Magie

Jak zaujme nová bondovka? Napoví astrologie...


Sean Thomas Connery se narodil 25. srpna 1930 ve skotském Edinburghu. Potenciál jeho horoskopu nenabízí žádný klid, leda paradoxně při náročné práci, která by ho zajímala a přitahovala a kde by mohl zazářit.

Začal už ve třinácti u námořnictva - vydržel tři roky. Pak vystřídal řadu nejrůznějších zaměstnání. Ta opouštěl v okamžiku, kdy se naučil, co bylo třeba, předvedl svoje schopnosti. Pak šel dál.

Horoskop Conneryho je cestou mnoha začátků k výsledkům, na kterých mu vždy velmi záleželo a kvůli kterým se dokázal neuvěřitelným způsobem přizpůsobit všemu, čeho bylo pro jejich dosažení třeba. Byl doslova ,,proměnlivý". Role na divadle i ve filmu bral vždy velmi vážně a v přípravách na práci byl doslova precizní. Opakování role ale není to, co by Seana Conneryho těšilo.

To ilustrují i jeho několikerá prohlášení, že „právě tahle“ jeho bondovka je poslední. Nicméně přes veškerou dobrodružnost povahy, Connery je také člověk s převahou zemského živlu v horoskopu a zřejmě to mu nedovolilo z tolik úspěšné role zběhnout. Lesk, sláva a peníze, které si vrchovatě zaslouží, jsou pro něj nepochybně velmi důležité, stejně jako pevný partnerský vztah - Sean Thomas Connery, jako jeden z mála, je věrný svojí ženě.

Daniel Craig herectví vystudoval. Jeho horoskop radí nespoléhat na intuici, ale v rámci společnosti uskutečňovat své sny, které jsou spojeny s potřebou uplatnit chladný intelekt a cit. Má schopnost „nahlédnout za zrcadlo“ a co vidí – ztvárnit. Jediná „převaha“ postavení planet se týká soustředění na výsledek.

Jiskra v jeho oku není podbarvena humorem, jako u Conneryho, ale je to jiskra vítěze po boji. Dokáže zahrát i osobnosti, které se jeho vlastnímu projevu zcela příčí, má v sobě obrovské, spalující napětí a malou schopnost pochválit se, být spokojen sám se sebou. Je to člověk, který by rád vládl všem, kdyby si víc věřil. Proto hledá, zkouší, mění postoje k životu i k rolím, vychytává chyby – hraje.

Jeho civilní projev odpovídá roli ve společnosti. Pro Daniela Craiga je stejně jako pro Conneryho důležitá pracovní kázeň a rodina. Jen narozdíl od prvního představitele Bonda, u Daniela Craiga znát je jeho úsilí o sebe potvrzení.


Doba pokročila a dnes by možná Connery z dvaašedesátého neuspěl. Možná potřebujeme ocelovějšího Bonda, jakým Craig bezpochyby bude. Tahle lehká, chladná, pružná, modrá ocel asi přesně zasáhne cíl, ale romantika to nebude …

   
23.05.2006 - Astrologie - autor: Ljuba Axmannová

Komentáře:

 1. [8] rendac [*]

  Sml59

  superkarma: 0 11.12.2012, 19:03:02
 2. avatar
  [7] hubajda [*]

  arminka — #6 take je milujem

  superkarma: 0 24.09.2012, 21:18:52
 3. avatar
  [6] arminka [*]

  miluji bondovky nejvíc s ConnerimSml16

  1. na komentář reaguje hubajda — #7
  superkarma: 0 23.09.2012, 23:28:28
 4. avatar
  [5] RosaGloriaDei [*]

  já snad žádnou Bondovku neviděla celou

  superkarma: 0 18.09.2012, 18:04:13
 5. [4] donny0007 [*]

  no děcka to z nás dělají srandu že jo s takým hercem na Bonda? to beztak vybíral chlap bo to není možné...kaj je nějaký sex appeal? to by byl lepší i Cruise teda

  superkarma: 0 01.08.2006, 23:11:15
 6. avatar
  [2] zena [*]

  Miluju bondovky , všechny i ty nejstarší. Nejlepší Bond byl stejně S.Connery. Tenhle herec mi moc nesedí, nic mi neříká , tak nevím. Dokonce ani nevím, jestli na ní chci jít. Ale nejspíš asi půjdu

  superkarma: 0 23.05.2006, 21:11:21
 7. avatar
  [1] erKa [*]

  Bondovky... ,nemusím...

  superkarma: 0 23.05.2006, 11:53:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme