Blíží se Vánoce a my chceme mít ozdobeno. A kdeže? Mno, víc času než doma trávíme v práci, tak jsme se rozhodly ozdobit kancelář. A vzali jsme to pořádně, však máme také pořádná okna. Jen ještě nevím, co to udělá s hlásičem požáru, až zapálíme všechny svíčky. Na fotce to asi vidět nebude, ale máme také dva andlíky dole v jehličí. Prostě vánoční atmosféra, jak má být.

advent

Zdravíme redakci Žena-in a přejeme všem pěkný advent.
Petroncius

Zdravím celou redakci i všechny čtenářky ženy - in,
i u nás doma už byste našli něco málo z vánoční výzdoby. Já osobně bych oželela barevná cingrlátka, blikající balkony a podobné věci. Dětem ale tyhle pouťové výzdoby rozzařují očka a tak to jednou za rok přežiju, ale snažím se to oddálit až na poslední chvíli a tenhle kalibr nasazuji až opravdu těsně před Štědrým dnem. Naší momentální výzdobu tedy tvoří perníková chaloupka a adventní věnec, taktéž z perníku. Pro zvídavé - svíčky v něm jsme měly zapálené a perník vydržel, navíc krásně voní.

Krásné předvánoční období všem zdraví Krišpína

advent

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

 

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

 

Reklama