Nosíte otevřené boty? Chodíte ráda na boso? Jak ale vypadá vaše pokožka nohou po horkém létě?

Pokud přes léto nosíme otevřené boty – ať už na podpatku, na klínu nebo obyčejné sandály či žabky. Musíme dbát na to, aby samotné nohy vypadaly v botách dobře. Je velmi nevkusné a bohužel je to na ulici často vidět, že žena má pěkný účes, je nalíčená, ale její nohy a nehty vypadají velmi zanedbaně. Oprýskaný lak, nejlépe červený a výrazný, popraskaná a suchá pokožka, ztvrdlá kůže na patách se zažranou špínou – to je nehezká vizitka, se kterou se setkat není problém.

Letos bylo velmi suché a horké léta a pokožku nohou je třeba hydratovat stejně, jako tělo či obličej.

Chodidla jsou v období léta mnohem více vystavená zátěži než kdy jindy. Horko, rekreační sport a jiné venkovní aktivity dávají chodidlům pořádně zabrat. Pokožka se mnohem více potí a častějším mytím se zvyšuje její vysušování. Určitě znáte ten pocit u moře, když chodíte na boso po písku – někdy je to až nepříjemné, jak se pokožka chodidel rychle vysuší. Jak nohy nejlépe ošetřit? Dopřejte jim relaxační lázeň s hydratačními složkami, která nohy zbaví únavy. Ošetřete suchá místa, zbavte pokožku ztvrdlé kůže a namasírujte si chodidla – vmasírujte do pokožky kvalitní krém na nohy, který bude působit na vyprahlou kůži jako blahodárný balzám!

neutrogena

Náš tip:

NEUTROGENA® Expert v péči o suchá chodidla

Krémy na nohy od NEUTROGENY® s Norskou recepturou jsou charakteristické vysokým obsahem glycerinu, který formuje jejich silný hydratační potenciál a schopnost chránit pokožku před vnějšími agresory.

Krémy na nohy s Norskou recepturou od Neutrogeny působí jako ošetřující zábal1,

  • Intenzivně regenerují i velmi suchou a popraskanou pokožku chodidel
  • Dlouhodobě ji hydratují
  • Posilují obranou funkci pokožky

Krémy na nohy od Neutrogeny obsahují celou řadu důležitých látek, které přinášejí okamžitou úlevu a pomáhají regenerovat, hydratovat a zjemňovat pokožku chodidel.

  • Panthenol urychluje buněčnou obnovu a proces hojení.
  • Bisabol působí protizánětlivě a zklidňuje citlivou pokožku.
  • Alantoin zvláčňuje a umožňuje odstartovat regeneraci pokožky.
  • Vysoký obsah glycerinu dodává přípravkům dlouhotrvající hydratační účinek.

neuPéče na nohy od Neutrogeny Vás zbaví nepříjemného pocitu ze suché pokožky na nohách! NEUTROGENA® Výživný krém na suchá a poškozená chodidla je jediný krém na nohy s efektem ošetřujícího zábalu1, který přináší okamžitou úlevu a regeneruje pokožku již od 3. dne. Pokud Vás trápí rozpraskaná kůže nebo hluboké praskliny na patách vyzkoušejte NEUTROGENA® Krém na rozpraskané paty, který přináší viditelné výsledky již od 1. dne.

Čtete také:

Péče o nohy: hebká chodidla do střevíčků

Reklama