Taky pamatujete tu starou, v režném plátně vázanou kuchařku, podle které vařily už naše babičky? Co v ní bylo moudrosti, dobrých rad o vedení kuchyňských účtů nevyjímaje! Jenže i když vedete účty sebepečlivěji a skáčete přes plot pro pírka, i té nejšetrnější hospodyňce se někdy přihodí, že si potřebuje něco půjčit. Někdy jenom olej od sousedů naproti, někdy i nějakou tu korunu.

zena

Ovšem zatímco babičky žily v klidné době kampeliček, po nás se chce, abychom se vyznaly ve všech těch lákavých „výhodných“ nabídkách bank a soukromých společností. A kolikrát je to horší než vybírat maso u řezníka – skoro všichni si ty nejlepší kousky nechávají pod pultem.

Naštěstí nedávno začala nabízet půjčky i nová česká banka jménem Air Bank, která se pod heslem „I banku můžete mít rádi“ už rok snaží přinést do české bankovní kuchyně nové, jednoduché recepty, po kterých se jen olíznete. A jejich půjčka k těmhle lahůdkám rozhodně patří.

zenaAčkoliv Air Bank dokáže finančně nasytit i obstojné jedlíky, nemusíte se u ní bát nezdravých, tučných poplatků. Půjčka totiž poplatky vůbec neobsahuje, a navíc je okořeněná delikátní roční úrokovou sazbou 8,9 %, na kterou má nárok každý, kdo splácí pravidelně a včas. Takže tentokrát si nemusíte tykat s bankéřem, aby vám pod pultem nechal ten nejlepší kus nuceného úrokového výseku. 

A protože časy ohmataných fasciklů v režných deskách jsou už dávno pryč, nejen, že se na stránkách banky na pár kliknutí dozvíte, kolik si můžete půjčit, ale za pár minut vyřídíte on-line i všechno potřebné „papírování“.

Šlehačkou na tom všem je, že i po podepsání smlouvy máte třicet dní na rozmyšlenou, během kterých můžete půjčku bez jakýchkoliv sankcí zrušit. Takže nechte pírka pírky, a radši než přes plot si skočte pro půjčku do Air Bank. Babička by určitě nebyla proti.

Reklama