Jiřina Tauchmanová Módní návrhářka Jiřina Tauchmanová už dávno přesvědčila, že není pouze tvůrkyní velkých společenských a svatebních rób. Její tvorba čím dál více zasahuje do elegance všedního dne, kam vnáší styl a dodává mu punc originality. Spokojené zákaznice se vracely tak dlouho s požadavky na modely pro každý den, až se casual a business kolekce staly součástí návrhářčina repertoáru. Nosnými prvky této kolekce jsou především elegantní sukně s vysokým pasem a halenky a košile z luxusních materiálů rozmanitých střihů a vzorů. Jiřina Tauchmanová myslí i na muže, pro které vytvořila kolekci košil dokonale ladících s halenkou ženy po jejich boku.

Dámská kolekce business & casual

Jiřina Tauchmanová v nové kolekci vsadila na čistou eleganci. Úzké sukně s vysokým pasem podtrhnou ženskou siluetu a ve spojení s košilí či topem vykouzlí model vhodný jak na pracovní schůzky, tak večerní párty. Návrhářka nezapomíná ani na milovnice kalhot - ty nemusí doplňovat jen klasická košile či halenka. Naopak, ve spojení s krajkovou košilí vznikne velice působivý model podtrhující ženskost. Satén, krajka a vysoce kvalitní vlna a bavlna - to jsou materiály, které v kolekci převládají.

Jiřina Tauchmanová

„Řada mých stálých zákaznic nejdříve potřebovala šaty do společnosti a při této příležitosti nepřicházely samy. Mnohdy jsme oblékali více generací žen a dívek pro jednu rodinnou událost. Časem se začaly vracet nejen pro společenské modely. Od kostýmků pak už vedla jediná cesta - k solitérům,“ popisuje vývoj své tvorby Jiřina Tauchmanová. Jiřina Tauchmanová podtrhuje ve svých kolekcích ženskost a dává ženám mnoho příležitostí, jak tento rys v sobě zdůraznit. Stačí zaměnit všudypřítomné kalhoty a džíny za kus oděvu, který k dámské módě prostě patří - elegantní sukni. A kdo se nechce nohavic vzdát, může je doplnit halenkou nebo košilí, výsledek určitě bude stát za to!

Muž a žena - dokonalá harmonie v oblékání

Jiřina Tauchmanová

K elegantní dámě patří také elegantní muž v perfektně padnoucí košili s vypracovanými detaily. Tento prostý fakt přivedl Jiřinu Tauchmanovou k nápadu vytvořit kolekci halenek a košil, které k sobě ladí a vzájemně se doplňují. Bohatá škála zdobných prvků, barevnost a design materiálu se prolínají na dámském a pánském modelu v kontrastu i harmonii. Samozřejmostí je kvalitní materiál, důraz na detail a precizní vypracování. „Nároky klientů rostou a přicházejí stále s novými požadavky. Těší mě naplňovat tyto nároky a přispívat tak nejen ke spokojenosti zákazníků, ale i k celkové kultivaci oblékání,“ dodává Jiřina Tauchmanová.

Více na: www.tauchmanova.cz, www.luxusnipanskekosile.cz.

Reklama