Milá redakce,

chci se přiznat, co jsem provedla vlastnímu bráškovi.

Když jsme ještě bydleli ve městě, byl to byt ve druhém patře a pod námi byly kancelářské prostory a prodejna. V létě dvůr zastřešili do výše prvního patra a udělali tam skladiště. To bylo ale z druhé strany domu a k nám přijel na návštěvu nic netušící bráška. Odpoledne jsme trávili příjemným tlacháním o životě při kávě, a tak se nelze divit, že bráška po delší době musel tam, kam chodí i císař pěšky. Nejdřív musím předeslat, že když tam můj sourozenec vyrazí, je to vždycky na delší dobu. Vzhledem k tomu, že je nás doma pět, tak pro ostatní to znamenalo sázku do loterie, kdo déle vydrží.

Bráška vrazil pod paži nějakou hodnotnou literaturu a jal se trůnit. Tentokrát to opravdu vypadalo, že vytvoří nový rekord v době strávené na intimním místě a my už jsme byli trošku nervozní. Já od nápadu k činu nejdu daleko, a tak jsem vymyslela opravdu ďábelský plán. Vyšla jsem tiše na balkon a zula se. Přelezla jsem na střechu skladu a po špičkách jsem se připlížila k okénku od záchodu. Představte si, že si v klidu hovíte na oné místnůstce ve výši druhého patra a nepředpokládáte, že by vaše soukromí mohlo něco ohrozit. Vtom se v okénku, které je, jak víte, nejméně 10 metrů nad zemí, objeví čísi hlava a zařve na vás: „HU!!!“

Brácha se postavil do pozoru, ruce mu vystřelily ke stropu a šíleně zařval. Já, když jsem ho viděla v tomto velice nedůstojném postoji, jsem zařvala taky a vděční posluchači za dveřmi začali ječet a tleskat.

Od té doby je jeho doba strávená na oné místnosti opravdu jen v normálním limitu.

 

Mimochodem, když kamarádce doma netekla voda a přišla se k nám v zoufalství osprchovat, provedla jsem totéž, jen to bylo už za tmy a na hlavě jsem měla chlupatou beranici staženou do obličeje. Vzpomíná na to dodnes.

 

Vikina007

Reklama