Kašmír pro pleť i tělo
Suchá, drsná, citlivá nebo dokonce popraskaná pokožka trápí v zimním období řadu z nás. Zatímco v létě si vypomáháme hydratačními produkty, v zimě k nim přidáváme hutnější krémy, které svou vydatnou péčí pleť pěstí a zklidňují. Kašmírový pleťový krém ALCINA snižuje pocity pnutí a zmírňuje suché vrásky a díky cennému kašmírovému extraktu dodá pleti vše, co si v náročném zimním období žádá. Kašmírový balzám na ruce a Kašmírový tělový balzám se pak postarají o sametově hebkou a vláčnou pokožku. Nelepí se, rychle se vstřebávají, a hlavně nás vydatně hýčkají.


Luxus nově i pro vlasy
Kašmírové hýčkání si nyní díky novince ALCINA mohou užívat i vaše vlasy. Vlivem nízkých teplot jsou v zimě vysušené, křehké a matné a v důsledku nošení čepic a jiných pokrývek hlavy elektrizují. Kašmírový šampon a balzám představuje ideální duo, které zajistí, že vlasy dostanou vše potřebné a budou chráněné před vysoušením. Šampon je šetrně čistí a dodává pružnost a lesk, balzám s luxusní kašmírovou vůní pak reguluje elektrostatický náboj.


Vzácný a blahodárný kašmírový extrakt
Proč je zrovna kašmírový extrakt, získávaný z vlny koz žijících v Kašmíru, tak výjimečnou a užitečnou ingrediencí? Obsahuje totiž keratin, který je složením podobný tomu v lidskému vlasu i pokožce. Keratin hraje důležitou roli při pevnosti a odolnosti vlasů i pokožky a těm se tak prostřednictvím produktů s touto složkou dostává jedinečné péče.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama