Novoroční předsevzetí pokládám za nesmysl a spíš za folklór, než za něco, co by mělo naději na úspěch. Vycházím z logiky. Jestliže někdo slibuje něco v době, kdy jeho krví vesele proudí vedle hemoglobinu, bílých krvinek a jiných potřebných záležitostí rovněž i nemalé množství lihoviny, pak je dost pravděpodobné, že pokud vůbec ví, co říká, bude nejspíš překvapen, jak to vlastně formuloval.

A to hned po té, co si s jeho stavem poradí ledviny a jiné čističe krve a rozumu. Tedy za předpokladu, že si vůbec vzpomíná, že cosi sliboval na svou čest, americkou vlajku, Bibli, či jiné zástavy. Blbost, novoroční předsevzetí fungují jen do rána, takže nefungují. Zdarec!

Téma dne: Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí budou tématem na dnešní den. Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, jaká jsou ta do roku 2011? Co byste chtěla v příštím roce stihnout, dokázat, zažít?

Pište nám své úvahy na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Do nového roku tak můžete získat čistící masku s hřejivým účinkem a sprchový gel, obojí od Avonu.

Reklama