S fyzickou nevěrou svého manžela je smířena jedna za čtenářek, která si přála zůstat v anonymitě. Má mnohem menší sexuální potřebu, než její manžel, a tak nevěru prostě neřeší.

Předem bych prosila o anonymitu. Díky!“ napsala mi na úvod svého příspěvku jedna z vás, milé čtenářky. Její přání plním...


Když jsme se s manželem brali, byli oboje rodiče proti tomu. Naši se časem jaksi uklidnili, i když bokem jsem se pořád dovídala, jak si neumím vybrat a jaká jsem chudinka, ale od sousedů mě to až tak nebralo a do očí mi nikdo nic neřekl. S tchýní to bylo jiné. Ta si servítky nebrala nikdy a dodnes poznám, když se u ní manžel staví na kus řeči. Na 100% se s ním pak nedá delší dobu mluvit, protože je všechno špatně, všechno doma máme hrozné a podobně.

Samozřejmě v takových podmínkách jsme několikrát uvažovali o rozvodu, jednou už to došlo tak daleko, že jsem měla vypsanou žádost, ale pak jsme se zase dali dohromady - dneska jsme spolu 25 let. Přiznám se, že ke stažení žádosti mě paradoxně vedlo poznání, že se rozvádět v žádném případě nemusím a že na chlapovi nejsem v ničem závislá - tedy že si nemusím nic dokazovat. Neměla jsem potřebu „prásknout dveřmi“ a ukázat mu, že bez něj vydržím. Oba jsme věděli, že po případném rozvodu na tom budu já mnohem líp než on. A on se nikdy doopravdy rozvést nechtěl, jen prostě podléhal hloupým řečem svého okolí a za pár dnů ho to pokaždé přešlo.

A asi rok po téhle události mě manžel podvedl. Oba jsme věděli, že nehodláme být celý život jen monogamní, oba jsme byli jaksi smíření s tím, že jednou některý z nás ulítne, a tak za sebe musím říct, že mně nevadilo, že se to stalo. Vadilo mně, že se to stalo jaksi veřejně, na večírku, kde manžel trapně využil toho, že lítám kolem hostů a prostě si „odskočil“ do ubytovacích prostor - a navíc se ženskou, která nesháněla sex, ale finanční zajištění poté, co se vykašlala na manžela. Rozvést se nechtěla, protože byt, ve kterém žila, byl manželův (toho vyštvala k rodičům), a tak nutně potřebovala nějakého troubu, který se o ni bude starat...

Takže z mého pohledu bylo nejhorší to, že ze mě udělal trubku. Veřejně. Nic jiného. Institut veřejných sexuálních služeb nebo „dohodnutých návštěv“ - což je na vesnicích obvyklejší forma „výpomoci“ - mě nechává chladnou. Přece jen jsou dny, kdy nemůžu a týdny, kdy nemám chuť a mám doma chlapa, kterému je sex 2x denně málo...
Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

  • Jak byste reagovala, kdybyste zjistila, že je vám manžel nevěrný?
  • Je pro vás fyzická věrnost v manželství důležitá?
  • Dovedete si představit, abyste mu odpustila, nebo by to byl konec?

Své příspěvky na toto závažné téma mi posílejte nejpozději 19. 9. 2012 do 15.00 hodin na naši e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím i možnost získání dárku - abyste si nedělaly z nevěry vrásky, mám tu pro jednu z přispěvatelek kosmetiku GARNIER Ultra Lift denní sérum a krém a také noční sérum a krém.

Bude-li to vaším přáním, vzhledem k závažnosti, budu zachovávat anonymitu přispěvatelek, pokud o ni v mailu s příspěvkem požádají.

denni nocni

Reklama