Hezký den pro čtenářky

moje štěstí je moje rodina, zdravé děti, práce,která mně baví a dává smysl a radost ze života.. K praktickému životu a ke štěstí potřebuje člověk velmi málo věcí.Můj kolega to zúžil pohled na štěstí na 3 věci-1.rychlovarnou konvici, 2.práci,která ho baví a 3.člověka s kterým mu je dobře. To je jeho filozofie.

V každém věku člověk vidí štěstí v něčem jiném. V mládí se na štěstí díváme trochu jinak než v dospělosti. Pro mně je štěstí to, že jsem zdravá, že ráno vstanu, a nic mně nebolí,že jdu do práce, která mně baví,kde vím, že na mně čekají další lidé , kteří pomoc opravdu potřebují. To pokládám za největší životní štěstí. Vždy záleží na úhlů pohledů, co člověk pokládá za svojí prioritu. Tak to je můj pohled na štěstí.

Tana M

Text nebyl redakcí upraven.

A jak vidíte štěstí vy?

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama