Zdraví

Jak vykládat sny?


Proč se nám zdají sny a co znamenají? Lze ve snových symbolech vystopovat nápovědu pro realitu? Fungují vůbec starověké snáře?

Tady je význam některých vybraných snových symbolů. Nezapomeňte, že sny vám sdělují pravdu o vás a vašich pocitech. Toto je malý návod, jak se naučit alespoň trošku orientovat v symbolech, pomocí kterých nejčastěji komunikuje podvědomí. Je dobré sledovat, jak snový příběh dopadl, bývá to totiž předpokládaný výsledek toho, co si ve snu identifikujeme tak, jak ho vidíme nevědomě.

Anděl - Věnujte pozornost tomu, co vám říká nebo ukazuje - mohl by být opravdový.

Armáda - Buď bojuje, nebo ne - buď jde o váš současný boj, nebo o něm přemýšlíte. Buď vyhrává, nebo prohrává. Nahlédněte do svého života, zda právě neprožíváte něco podobného a zda váš boj má naději na úspěch.

Barvy - Bílá - vesměs pozitivní - nese něco nového.

            Červená - emoce - žhavé novinky.

            Modrá a zelená - je barvou naděje - pokud jste něco začali, je to na dobré cestě, znamená ochranu.

Boty - Často se týkají cesty - ať už životní, nebo fyzické. Přemýšlíte o ní - podívejte se, jak ve snu boty vypadají.

Byt - Jakýkoli dům, zevnitř jste vy - je prázdný? Polorozpadlý? Krásně zařízený? Tmavý? Prosluněný? Je to váš vnitřní prostor. Nelíbí se vám? - změňte jej.

Cesta - vaše cesta - podívejte se, jak vypadá, jak se vám po ní jde, je plná překážek, nebo příjemná? Líbí se vám? Můžete ji v reálu změnit? Máte o čem přemýšlet.

Děti -  Vesměs znamenají něco nového. Často nové zprávy. Jaké, to vám napoví opět pocit, který vás snem provázel.

Fotografie, fotograf - Zde často chytáte myšlenky druhých. Někdo na vás myslí, má váš obraz ve svém srdci - někdo je zamilovaný do vás. Často pozitivní sen. Obdobný význam má kamera.

Had - Jaký je had? (vyjímám chovatele plazů) - dejte pozor, vaše podvědomí vám radí, že někdo to s vámi nemyslí právě nejlíp. Hodně záleží na tom, jak jste ve snu s hadem naložili.

Hrob - Copak byste ráda ve svém životě pohřbila? Bylo by to správné? Co jste ve snu cítila?

Jablka - Jsou synonymem lásky, je to Venušin plod. Bacha, pokud jsou shnilá, či červivá - červík může být o sokyni. Zdravá - může znamenat i těhotenství.

Jídlo - Jak vám chutnalo? Jestli ano, je to dobré. Pokud ne, zamyslete se - možná zbytečně někomu něco „žvýkáte“.

Jahody - Identické s jablky.

Karty - Copak právě řešíte? Je možné s tím, co máte v ruce, uspět? Jak jste dopadli ve snu?

Kanec - Není ve vašem životě prototyp takového člověka?

Krev - Hodně individuální, ale důležité - často se opakuje v souvislosti s něčím. Zapište si ho a příště budete vědět. Moje dcera má tento sen vždy před menstruací a moc jí to pomáhá. Ví, že se má ráno před odchodem již „vybavit“, takže ji nic nepřekvapí.

Kristus - Pokud k vám promluvil, dobře si pamatujte, co řekl. Pokud ne, je to o oběti. Trpěl a zemřel. Obětoval se, přesto zůstal mnohými nepochopen. Děláte něco takového? Pak vězte, JEHO oběť toho lidem mnoho dala.

Lov - Jste lovena, nebo lovíte? Je tomu tak často i v životě. Jak to ve snu dopadlo?

Led - Je spojený s vodou - často citové ochlazení.

Maska - Pozor, byla vaše, nebo ji měl někdo jiný? Symbol platí i v reálu.

Mravenci - Pokud vám zrovna neleží na nohách váš vlčák, je tento sen o práci. Možná byste měli na chvilku vypnout.

Mosty - Asi vám v reálu někdo nabídne pomoc, nebo je potřeba o ni požádat. Případně to můžete být vy, kdo bude o ni požádán. Jak to bylo ve snu?

Nůž - Je to zbraň, nebo pomocník. Jak jste ho použila ve snu? Jak to dopadlo? Bylo to správné?

Ostny - Zdá-li se vám o čemkoli, co je zahrocené, věnujte pozornost tomu, co říkáte. Záleží na tom, co jste ve snu prožila. Byla-li jste to vy, kdo se poranil, může se něco podobného stát i v reálu.

Oči - Mají velký význam - přijde na to, co se s nimi dělo, často znamená, že něco nechcete vidět, nebo uvidíte, co jste neměla, či něco „prohlédnete“.

Pes - Pokud psa vlastníte, pravděpodobně jde v přeneseném smyslu o něho. Pokud ne, věnujte pozornost tomu, co se dělo. Bít psa - ať neublížíte nepravému

                           Nemocný pes - někdo vás potřebuje

                           Kousnutí psa - často zrada přítele

                           Když k vám mluví - kéž byste si pamatovala, co řekl, může to být rada „ze shora“.

Pošta - Jakýkoli dopis je zpráva - odpovídá obsahu dopisu.

Rak - Couváte. Někdy je dobré ustoupit, ale donekonečna to také nejde.

Stopy - Patrně se snažíte něčemu přijít něčemu na kloub a nejspíš na něco přijdete

Stůl - Záleží na tom, jaký byl - prostřený a pěkný může být o pozvání. V opačném případě vám doma něco schází. Například pohoda.

Šíp - Má podobný význam jako hrot, ale někdy může být i Amorův.

Těhotenství - Pokud se jím reálně nezabýváte, čeká vás něco nového.

Vana - Ženám se často tento symbol objevuje - povětšinou znamená úklid. Ať už fyzicky nebo v životě.

Vlasy - Znamenají často to, co si o sobě myslíte - zde záleží na tom, jakou měly ve snu kvalitu, a jestli šlo o vaše. Pokud ne, jde o to, jak vnímáte okolí.

Víno (jako nápoj) - jestli chutnalo, někdo vám sdělí něco pěkného, když ne, platí opak. Jestli jste ho rozlila, pak dejte pozor, abyste neřekla něco, co jste neměla.

Zastřelit někoho, nebo být zastřelena  - Často u žen znamená, že se zamilují. Jinak platí, že zbavujeme ve snu něco nebo někoho života. Čili to děláme Z NĚJAKÉHO DŮVODU.

Žebřík - Pokud z něho právě nepadáte, je to pozitivní symbol a znamená vzestup.

 

Jestli hovoříte s mrtvým, pamatujte, co vám řekl. Pokud rodíte, je to něco nového. Zuby zpravidla znamenají drobný neduh.

 

Není od věci nahlédnout do snáře. Je ale třeba pořád myslet na fakt, že sen se zdál tomu, kdo snil, a ten má jistě jiné prožitky, priority, potřeby, strachy i bolesti než ten, kdo snář sepisoval. Tak jako je člověk individualitou, je i jeho sen především jeho obrazem.

 

   
28.03.2008 - Zdraví - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [82] Michaela Kudláčková [*]

  Jenka2: V Nahotě je většinou to ryzí, to upřímné. Můžete mít pocit, že člověk nemůže často jednat s lidmi tak, jak to cítí. Může to být jen váš pocit, vůči někomu konkretnímu, nebo i celé společnosti.(viz. konvence, přílišná diplomacie a pod.)Evidentně se zabýváte upřímností. Zkoumáte, co je platné a co přetvářka. Druhý sen s tím okrajově souvisí. Na záchodě se zbavujeme toho, co nepotřebujeme. Symbol je v očištění. Jestli je něco, co už nechcete vláčet sebou zbavte se toho. Jde to. Pěkný den.

  superkarma: 0 31.03.2008, 14:47:57
 2. avatar
  [81] Michaela Kudláčková [*]

  Solei: Může být bráno jako vize. Zvlášť , když jste plula na loďce, která je symbolem sama o sobě. Plout ve sněhu - hluboko překontrolujte city, kterými jste vůči současnému partnerovi schopna disponovat. Ale může to být i přechodné a za čas se na čas vše upraví. Tvář budoucího manžela bych brala vážně.

  superkarma: 0 31.03.2008, 14:40:50
 3. [80] Jenka2 [*]

  To Michaela Kudláčková: Mívám různé sny, ale často se s nich opakují dva momenty. První, že jsem nahá mezi lidmi a pokouším se zakrýt či schovat a druhý, že potřebuju na záchod, ale buď ho nemohu najít nebo je nepoužitelný (většinou je na něj vidět). Máte nějaké vysvětlení? Děkuji.

  superkarma: 0 31.03.2008, 13:10:26
 4. avatar
  [79] Solei [*]

  A taky se mi nedávno zdál zajímavý sen jak pluju po vodě v lodičce (paradoxem je že tam byl sníh a mně nebyla zima ani když jsem se namočila-a to jsem zimomřivá). No spadla jsem do vody která mně unášela ale podařilo se mi z ni dostat. Zajímavé je, že tam někde v pozadí byl i manžel a dvě zlatovlasé děti. Tím manželem ale nebyl současný přítel.
  Prostě zvláštní, zvlášť v tom, že mne ten sen nijak neděsil, já se ani v té vodě nebála, ani mi nebyla zima.

  superkarma: 0 31.03.2008, 11:34:20
 5. avatar
  [78] Solei [*]

  Teď nedávno se mi zdály tři cestovatelské sny po sobě. V prvním jsme s mamkou jely na kolech do Berlína, ale místo toho jsme skončily v Opavě. V druhém jsme už někde byly, a zatímco já byla v penzionu a koukala na pohádku, ona byla venku ve chvíli kdy mi obsluha donesla svačinu tak došlo k bouřce a jen co jsem obsluhu vystrnadila tak se vyjasnilo. No a třetí... měli jsme jet s mým milým na výlet a ve chvíli, kdy nám ujela travaj kterou jsme měli jet jsem začala hledat pas a nemohla ho najít.
  Tyto sny se mi zdály středa, čtvrtek,pátek a v pátek dopoledne mně z práce poslali na služební cestu (za dvě hodiny jsem byla zpátky )

  superkarma: 0 31.03.2008, 11:28:04
 6. avatar
  [77] Michaela Kudláčková [*]

  idiska: Většinou se o nic vážného nejedná.... nejčastěji je to o podvědomém strachu z odloučení nebo můžete mít dojem že dotyčný dělá v životě nějakou zásadní chybu se kterou by měl zkoncovat..U nepřátel je to pak jednoznačná touha po převaze .

  superkarma: 0 31.03.2008, 09:57:15
 7. avatar
  [76] Michaela Kudláčková [*]

  Majkii: Věřím, že jeho úmysly byly ty nejčistší a Vaše kamarádka je skutečně jen převlečený přítel..

  superkarma: 0 31.03.2008, 09:50:25
 8. avatar
  [75] idiska [*]

  michaela.kudlackova: k těm mrtvým...co to znamená, když vidím ve snu umřít někoho, kde je jinak v realu živý a zdravý ...nemyslím tím, že ho vidím umírat na vlasní oči, ale prostě vím, že umřel...někde jsem slyšela, že to může znamenat dlouhý život onoho "nebožtíka"

  superkarma: 0 30.03.2008, 21:09:02
 9. [74] Majkii [*]

  michaela.kudlackova: prečo? on ma pred ňou stále nepriamo varoval (a nielen on) tak som na neho pritlačila..... Som rada že mi to povedal, keby si to nechal pre seba a ja som sa to dozvedela, mal by zle len on

  superkarma: 0 30.03.2008, 17:33:05
 10. avatar
  [73] Michaela Kudláčková [*]

  Majkii: Pak souhlasí i fakt, že ve Vašem snu jste drobným uštknutím neutrpěla. Jinak "lidé jsou různé" slovy klasika. Za sebe si myslím,že Vám to Váš manžel možná nemusel říkat....holt ego zřejmě.

  superkarma: 0 30.03.2008, 13:07:51
 11. [72] Majkii [*]

  michaela.kudlackova: ďakujem, ale myslím že to bude to prvé. Včera mi drahý prezradil, že mu moja od včera exkámoška pošepkala: Až se s Majki rozvedeš, víš kde máš zaklepat. Ani sme nevedeli že sa ideme rozvádzať

  superkarma: 0 30.03.2008, 08:22:19
 12. avatar
  [71] Michaela Kudláčková [*]

  Majkii: Vysvětlení snů o hadech ne právě přejícím okolím, bývá velmi obvyklé a také často trefné. Nicméně hodně hadů může znamenat také krátkou nevolnost, ze které zpravidla nic nebývá. Například znám hodně budoucích maminek, které trpí na podobné sny a pravidelně v reálu blinkají, či omdlévají. Pokud se Vám zdávají tyto sny například před ženskými dny, nemusíte hnedka lustrovat kamarády .

  superkarma: 0 29.03.2008, 20:40:50
 13. avatar
  [70] Heduš [*]

  Je to pár měsíců, co se mi zdál sen, že mi umřel manžel a znovu mi ožil a dával pak návrhy mým kamarádkám, že by si to s něma rád rozdal. Odborník mi sdělil, že manžel jako takový mi neumřel, ale pouze ve mně umřela část mého manžela = jeho rodiče (s nimiž jsem naprosto zpřetrhala styky a jeho opětovné znovuzrození symbolizuje to, že čekáme miminko. Pogratuloval mi, že z toho vyplývá, že jsem se s danou životní situací velice dobře v sobě srovnala.
  Sny se mi jinak nezdávají. Opravdu se objeví jen tehdy, řeší - li člověk zrovna něco psych. náročného. Ještě, že nám to podvědomí občas pustí, protože jinak bychom z toho všeho, co se v nás nahromadí, museli prasknout.

  superkarma: 0 29.03.2008, 19:08:26
 14. avatar
  [69] femme [*]

  michaela.kudlackova: jj, život mám pestrý celkem obstojně ale co se týká snů, tak ty se mi sice zdají každou noc, ale dost se opakují, nebo na sebe navazují

  superkarma: 0 29.03.2008, 19:07:53
 15. [68] Majkii [*]

  michaela.kudlackova: snívalo sa mi, že chodím pomedzi množstvom malých hadov, mala som pár uštknutí, ale stále mi to akousi náplasťou niekto vyliečil. Čo to može znamenať? Našla som si v snári, že sa obklopujem falošnými "priateľmi", čo už dávno tuším

  superkarma: 0 29.03.2008, 19:05:23
 16. avatar
  [67] Michaela Kudláčková [*]

  femme: Máte pestrý život.

  superkarma: 0 29.03.2008, 08:15:22
 17. avatar
  [66] Michaela Kudláčková [*]

  Pentlička: Aha. Jestli se opakuje způsob zabití, může to být ryze Vaše. Tedy hluboko zasunutý problém. Buď strach se stejné smrti, nebo i obráceně. Tady by byla obava konkretně vyvolaná a Vy si to nemusíte pamatovat.

  superkarma: 0 29.03.2008, 08:13:26
 18. avatar
  [65] Madison [*]

  OlgaMarie: taky si umím tvořit své sny, je to nádhera

  superkarma: 0 28.03.2008, 20:19:54
 19. avatar
  [64] verlit [*]

  OlgaMarie: Tak cíleně to neumím. Pokud jsem se někdy snažila si nějaký druh snu přivolat nebo se do snu jen vrátit, když jsem se v jeho prostředku napůl probudila, nikdy se mi to nepovedlo
  Tak to nechávám na podvědomí a ono už mi vždycky nějaký ten příběh vymyslí. Je to praktické, už několik zápletek ze snu jsem použila v povídkách, v bdělém stavu by mě nenapadly

  superkarma: 0 28.03.2008, 20:16:03

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [63] OlgaMarie [*]

  verlit: Já také a docela se těším na to, co prožiju, kam se podívám, a to i cíleně.

  superkarma: 0 28.03.2008, 20:13:36
 2. avatar
  [62] OlgaMarie [*]

  Petique: K č. 40 : Pokud sis sen nevymyslela, o obsahu snu informuj své nejbližší. Mohli by se tě pokusit nevhodně probudit a nestihneš se vrátit.

  superkarma: 0 28.03.2008, 20:10:31
 3. avatar
  [61] verlit [*]

  Sny miluju. Už od dětství se mi zdají fantastické, zvláštní a dobrodružné sny. Zajímavé je, že prakticky nikdy nejsem ve snu sama sebou (takových se mi zdálo za celý život tak pět, bez přehánění).
  Bývám ženou i mužem, dítětem, starcem, často i několika postavami zároveň. Už se mi zdála i scéna, ve které jsem jako jedna postava otevírala dveře a zároveň jsem byla tím, kdo za dveřmi stál. Vždycky jsou to sny psychologicky velice věrohodné - tzn. že když jsem šedesátiletý stařec, uvažuji jako šedesátiletý stařec ne jako čtyřicetiletá žena v roli starce.
  V podstatě chodím do postele jako do kina

  superkarma: 0 28.03.2008, 20:09:15
 4. avatar
  [60] femme [*]

  rodím skoro obden teda naštěstí jen ve snu

  superkarma: 0 28.03.2008, 15:11:54
 5. avatar
  [59] Canadian [*]

  RenataP #56: asi jsem nepochopila, co se mi sdeluje... v tom busu jsem vystupovala kdesi v Kanade.
  Troufam si tvrdit, ze fantazii od reality poznam (kdo ne, zemre zitra )...

  Meander: presne, tedy to bylo na zahrade, normalne jsem se bala, ze po me neco hodi

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:55:14
 6. [58] a.... [*]

  Sny si většinou nepamatuju, když se ráno probudím, jsou zapomenuty, i když vím, že se mi něco zajímavého zdálo. Pamatuju si jen na jeden velmi živý sen. Dost osobní, ale napíšu :stála jsem na skále, uklouzla jsem a spadla dolů. Ležela jsem na zemi a nemohla se pohnout. Kolem mě se seběhli nějací lidé a říkali:"koukejte, ona je mrtvá". Já jsem v tý chvíli nemohla promluvit, ale v duchu jsem si říkala:" ne, nejsem mrtvá, ještě mám tady na světě nějakou práci a musím vychovat svý dítě!". No a v tom jsem se probudila a tenhle sen zůstal tím jediným, který si přesně pamatuju.

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:44:40
 7. avatar
  [57] Meander [*]

  Canadian: Hele, to znám. Když jsem ve snu mrtvému řekla, ať se uklidní, že je beztak mrtvý, tak se urazil.

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:37:15
 8. avatar
  [56] RenataP [*]

  Canadian: ses taky mohla nechat unášet fantazijním světem a ne do něj cpát realitu

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:29:48
 9. avatar
  [55] Canadian [*]

  RenataP #2: no asi jo. bo dneska mi tam babi vlezla zas a hucela do me, ze mam okamzite vystoupit, ja ze ne, ze pojednu na tu konecnou zastavku (vedla do Las Palmas ) a ona ze ne, ze mam velezt hned, ze to tak bude lepsi.
  Ale je to sila hadat se s mrtvym, jednou jsem ji to rekla a ona se tvarila dost nerudne, ze ji tu skutecnost pripominam

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:15:58
 10. avatar
  [54] ToraToraTora [*]

  Předvídání budoucnosti zajímá hodně lidí, ale ještě jsem nenarazila na člověka, který by s takovou informací uměl zacházet

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:12:47
 11. [53] mindulinka [*]

  Když už se mi něco zdá, tak to je u mě většinou odraz z mých starostí. Začala jsem jezdit služebním autem a pak se mi zdálo, že mi auto ukradli. Táta jezdí kamionem a už několikrát se mi zdálo, že umřel - naprosto odporně živý sen, vzbudila jsem se s hrůzou.

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:06:06
 12. avatar
  [52] Alisa [*]

  ještě by mě zajímalo - jaké snáře používáte? zatím mi nejvíce vyhovuje od Kludské, ale tam taky všechno nenajdu...

  superkarma: 0 28.03.2008, 14:04:27
 13. avatar
  [51] Žábina [*]

  Bébina: taky dobrý

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:47:42
 14. avatar
  [50] Madison [*]

  Petique: něco podobného se mi zdálo taky, asi dvakrát, akorát s tím rozdílem, že mně se na té druhé straně nelíbilo, a probudila jsem se hrůzou

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:46:25
 15. avatar
  [49] Madison [*]

  Bébina: to, že se nemůžu dovolat policajtům se mi zdává taky často , ale když vraždím a sekám lidi nebo nějaké zrůdy na kusy, nikam je pak neschovávám

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:44:54
 16. avatar
  [48] Mylady [*]

  gerda: to by mi tak nevadilo. Mám líný střeva.

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:36:11
 17. avatar
  [47] RenataP [*]

  to mi připomínáte, že já jednou ve snu brutálně zavraždila svý dítko...Bylo mi z toho po probuzení dost zle

  A taky se mi často zdá o babičce, ale zajímavé je, že vždycky je ve snech v tom věku, ze kterého ji znám nejraději (z časů svého dětství), že by mě mozek chránil před sny se zchátralou stařenkou?

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:30:29
 18. [46] Bébina [*]

  Žábina: A me se zdava, ze mam nekde schovanou cast mrtvoly, obvykle hlavu a snazim se ji zbavit, aby se neprislo na to, ze jsem vrah. Uz jsem ji mela doma pod vanou, ve skrini, v praci ve skrini...

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:20:36
 19. [45] Bébina [*]

  Me se casto zdava, ze me nekdo honi nebo se neco deje a ja se zaboha nemuzu dovola policie, maji porad obsazeno. Nebo taky ridim auto a i kdyz slapu na brzdu, zatahnu rucku, auto si jede pomaloucku dal az naboura. A obcas ve snech zurive mlatim nekoho z rodiny. Nektere sny se mi po case zdaji znova a jsou uplne stejne.

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:16:59
 20. avatar
  [44] Žábina [*]

  mně se nedávno zdálo, jak jsem někoho zabila..a to dost brutálním způsobem
  byla jsem z toho snu hodně špatná a fakt by mi zajímalo, co to mělo znamenat

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:16:27
 21. avatar
  [43] gerda [*]

  Mylady: možná se ti to plní do puntíku

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:13:10
 22. avatar
  [42] gerda [*]

  Petique: že tys četla Moodyho?

  superkarma: 0 28.03.2008, 13:12:09
 23. avatar
  [41] Ťapina [*]

  Mně se o takovýchhle obyčejných věcech nezdává. Kromě případů, kdy se mi zdá o nemocných psech a to si vyložit umím. Nemocného psa viděti, přepracován býti

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:58:45
 24. avatar
  [40] Petique [*]

  Nedávno se mi zdálo, že jsem přecházela ulici u nás ve městě, a srazilo mě auto. Vylezla jsem z těla, a dívala se, jak přijíždí sanitka, a přiletěl vrtulník, a naložili mi tělo, tak sem teda taky nastoupila, a dívala sem se ven, a byla jsem nadšená, že letím. Pak mě operovali, a to mě nebavilo, tak sem se procházela po nemocnici, a chodila jsem po pokojích, v jednom jsem našla i svý tělo, a vůůůůbec se mi do něj nechtělo vracet. Bylo to celkem dobrý

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:58:23
 25. avatar
  [39] arjev [*]

  Meander: můj muž spí poměrně nahlas. Proto mám ty hrozné sny. Poslední dva dny si dávám do uší špunty, neslyším nic, ticho jako v kostele. Ráno mě budí, protože neslyším 3budíky. Má to ale jeden háček. Vždycky, jak mě budí, hodně se leknu. Dnes jsem měla namála, málem jsem se z úleku počůrala a to do postele. Holt dlouhověkost není dobrá

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:32:14
 26. avatar
  [38] RenataP [*]

  saly: ale já k těm postavám necítím zášť, oni to v podstatě jsou docela příjemný, jen příliš živý sny. Spíš mi to přijde jako poselství "vykašlat se na minulost, žít přítomností, protože už mám NOVOU rodinu -tu svoji".... Ale je možný, že v těch snech jsem typická oběť milující svého tyrana ostatně malým dětem ve vztahu k jejich despotickým matkám nic jiného nezbývá

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:31:28
 27. avatar
  [37] Pentlička [*]

  michaela.kudlackova : nee, vždycky někdo jiný, vrah i oběť. Ale nikdo známý.

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:28:05
 28. avatar
  [36] Meander [*]

  arjev: Mně se včera zdálo, že se bráním útokům obřích pavouků, a to dle písemných instrukcí, které mi nechával porůznu ležet můj zesnulý otec

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:27:25
 29. avatar
  [35] arjev [*]

  Meander: nedávno se mi zdálo pořád dokola o tchýni, šéfovi a práci. Na konci týdne jsem chodila jako po draku.

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:12:14
 30. avatar
  [34] Mylady [*]

  ToraToraTora:

  superkarma: 0 28.03.2008, 12:04:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme