Značka Bohemia uvedla na trh jedinečné delikátní krekry Bohemia Natura a deset čtenářek Žena-in je díky soutěži mohlo nejen vyhrát, ale také otestovat.

Bohemia Natura

Bohemia Natura – 100% přírody v každém kousku

Značka Bohemia uvedla na trh jedinečné delikátní krekry Bohemia Natura a čtenářky Žena-in je díky soutěži mohly nejen vyhrát, ale také otestovat.

Jaké jsou krekry Bohemia Natura? Každý kousek je vyroben ze stoprocentně přírodních surovin, obsahuje celozrnnou mouku, která je bohatá na vlákninu. Skvěle se hodí pro lehkou svačinku na doplnění energie i jako ideální pochoutka třeba k vínu, sýrům nebo olivám. Podle nálady a chuti si můžete vybrat ze tří druhů - kmínové, solené nebo vícezrnné. Varianta vícezrnné navíc obsahuje čtyři druhy semínek.

Všechny tři varianty krekrů čtenářky získaly. Jak jim chutnaly? Přečtěte si jejich hodnocení!

Jak nám chutnaly krekry Bohemi Natura? Moc! Byly výborné! Celá rodina testovala a všem chutnaly. Kdybych si mohla vybrat, tak bych jako nejlepší vybrala kmínové. V neděli jsem byla nakoupit, a co si myslíte, že jsem nezapomněla koupit? Další balíčky s krekrami. Je to opravdu lepší varianta „zobání“ k televizi.
Děkuji Gábina N.

Dobrý den, děkuji za výhru Bohemia, kterou jsem v pořádku obdržela.

Krekry jsou krásně křupavé, lehké a velice chutné. Po jejich konzumaci jsem neměla pocit těžkosti a hlavně žádné výčitky svědomí. :-) Jsou vynikající k vínu, se sýrem nebo jen tak, když Vás honí „mlsná“. Tyto krekry chutnaly nejen mně a manželovi, ale hlavně našim dětem. A já jako maminka, která dbá o jejich správnou a zdravou výživu, jsem jim je neodpírala. Snad jen, že by mohly být ve větším balení. :-) Ještě jednou děkuji a přeji hezký den
S přátelským pozdravem Petra Mudrochová

Na krekry jsem byla docela zvědavá. Původně jsem si myslela, že to bude něco jako suchary, ale to jsem se spletla. Blíž než k suchárkům měly možná spíš k brambůrkům :-).  Že jsou z celozrnné mouky jsem kvitovala, ale kdybych si to nepřečetla ve složení, vůbec bych to nepoznala. Mám výrobky z celozrnné mouky ráda. Každopádně se po nich doma jen zaprášilo.
čtenářka v.poho

Dobrý den! Děkuji za výhru - krekry Bohemia.

Byly dobré, syté a pěkně křupavé. Jejich tvar budí zdání domácí výroby. Nejvíc mi chutnaly vícezrnné, dětem pro změnu kmínové. I tak ale rychle zmizely všechny. Jako svačinu nebo náhradu denního jídla (jak nabízí reklama) bych si je nebrala, ale k posezení s vínem se hodí dobře.
Milena

Dobrý den, hned jak přišel domů balíček s výhrou, pustili jsme se do testování. Ne že by toho bylo moc, balíček vždycky zmizel jako pára nad hrncem, balení je opravdu delikátně malé. Aby bylo testování spravedlivé, z každého balení jsem nasypala do jedné mističky a postupně jsme všichni z rodiny ochutnali, které nám budou nejvíc sedět. Jako nejlepší se nám jevily vícezrnné krekry Natura, stačilo jednu ochutnat a musela jsem dosypat celý balíček. Kmín nemáme sice moc rádi, ale ten pocit, když se kousne do krekry kmínové a kmín krásně křupne mezi zuby, je neopakovatelný. Takže nám chutnaly také moc. Nejméně nám chutnaly poslední – solené. Nebyly špatné, ale až půjdu kupovat – a já půjdu – dám přednost vícezrnným a kmínovým. Zkusila jsem vícezrnné i potřít tvarohovou a sýrovou pomazánkou, ale zbylo mi jen pár krekrů, protože ostatní členové rodiny je mezitím stačili zlikvidovat. Bylo to příjemné vylepšení, ale vcelku zbytečné. Ale pro hřešení občas, k vínečku nebo olivám – mohu jen doporučit, chuťově hlavně vícezrnné a kmínové nemají chybu. Hlavně nekupovat domů do zásoby, protože nevydrží. :)
Zdraví Magic 11

Hezký den, děkuji za možnost vyzkoušení Bohemia Natura krekrů. Mám doma malé děti, tak se zajímám o zdravou výživu. Z krekrů jsem nadšená já i mé děti. Nechtějí stále konzumovat kukuřičné tyčinky, a tak krekry jsou skvělým doplňkem mlsání. Nevím, která příchuť je nejlepší, protože jsem ochutnala od každé jednu, ale když jsem byla o víkendu na nákupu, rázem jsem měla v košíku troje krekry kmínové J. Jsem ráda, že Bohemia udělala něco zdravého a hlavně chutného, určitě budeme tyto výrobky kupovat i nadále. Děkuji za možnost testování kreker Bohemia.
Jana

Milá redakce, ještě jednou děkuji za výhru a tady je můj názor na krekry Bohemia Natura. Mám ráda různé chipsy, slané tyčinky, krekry atd. Tyto krekry mi chutnaly, ale bohužel jsem nějaký velký rozdíl v jednotlivých chutích nepoznala. Když jsem do misky sesypala všechny tři druhy, myslela jsem, že ochutnávám stále jeden druh. Akorát slané krekry byly trochu slanější, jinak žádný velký rozdíl nebyl. I další členové mojí rodiny, kteří krekry okusili, měli stejný názor. Doufám, že jsem Vám aspoň trošku pomohla. Přeji Vám krásné dny
Božena Pružincová

Milá redakce, balíček s krekrami Bohemia mi udělal velkou radost. Musím říci, že jsme je ochutnali hned, jak dorazily. Myslela jsem, že to budou nějaké chlebíky, ale varianta „lupínků – sušenek“ mne mile překvapila. Chutnaly nám všechny varianty, bez rozdílů. Dost často si kupujeme různé oříšky, tyčinky, mandle, a někdy mám výčitky svědomí, že jsou to samé nezdravé a kalorické věci. Tak je pro mne dobrá varianta krekrů Natura, které jsou s celozrnnými složkami. Moc díky a přeji hezký den!
Milena K.

Čtěte článek zde:

Reklama