Mám ráda rána, když se dostatečně vyspím. Když otevřu oči, nechci mít pocit, že jsem unavená a že bych spala klidně ještě aspoň hodinu. Jenže i taková rána jsou. Mám ráda rána, kdy nemám ranní stres. To se většinou stane, když mi něco ranní shon zkomplikuje...

Nemůžu najít tričko, které si chci vzít na sebe, zaseknu se v koupelně při ranní hygieně a mytí vlasů, přijde za mnou syn, že nemá podepsaný úkol, nebo dokonce že jej zapomněl večer napsat, že měl mít něco do školy a že si na to vzpomněl pět minut před odjezdem. Také nemám ráda, když už jdu po schodech dolů a zjistím, že jsem něco nechala doma – třeba telefon nebo důležitou vytištěnou zprávu, na které jsem večer doma pracovala. Ale určitě taková rána znáte. Stačí maličkost a ranní stres je na světě.

ráno

Jsou ale rána, kdy to stíhám. Nic nečekaného se nestane. Obléknu se tak, jak si představuji. Všichni snídají, nikdo nic překotně neřeší. Miluju rána o víkendu, kdy nemusím vstávat a ležím, dokud se mi chce. Mám ráda, když jdu ráno do práce a cestou se zastavím ve voňavé pekárně, zalité vůní pečeného pečiva a sladkých koláčků. A také když ráno svítí sluníčko a hned od začátku začíná hezký den.

Díky projektu www.bebevyzva.cz mám rána zpestřená krátkou rozcvičkou, která mne hned po ránu nastartuje. Někdy cvičím až v práci, protože chodím první, mám na to klid a nikdo mne neruší. Pak si dám snídani, většinou jogurt a něco dobrého k tomu – třeba sušenky Bebe Dobré ráno, které mám ráda. Střídám je podle chuti. Nejvíce mi chutnají kakaové nebo s brusinkami. No a víkendu to je teprve pořádná labužnická snídaně, a na tu pohodu se těšíme celý týden.

ráno

Pokud se k www.bebevyzva.cz chcete připojit i vy, pak určitě můžete a navíc můžete vyhrát krásné ceny!

Jaká bude odměna?

Kromě snídaňových balíčků se sušenkami BeBe Dobré ráno a podložky na cvičení, se kterou pak bude cvičení jedna radost, budou moci všichni vyhrát třeba poukaz na nákup sportovního oblečení nebo kvalitní odšťavňovač, a zpestřit si tak ranní snídaně nápojem z čerstvého ovoce! Váháte, protože nemáte v čem cvičit? Neváhejte – zkuste to! Čím více dní odcvičíte, tím můžete dosáhnout na hodnotnější dárek. Vyhrát můžete už po sedmi odcvičených dnech. Ti nejlepší, kteří se výzvy nezaleknou a odcvičí celých 28 dní, mají šanci dosáhnout až na hlavní výhru – iPad mini.  

Dejte hlas svému favoritovi – Jednomu z parťáků!

Vy můžete kromě svého zapojení ještě podporovat jednoho ze šestice odvážných. Svou podporou mu umožníte vyhrát (soutěžíme totiž i mezi sebou)!  Budu ráda, když svůj hlas dáte buď mým spoluparťákům, kteří jsou vám blízcí, sympatičtí, a když dáte třeba hlas i mně. Svého favorita můžete „olajkovat“ -  počet hlasů na Facebooku v záložce Ranní parťáci (klikni)  je jedním z kritérií pro vítězství.

Sledujte nás. Podpořte nás. Dejte nám svůj názor, radu, budeme s vámi rádi ve spojení.

Čtěte naše články:

Jaké je vaše ráno? Napište nám o tom!

Reklama