Španělské perly, jak se často olivám ze Španělska říká, jsou nenahraditelnou ingrediencí středomořské kuchyně. Říká se, že k jejich chuti se člověk musí „projíst“, ale jakmile mu jednou zachutnají, už je nikdy neopustí. Jejich hořko slaná příchuť se po několika soustech promění v lahodnou a nezaměnitelnou pochoutku a s každou další olivou si pak snadno připomenete letní dovolenou strávenou se svými nejbližšími. Vybavíte si společné chvilky u sklenky vína, roztančené večery plné dobré nálady a slunce, na které jste se každý den těšili. Nevzdávejte se svých letních zážitků a připomínejte si je se španělskými olivami po celý rok.

olivy

Na našich stránkách probíhala soutěž, kdy jste mohli vyhrát dárkovou tašku plnou chutných nakládaných oliv ze Španělska. Jak vám chutnaly?

Olivy mám moc ráda, čím jsem starší, tím jim víc přicházím na chuť.
Výhra mne moc potěšila, snědli jsme je jen tak, samotné. Dala jsem je na stůl a kdo měl chuť, tak si dal. Ještě jsem vyzkoušela recept s nivovu omáčkou, kde jsou také olivy. Byly výborné. Vendula K.

Dobry den, výhra nás potěšila. Hodila se nám pro období grilování. Když venku grilujeme, vždy dávám na stůl sýr, zeleninu a olivy. Takže jsme je hned využili a snědli! Děkujeme. Fanny

Milá redakce, olivy od vás mne udělaly velkou radost! Zelené máme raději než černé, tak se po nich u nás doma jen zaprášilo! Děkuji a přeji hodně zdaru! Dana J.

olivy

Více najdete na

- www.olivyzespanelska.cz,
- www.facebook.com/Olivyzespanelska

Reklama