Bulvár

Jak vypadají Češky očima cizinky


Nedávno jsem v jednom ženském magazínu četla úžasný fejeton od britské novinářky Emmy Brannan, ve kterém si opravdu bez servítku bere na paškál české ženy. Článek mě natolik zaujal, že mě napadlo udělat z něj téma dne a předhodit vám její názory do ringu.

V jeho úvodu nám Češkám bez rozdílu maže med okolo huby, jak jsme krásné, jak je česká kotlina proslulým Eldorádem žen a jak se až bojí mezi nás vylézt na ulici, aby si nenabourala vlastní ego. Šla na to fikaně. Většina z nás jí to žrala a natřepávala křidélka… aby nám je následujícími řádky zase pěkně přistřihla a my si z blankytných výšek pýchy kecly rovnou na zadek studem a vztekle plácaly okolo sebe a vykřikovaly: ,,Co si to dovoluje, nána jedna anglická, kdo jí dal právo…?“ Ale jak se říká: „Střelená husa se první ozve“, musela jsem kriticky přiznat, že nějaké to máslo na hlavě máme. Buďme k sobě upřímné a přihlašme se alespoň k jednomu z níže jmenovaných bodů:

1. Holíme si nohy jen od kolen dolů
2. S prominutím chčijeme na záchodová prkénka veřejných záchodků
3. Od určitého věku vypadáme jak čarodějnice
4. Bezhlavě nakupujeme a nosíme zhovadilé módní trendy
5. Příšerně jíme
6. Jsme na štíru s hygienou a smrdíme

Takže pojďme si to probrat pěkně po pořádku:

1. Jak jste na tom s depilací? Co si všechno holíte a neholíte? Opravdu si holíte jenom lýtka? Nohy, podpaží jakž takž, ale co oblast bikin, intimnější místa?

2. Sedáte si na veřejných záchodcích na záchodové prkénko, nebo nad ním balancujete jak kolibřík a sem tam něco ukápne? Nebo si obkládáte prkénko tlustou vrstvou toaletního papíru, protože se prostě štítíte?
Já uznávám, že veřejné hajzlíky jsou u nás hnus, a když mě okolnosti donutí a musím, proběhnu se zatajeným dechem, abych necítila ten puch, a nad mísou opravdu balancuji. Jen to prkénko si zvedám.

3. Tato otázka je namířena na ženy od klimakterického věku výš. Dbáte i po klimakteriu, menopauze či přechodu nadále o svůj vzhled, nebo jste to už zabalila? I tady musím dát autorce článku bohužel za pravdu.
Jakoby z českých žen s touhou plodit dočista vyprchala touha líbit se. Jako mávnutím proutku nechají narůst prdel, pupek i kníra a jedinou zkrášlovací procedurou je fialový přeliv. Ten to už ale nezachrání.

4. Kopírujete módní trendy za každou cenu? Sáhněte si každá do svědomí. Jak jsem měla možnost poznat alespoň vás, ženy-in, tak máte v módních trendech poměrně jasno. Umíte říct co se vám líbí i naopak.
Ale to je jenom na virtuální úrovni, fyzicky jsem ani jednu z vás neviděla, takže nemohu soudit. Nechávám na vás, jestli se přiznáte, že občas podlehnete a vypadáte (jak trendy velí) třeba jako ruská rolnice.

5. Jíte zdravě, nebo příšerně?
Podle množství článků, které bylo už na téma jídlo napsáno (přejídání, hladovění, diety, jo-jo efekty a já nevím, co ještě) usuzuji, že se zdravou životosprávou jsme my Češky opravdu na štíru, ale také se tím netajíme. Ano, většina z nás je spíš tlustších, ale ne proto, že bychom se přežíraly, ale protože se plácáme od extrému do extrému. Budˇ nejíme vůbec a nebo jíme špatně. A neobstojí ani argument, ať se podívá na Američanky.

6. Jak často se sprchujete, používáte antiperspirant? Můžete dát ruku do ohně za to, že ta outlocitná Britka nestála v tramvaji právě vedle vás? Co děláte proto, abyste pěkně voněla a přispěla k tomu, aby se už konečně o nás Češkách (o Češích ani nemluvě) přestalo mezi cizinci šuškat, že smrdíme?

Tak a teď milé ženy-in, myslíte si, že má ta zatracená Angličanka pravdu, nebo přehání? Pojďte jí to vyvracet, nebo s ní kajícně souhlasit.
Vyberte si každá nějakou otázku, nejlépe otázky, ke kterým máte potřebu něco říct, a napište mi, nejzajímavější postřeh odměním pěkným dárkem. Pro přehlednost vám je seřadím zde:

Jak jste na tom s depilací?
Co si všechno holíte a neholíte?
A co oblast bikin, intimnější místa?
Sedáte si na veřejných záchodcích na záchodové prkénko?
Dbáte i po klimakteriu o svůj vzhled?
Nebo jste to už zabalila?
Kopírujete módní trendy za každou cenu?
Jíte zdravě nebo příšerně?

Jak často se sprchujete, používáte antiperspirant?

Napište mi na redakce@zena-in.cz a já nejlepší příspěvek odměním!

   
17.08.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [332] Cinderela [*]

  Neholím si nic, poněvadž na nohou ani na rukou  nemám odjakživa ani jeden chlup, ostatní místa, kde nějaké mám, nikde neodhaluji -nosím výhradně jen krátký nebo tříčtvrteční rukáv a v oblasti bikin to rovněž  nepotřebuji, navíc se koupu jen v řece na chatě, kde nikdo není.V klimakteriu se pohybuji více jak patnáct let a dodnes bych nešla bez nalíčení,upraveného účesu a sladěného oblečení  ani pro housky nebo s odpadkovým košem.Módní trendy sleduji a pokud se to nevymyká mému věku, snažím se jít se současnou módou. Jím pravidelně , myslím, že zdravě, hlavně menší množství, takže už si dlouhá léta udržuji váhu mezi 50až 53 kily.Antirespiranty používat nemusím, protože se téměř nepotím, používám jen denně deodoranty nebo body spreje, pokud jdu do společnosti parfém.Sprchuji se obden, o víkendu se naložím do vany.Na veřejných záchodcích sedám v případě, že majitelka jde po každé potřebě prkýnko omýt, jinak nesedám a po sobě vždy zkontroluji, zda je po mně čisto.

  superkarma: 0 27.05.2009, 18:53:54
 2. [331] LChalupecka [*]

  Tak k prvnímu bodu: holím se všude, třísla však jen když mám jít do bazénu. Vypadám totiž druhý den jak oškubané kuře a ani mi na to nezabírají žádné krémy. A nakonec bude chleba levnější, když se tam budu holit pravidelně? Ne.

  Na veřejných záchodcích si většinou sedám a rozhodně po sobě uklízím než odejdu. Nenechávám po sobě nepořádek, protože po mě přijdou další, kteří budou chtít tuto místnost využít.

  S klimakteriem zatím zkušenost nemám a nepodléhám módním trendům, vždy si oblečení vybírám tak, aby zapadlo do mého šatníku a dalo se s něčím zkombinovat. Sprchuji se každý den a rozhodně dbám o svou hygienu. Co se týče stravování, tak jak kdy. Někdy jím přímo ukázkově a někdy mám prostě chuť si dát něco nezdravého. Nakonec proč bych měla skládat účty Britce? Žiju tak, jak to vyhovuje mě a mé rodině. Dost pochybuju o tom, že v Británii chodí všichni navonění a jedí jen zdravě apod.

  superkarma: 0 27.05.2009, 15:03:53
 3. avatar
  [330] maat [*]

  trochu pravdy na tom co psala bohužel je.Kolikrát setkání s pokladní / pokladním v marketu je na zadržení dechu.A podle mě to není jen o sprše, ale o vypraném prádle.Na vesnicích asi tak polovina obyvatel kašle na na oblečení a vyráží tak i mezi lidi.(na vsi jsem bydlela dost dlouho a nevylezla bych tak ani na dvorek).A jak často jste se setkali s názorem u paní přes 50, "to je už pro mě škoda", "na to už jsem stará/to se za nás nedělalo (holení)"

  K tomu holení.Chloupky podpaží jsou proto, aby se v nich držel pach, kterým komunikujeme.Ani antiperspirant se přes ně nedostane na kůži.Zjednodušeně, jsou proto, abychom "voněli"Sml6.Kdo nedává přednost "vůni" potu, měl by se holit.

  superkarma: 0 05.05.2009, 10:40:55
 4. avatar
  [329] izis.80 [*]

  Řekla bych, že ženský tak po 50 jsou na tom fakt podstatně hůř. Ne oblečenim, myslim že nikdo vyloženě nesmrdí, ale přístupem. Ale je holt rozdíl na vsi, kde neni do čeho píchnout a běhat po dvoře oháklá nemá smysl a ve městě mezi lidma.

  superkarma: 0 30.04.2009, 14:13:21
 5. [328] rae [*]

  kamarádka byla na brigádě v německé textilní továrně - jak říkala i chlapi ráno přicházeli navonění a čistí - jenže: ve fabrice byly k dispozici čisté sprchy, dopravu do zaměstnání měli od podniku, po celém areálu bezplatné nápojové automaty, závodka s "dietním" (z českého pohledu) programem - libové maso, malé přílohy, zeleninové saláty.

  Nedívejte se na české ženy v tramvaji - zmapujte svůj pracovní den. Prodavačky, pošťačky, učitelky - ráno snad čistá a navoněná, polední menu v lepším případě v bufetu, sprcha na pracovišti - to je sci-fi a tak jedete domů ověšená nákupem, dětmi a i vy se těšíte na sprchu.

  Kvalitní deodorant je tu - jako spousta jiných věcí o 30% dražší, než v cizině - o kupní síle nemluvě.

  Jo a o tom, jak vypadají ženy v Británii - najděte Susan Boyl na you tube - nepochybuji, že si vzala na natáčení to nejlepší, co mohla - a někdy si pusťte bbc s domácím zpravodajstvím někde z ulice - jsou stejní. I když jeden rozdíl vnímám - nenosí klíče po kapsách - nemají je vytahané. - fascinují mě občasné záběry do výloh nebo obchodů ve státech - neznačkové dětské šaty nebo trička v cenové hladině max. 5 dolarů - i při dávno zapomenutém kurzu 40, - kč jsou to ceny, kdy nemusíte nosit tričko do jeho naprostého rozkladu.

  superkarma: 1 30.04.2009, 10:51:28
 6. [327] chechtalka [*]

  tak mi přijde, jako když jí nějaká češka přebrala šamstra a ona píše a píše a nevidí si do papuly..to jsou ale ukrutné slitnySml41

  superkarma: 0 29.04.2009, 16:39:00
 7. avatar
  [326] Suzanne [*]

  Jasně, proč bych si holila stehna, když tam nemám ani chloupek? Jinak jsem kromě vlasů holá všude
  Chodím na takové záchodky, které jsou k světu, popř. utírám, obkládám, sedám. Ať madam z Anglie chodí do lepších podniků
  V klimakteriu nejsem, ale většina žen kolem mě vypadá i s kilogramy navíc dost k světu.
  Jím tak, jak mi to vyhovuje, jsem štíhlá, voním. A většina ženských kolem mě taky voní a chodí oblékaná normálně. Takže se mi zdá, že madam je trochu "přepičená"

  superkarma: 0 31.08.2007, 16:11:46
 8. avatar
  [325] Míka [*]

  To je blbka, ta Anglánka... Jak může všechny házet do jednoho pytle? To tak stejně můžu říct, že všechny Britky jsou pitomé husy... Asi má houby co na práci....

  superkarma: 0 31.08.2006, 15:28:55
 9. [324] Pitulka [*]

  Vivian: Jo, jo, to fakt koluje po světě!

  superkarma: 0 21.08.2006, 11:44:31
 10. avatar
  [322] Juana [*]

  Eva_Fl: V Americe jsem byla a už tam nemusím. A mimochodem, psala jsem jen o tom, že se neholím v intimních partiích a ty bych stejně na nikoho nevystrkovala.
  Už se nedivím, proč mají v USA tak šíleně vysokou spotřebu vody a energií, když si tam část obyvatel neustálé smývá svůj ochranný film
  Navíc si myslím, že hodně zobecňuješ na základě toho, kde konkrétně žiješ a s kým se stýkáš, oni všichni Američani tou obsesí trpět určitě nebudou.

  superkarma: 0 21.08.2006, 11:17:00
 11. [321] Sasa [*]

  Tak jsem se pobavila, jak všechny (resp.skoro všechny) poctivě píšete, jak se holíte a jak sedáte/nesedáte a tak...fakt legrace.

  Už méně se bavím, jak kritizujete, že paní po 50-ce má na sobě halenku od Vietnamců...a co jako? Co je vám do toho? Prostě se jí líbí tak v tom jde....akorát urazí takovou "hvězdu", že? Nebo pobaví a ta má večer co povídat kámoškám....

  Tohle je to, co mi tu v Čechách vadí....koukat kolem a kritizovat co má která na sobě...a myslím, že Emma se přidala dost rychle

  superkarma: 0 20.08.2006, 18:09:17
 12. avatar
  [320] Vivian [*]

  Pitulka: to fakt koluje po světě? Já mám dojem, že to koluje akorát tak po Čechách...

  superkarma: 0 20.08.2006, 17:42:16
 13. avatar
  [319] Vivian [*]

  Eva_Fl: nedávno jsem u příbuzných zhlédla videozáznam svatby jedné Američanky - jediné, co si z toho pamatuju, je její chundelaté podpaží (bylo to z roku 2004)

  superkarma: 0 20.08.2006, 17:36:07
 14. [318] Pitulka [*]

  No... tak nějak se rozmýšlím, jestli se mám smát nebo plakat... Ruku na srdce, něco z toho čas od času udělá každá z nás, ale nemyslím si, že nadarmo o nás, Češkách, po světě koluje, že jsme jedny z nejkrásnějších a nejinteligentnějších žen na světě...

  superkarma: 0 20.08.2006, 17:09:42
 15. avatar
  [315] man-mimo [*]

  Eva_Fl: nebo jste tam exoti všichni

  superkarma: 0 19.08.2006, 21:08:45
 16. avatar
  [314] Eva_CZ [*]

  Vivian: no tak jsem udelala pruzkum mezi holkama tady, nejcastejsi odpoved : sprcha 3x denne. Rano, po prichodu z prace ( telocvicny apod. ) a vecer...
  VON se sprchuje nejmene 2x denne, muj syn 2x denne - sice ziju v horku a vlhku, ale vsude je klimatizace... No a z toho vyplyva, ze ty, co nesmrdej, se proste mejou aspon 2x denne. Vlasy denne - samozrejmost.
  Takze takovej exot nejsem.
  Juana: hehe, prijed neoholena do Ameriky... Budou se na tebe divat jako na opici.

  superkarma: 0 19.08.2006, 16:33:20
 17. avatar
  [313] Stana55 [*]

  superkarma: 0 19.08.2006, 15:24:56

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [312] Kikinka001 [*]

  superkarma: 0 19.08.2006, 13:11:39
 2. avatar
  [311] Juana [*]

  Tak jsem to všechno přelouskala a pobavila jsem se. Že se na to nevykašlete, řešit jak je ideální se holit nebo neholit. Je to věc každýho, a když je umytej a nesmrdí, tak o co jde, nějak to nechápu. Chce to taky nějakou sebeúctu a vlastní názor, a ne kopírovat a kopírovat, hlavně, abych byla členem stáda a náhodou nevykukovala ven. Ž je Eva_FI cvok, jsem si myslela už dávno, ale teď jsem se o tom přesvědčila
  Jo a přiznávám se, že manžel patří k těm, co nesnášejí vyholený prciny, neboť není pedofil, jak říká. Tak si akorát zastřihávám chlupy do plavek, protože jsem ještě nenašla způsob, jak to oholit nebo depilovat či vyškubat,abych se z toho neosypala, veškerý rady mi jsou na houby. Tak to neřeším, co je komu ostatně do toho, je to moje tělo, měju se minimálně jednou denně a že je mi vidět nějakej chloupek - no a co, asi tam má bejt, jinak by to evoluce zařídila jinak, kdyby mělo význam být bez chlupů, tak nám nenarostou. A že si z toho firmy udělaly celosvětový byznys a spousta lidí jim to žere, tak je to naše blbost. Jen si zkuste odhadnout, kolik se musí za to odstraňování chlupů a za deodoranty utratit v celosvětovém měřítku - šílená představa. Mimochodem - deodoranty už taky nepodoruju, koupila jsem si kámen a ten vypadá, že vydrží na hodně dlouho, takže nesmrdím, kdyby mi z toho někdo podezíral.

  superkarma: 0 18.08.2006, 23:54:05
 3. avatar
  [310] Vivian [*]

  Eva_Fl: máma má doma časopis Pionýr z roku 1967, kde se v rubrice pro děvčata píše, že není zdravé mýt si vlasy častěji než jednou za 14 dní A to tam ještě doporučujou takovej ten práškovej šampón, co se vetřel do vlasů a potom vyčesal, mělo to do sebe absorbovat přebytečnou mastnotu A to byla prosím péče o vlasy tenkrát...
  To bych asi fakt nemohla. I jednou týdně mi přijde (aspoň na moje vlasy) docela málo... Ale denně je zase dost často. I když u tebe se to asi dá pochopit, když žiješ ve vlhkém a horkém podnebí. Taky to chápu u lidí, kteří třeba dělají ve fabrice a denně mají vlasy plné prachu nebo se hodně potí... Ale mně osobně přijde v pohodě umýt si vlasy jednou za 2-3 dny. Ideálně podle potřeby samozřejmě. Z pohledu na lidi s umaštěnějma pačesama je mi taky zle.

  superkarma: 0 18.08.2006, 20:57:08
 4. avatar
  [309] Eva_CZ [*]

  Jeremi: Budu se vic snazit.

  superkarma: 0 18.08.2006, 17:58:18
 5. avatar
  [307] Jeremi [*]

  Eva_Fl: No jo, jenže tady nejde o to, jestli je Tobě s tou obsedantní posedlostí po čistotě dobře, ale do jaké míry s tím obtěžuješ okolí. Např. tím, že nám vnucuješ, jaká jsme prasátka, pokud se nechováme stejně. Využiju-li Tvého příměru s kouřením, tak je to totéž, jako bys nás přesvědčovala, že si máme cigaretama ničit zdraví taky.

  superkarma: 0 18.08.2006, 17:15:24
 6. avatar
  [306] Eva_CZ [*]

  Ťapina: ty krevni testy by me taky zajimaly... Od zitrka zase nasazuju hormony, shit...

  superkarma: 0 18.08.2006, 16:38:45
 7. avatar
  [305] Eva_CZ [*]

  Ale holky, ja prece vubec netvrdim, ze je to normalni, proboha! Anu - nebudu kvuli tomu navstevovat psychiatra, protoze mi to nevadi. Ja s tim ziju rada. Taky kourim a vim, ze bych nemela - ale ja kourim rada. Ťapina: mne to pripada jako neco, co nas ucili za komousu : mejte si vlasy max.jednou tydne, jinak se vam budou mastit. Tak cela republika chodila s hnusnyma mastnyma palicema. Krome me.

  superkarma: 0 18.08.2006, 16:37:43
 8. avatar
  [303] Ťapina [*]

  Eva_Fl: Jak, kokotina? Proboha, to se dneska učí na základní škole, že u všeho v lidském organismu funguje zpětná vazba. Odstraníš maz, vyrobí ho víc, mohla bys o tom něco vědět, na stejném principu probíhají teď ty tvoje krevní testy

  superkarma: 0 18.08.2006, 13:28:11
 9. avatar
  [302] Vivian [*]

  Eva_Fl: (289) já jsem to nemyslela na tebe, s tou neurózou... akorát mi to teda, upřímně řečeno, tak občas přijde, když někdy píšeš o hygieně To, co děláš ty, prostě opravdu NENÍ normální Já ti to samozřejmě neberu a neříkám proti tomu ani slovo, akorát mi přijde uhozený, že to jako normální "vnucuješ" ostatním... Přitom kdyby to četl nějaký kožař, tak se z tebe normálně osype

  superkarma: 0 18.08.2006, 13:13:08
 10. avatar
  [301] Eva_CZ [*]

  ....... a ( a uz koncim ) - myju se vuni, kterou pak pouziju i v telovem zasypu, pripadne oleji nebo mleku. Takze jsem provonena stejnou vuni a na den nepouzivam parfem.

  superkarma: 0 18.08.2006, 12:59:48
 11. avatar
  [300] Eva_CZ [*]

  mechu = meju

  superkarma: 0 18.08.2006, 12:58:33
 12. avatar
  [299] Eva_CZ [*]

  damanka: OK - rano si je meju, protoze mi to prijde normalni.
  Po bazenu si je mechu, protoze chlor a co ja vim.
  Vecer si je meju, protoze ziju 7 let v tezkym vedru a poti se mi hlava a prece takhle nepujdu spat....

  superkarma: 0 18.08.2006, 12:58:16
 13. avatar
  [298] Eva_CZ [*]

  blowup: To jsem presne ja. I do petihvezdickovyho vozim cistici pripravky a sama si tam uklidim a to si jeste predstavuju tu hruzu v koberci, vozim si sve povleceni, meju se furt ( ale muj syn je jeste posedlejsi a ruce si myje fakt asi milionkrat denne ), tezce se vyhybam verejnym zachodkum, ac jsou tady ve velice slusnem stavu, na cokoliv saham, saham velmi nerada ( drzadla kosiku v kramech, kliky atd. ). No cakla, no. Ale jednoznacne nesmrdim.
  Ze se vlasy vice mastej po castejsim mytim je nebetycna kokotina.
  Takhle se meju asi od puberty - tam to nekdy zacalo - a nemam zadne kozni ani jine problemy ( krome zrejme rakovinneho nadoru na uchu ).

  superkarma: 0 18.08.2006, 12:56:45
 14. avatar
  [297] Ťapina [*]

  Odemětobě: A pořádně vysušit. Vlhkost je taky pro plísně to pravé ořechové. Já si ovšem třeba vlasy nefénuju, protože jim to nesvědčí a mě to nebaví, takže mýt si je denně (natož pak víckrát), strávím většinu života s mokrou hlavou

  superkarma: 0 18.08.2006, 11:06:27
 15. avatar
  [296] Odemětobě [*]

  Asi před 6 lety jsem byla s dcerou u kožařky,protože se jí po těle dělaly zarudlé vystouplé koláče.Výsledek byl ten,že se jedná o plíseň ze zvýšené hygieny.Když si smyjeme mastnotu z kůže,trvá 8 hodin,než se kůže vzpamatuje a obnoví svou přirozenou ochranu,která se nedá nahradit žádným kosmetickým přípravkem.Takže dcera odbourala sprchová mýdla a má svatý pokoj.Holí se téměř všude,používá deodorant,vlasy si myje 3x týdně(v předklonu,aby šampon netekl po kůži)a nesmrdí.Ale chápu,že jsou profese nebo pracoviště,kde se člověk několikrát denně sprchovat musí,jen by to asi neměl přehánět s mýdlem.

  superkarma: 0 18.08.2006, 11:00:27
 16. avatar
  [294] Ťapina [*]

  Eva_Fl: Pak ale nesváděj vzhled svých vlasů na floridské vlhko Optimální míra hygieny je podle mě taková, která neomezuje člověka ve styku s okolím (smrad, viditelná špína), ale ani ho neomezuje v jeho aktivitách (nějkrásnější místa na světě jsou ta člověkem nedotčená a tam holt koupelna není ). Cokoliv na jednu nebo druhou stranu je blbě. Jo, jedu na víkend někam, a ani nevím, jestli tam je koupelna. Když bude, dobře. Když nebude, nezblázníme se

  superkarma: 0 18.08.2006, 09:35:09
 17. avatar
  [293] Jeremi [*]

  Eva_Fl: Je s podivem, že z Tebe ještě neslezla kůže a máš vůbec nějaký vlasy.

  superkarma: 0 18.08.2006, 09:30:55
 18. avatar
  [292] drachma [*]

  další přechytrálá britka, to už tu byla spisovatelka , která nemohla najít ČR, teď je tu nějáká " možná novinářka ", která říká že smrdíme . Já se ptám a ona nesmrdí, když jde ze záchodu na velký ???? no nic , ale když jedete v létě v autobuse je 50 stupňů a pak nakoupit a zas v autobuse domů , tak zrovna nevoníte a nepomůže vám žádný deodor.A o tom holení ? Jo holím se ale lituji muže , kteří by chtěli, ale jsou tak chlupatí a všude, že by nic jiného nedělali, než se každý druhý den holili, ale kdo by jim pořád holil záda, zadek.... myslím, že by nic jiného nedělali a na nás by pak neměli čas, kterého je bez tak málo a na nějaké salóny většina žen a mužů nemá peníze.Přeju pěkný den všem vyholeným ( možná vyhuleným )britkám, které kážou morálku, jak kdo má vypadat. Křesťani taky po světě káží, že ta jejich pravda je jen jedna a je svatá a ve jménu pravdy kázali ,že kdo nevěří v krista je nečistý pohan...

  superkarma: 0 18.08.2006, 09:30:02
 19. [290] Lidka110 [*]

  ženy na celém světě chodí oholené a neoholené
  ženy na celém světě chodí vychcané a nevychcané
  ženy na celém světě chodí smradlavé a voňavé
  ženy na celém světě chodí hladové a přejezené
  ženy na celém světě chodí špinavé a vymydlené
  ženy na celém světě jsou sprosté a slušné
  tak o co jde??????????????????????????????

  superkarma: 0 18.08.2006, 00:34:37
 20. avatar
  [289] Eva_CZ [*]

  Markýza: toz aj oral by mohl byt, ne?

  Vivian: ja tou neurozou netrpim, ja ji mam rada...

  Dnes jsem si myla vlasy 2x - a uz mazu do sprchy a budu je mejt potreti. Rano - to je jasan, pak po bazenu a vecer to je taky jasan.

  superkarma: 0 18.08.2006, 00:22:07
 21. avatar
  [288] ANAJKA [*]

  Holím se všude kde to uznám za vhodné.Oblast kolem bikin mám o.k. nějaký drn mezi nohama bych nesnesla!!!Na zachodové prkénko nesedám,poněvač nejsem a nevím kdo tam předemnou byl..vždy se za sebou ohlédnu jestli je vše o.k.!V klimakteriu ještě nejsem,takže jsem to ještě nezabalila a ani netuším co v tom období budu dělat.Oblékám si co chci a v čem se cítím dobře,vychrtlá nejsem a jím vše na co mám chuť!!!Sprchuju se minimálně jednou za den,někdy i víckrát!!!Používám Deo Roll-on a toaletní vody!!!Myslím že nesmrdím a když se zapotím při milování tak to neřeším a neletím se hned sprchovat!!!Do rána to vydrží a stejně si to po probuzení zopáknem

  superkarma: 0 17.08.2006, 22:38:48
 22. avatar
  [287] Canadian [*]

  Vivian: to tvoje "nechat se očuchat" mě dostalo, jak kdyby byla pes
  naše babi byla čistotná až z toho byla úzkostlivá, tatík tvrdí, že zdravej film špíny chrání před bakteriema, já se myju tak 2x denně, ale "vodu" sem taky ve zdraví přečkala, Bron je jako já prase aby se v naší rodině vyznalo nikdo není jako ten druhej

  superkarma: 0 17.08.2006, 22:29:12
 23. [286] lvicem [*]

  starám se o sebe a myslím si že vypadám velmi dobře

  superkarma: 0 17.08.2006, 21:50:25
 24. avatar
  [285] Vivian [*]

  Markýza: jsi ženská do nepohody

  superkarma: 0 17.08.2006, 21:27:17
 25. avatar
  [284] Vivian [*]

  Eva_Fl: já cítit nejsem (nebála bych se s tebou setkat a nechat se očuchat ), s osobní hygienou problém nemám. Ale ani netrpím obsedantně kompulzivní neurózou a nemám potřebu být neustále vydrhnutá do sterilní čistoty . Myslím, že to ženeš do opačného extrému.

  superkarma: 0 17.08.2006, 21:24:45
 26. avatar
  [283] átéčko [*]

  Holky, co se tady rozčilujete? Proč se ospravedlňujete, co si která z vás holí? Co je komu do toho? Když té paní nevoníme, tak ať k nám nejezdí a nečichá.

  superkarma: 0 17.08.2006, 21:13:53
 27. avatar
  [282] Markýza [*]

  Eva_Fl: zítra jedu na celý víkend na zahradu na chajdu - nejenže tam není koupelna, dokonce tam není ani tekoucí voda - pokud nepočítám potok a víš co, těším se, jak si to užiju a to dokonce i se sexem

  superkarma: 0 17.08.2006, 21:11:22
 28. avatar
  [281] Eva_CZ [*]

  Ťapina: nikam, kde by nebyla koupelna, bych nejela.
  Jo, Vivi, ja si myslim, ze aspon 1x denne.
  A taky si myslim, ze 1 sprcha denne je desne malo - a pak se nedivte, kdyz jste citit.

  superkarma: 0 17.08.2006, 20:35:27
 29. avatar
  [280] edith1975 [*]

  Yta:Já myslím, že vylepšila. Jsem na tom úplně stejně, jen v tom klimakteriu ještě nejsem.

  superkarma: 0 17.08.2006, 20:32:10
 30. avatar
  [279] Irka1 [*]

  ....to jsou zase hlody

  Žížala: kdyz bude na kazdem zachode papirovy kryt na prkynko, tak si kazdej klidne sedne a prkynko pak neni pocurane ......chapes?

  superkarma: 0 17.08.2006, 20:08:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme