Vánoce jsou sice svátky klidu, ale jisto jistě nastane ve vaší rodině i letos situace, že zkrátka už nebudete po věčném uzobávání vánočního cukroví a rodinných návštěvách vědět, jak naložit s volným časem a na procházku se vám prostě nebude chtít. Chcete si zaslouženě odpočinout a odreagovat se? Co tahle se tak pohodlně usadit do křesla k televizi a UŽÍT SI TO?  Kabelová televize UPC má recept jak na to.

Vánoce jsou opět tu a vy se už těšíte, jak si po všech nezbytných rodinných návštěvách odpočinete? Nejraději byste pořádně zrelaxovali, ale nevíte jak zabavit celou rodinu? Pak pro vás máme jednoduché řešení – vychutnejte si rozmanitost televizní služby s více než 100 televizními kanály a více než 20 HD kanály. Vyberte si, co oko ráčí – vyzkoušejte doplňkové balíčky od UPC!

Tv

Baví se celá rodina

Znáte to, co člověk, to jiný vkus a co člen rodiny, to jiná představa o náplni volného času. Určitě už tušíte, že nastane chvíle, kdy se zkrátka pohádáte i o to, nač se budete v televizi dívat. Letos se s tím ale nemusíte vůbec zabývat, předejděte této situaci a objednejte si skvělé programové balíčky od UPC, které umožní sledovat vybrané programy všem členům rodiny. Díky službě mobilní televize Horizon Go, která umožňuje sledovat TV na mobilních zařízeních jako je notebook, smartphone nebo tablet, se dočtete více v našem testu zde: Albert testuje: Mobilní televize Horizon Go na chalupě.

  • Balíček Relax pro malé i velké!

Relaxujte a dopřejte si chvíli pohody. Tento výhodný programový balíček s 15 kanály jako AMC, AXN nebo Fine Living od UPC ocení nejen náruživé fanynky filmů různých žánrů – od zamilovaných komedií, přes detektivky až po horory a seriály. Na své si ale přijdou i vaše děti, které se mohou díky kanálům Disney Channel, Nickelodeon nebo Duck TV, speciální dětský program pro nejmenší, který rozhodně upoutá dětskou pozornost a rozvíjí dovednosti. A to se

  • Sportem ku zdraví a spokojenosti, zn. trochu jinak!

Ačkoliv Vánoce sportu a zdravé výživě nepřejí, vždyť vůně cukroví je přeci jen jednou z nejlákavější a málokdo z nás ji odolá, tak to ale neznamená, že bychom měli na sport zcela zanevřít. Pořiďte (nejen) svému manželovi/partnerovi doplňkový balíček SPORT s devíti kanály, z nichž je většina v HD rozlišení. Nechte ho, ať si v klidu na NOVA Sport, Eurosportu, Sport 1, 2 a dalších vychutná sportovní přenosy hokeje, fotbalu, lyžování, motosportu dle libosti. Nepletl by se vám jinak stejně pod nohama?

  • Bavte se, všichni!

Máte rádi filmy, seriály nebo dokumenty? Pak jste na správné adrese. Pokud se chcete například odreagovat a polechtat svou bránici, zapnete kanál Comedy Central Extra, který hraje filmy v původní angličtině s českými titulky. Dokumenty o přírodě a zvířatech najdete na National Geographic Wild, Máte doma vášnivého rybáře nebo myslivce, potěšte ho kanálem Fishing and Hunting. Nebo se pokochejte a rovnou si vyberte dovolenkovou destinaci na kanále Travel channel. S Prémiovými balíčky od UPC se o Vánocíxh jistě nebudete nuditVíce se o nich dozvíte zde: www.upc.cz/televize/doplnkove-balicky

upc

Nezapomeňte, že UPC spouští mobilní televizi Horizon Go, kde můžete sledovat své oblíbené TV seriály v mobilu, tabletu či notebooku.

Zákazníci společnosti UPC mohou nyní sledovat až 63 TV programů online nejen na obrazovkách, ale nově i na dalších zařízeních jako je počítač, notebook, tablet nebo mobilní telefon. Služba Horizon Goumožňuje sledovat až 63 programů i mimo domov na více zařízeních najednou. Přístup k ní mají všichni stávající zákazníci digitální televize UPC, a to zcela zdarma až do konce roku 2014. Více na www.horizon.tv

 

Reklama