.

Jak vybrat mobilní telefon pod stromeček tak, aby přinesl radost, nikoli trápení

Dárky

Jak vybrat mobilní telefon pod stromeček tak, aby přinesl radost, nikoli trápení

Chystáte pro svého partnera, rodiče anebo děti vánoční překvapení v podobě chytrého telefonu či tabletu? Chcete, aby mu zařízení nabídlo nejrychlejší přenosy dat po LTE? Dejte pozor, aby zvolený přístroj podporoval frekvence, které se nachází ve vaší lokalitě.

Plánujete-li nákup zařízení u operátora, pravděpodobně dostanete na výběr modely, které podporují standardní frekvence nabízené operátorem. U Vodafonu můžete potřebné informace zjistit na webu i na prodejně, kde vám s výběrem poradí a pomohou ověřit podporované frekvence ve vaší lokalitě.

Vodafone

Pokud plánujete nákup mobilního telefonu pro svou ratolest, je vhodné popřemýšlet i o případném tarifu. V rukách školáka může být totiž telefon neřízenou střelou. Vodafone připravil speciální dětskou SIM kartu, která je zdarma k dostání na stránce www.vodafone.cz/karta-pro-skolaka. Svému potomkovi tak předplatíte kredit a budete mít pod dozorem jeho výdaje.

Uvažujete-li o datovém tarifu a zatím nevíte, který zvolit, můžete u Vodafonu využít vánoční nabídku. V rámci ní můžete bezplatně až do 15. ledna vyzkoušet surfování na internetu bez jakéhokoliv omezení.  Skutečná spotřeba dat vám pak může napovědět, který tarif je ten pravý.

   
12.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme