PClinokud se chystáte v rámci vánočního úklidu mýt okna, máme pro vás návod, aby vaše práce byla efektivní a šla vám dobře od ruky. Pokud dodržíte náš doporučený postup, uvidíte, jak rychle okna umyjete a budou svítit čistotou

Jak umýt okna, aby byla krásně čistá a skla beze šmouh?

  • Do nádoby s vodou přidáte Clin na okna a rámy (stačí 20 ml přípravku, což je asi 3 stříknutí).
  • Okno i rámy lehce omyjete, okna setřete stěrkou nebo speciálním hadříkem pro mytí oken, rámy otřete do sucha.
  • Žádné drhnutí, žádné leštění! Okna svítí čistotou beze šmouh!
  • Na okna také můžete použít speciální hadřík pro mytí oken:

Většinou je vyroben z unikátního materiálu, se strukturou mikroskopických otvorů, který je ideální pro snadné mytí oken, zrcadel a skleněných desek stolů bez šmouh.

Na rozdíl od jiných prostředků na okna Vám Clin zaručí a díky speciálnímu složení garantuje:

  • vynikající čisticí účinek, který zanechá plochu zaručeně vždy beze šmouh
  • zářivý lesk po delší dobu než ostatní prostředky díky receptuře Nano Protect
  • ochranu povrchu oken před opětovným zašpiněním a vznikem skvrn od kapek po dešti díky patentované technologii Nano-Protect založené na neviditelných částečkách

Jaké přípravky od značky Clin můžete pro mytí oken vyzkoušet?

ClinNaším tipem je Clin Fruit Vinegar s jedinečnou vůní ovocného octa v ergonomické láhvi s hydraulickou pistolí disponuje čisticí silou, díky níž dosáhnete lesku bez jediné šmouhy bez únavných hodin práce. Stačí jen zvolit aplikaci spreje či pěny a nastříkat přípravek na jakýkoli skleněný povrch a poté jednoduše setřít hadříkem do dokonalého lesku. Snazší už to být nemůže. Během okamžiku odstraníte špínu a šmouhy a získáte jen zářivé skleněné plochy a to beze šmouh. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Nový Clin Anti Fog je účinným pomocníkem v boji se zamlženými okny, skly nebo zrcadly. Je tak ideálním pomocníkem nejen v koupelnách, ale i ve vašem automobilu. Doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Dále můžete vyzkoušet - Ostatní produkty inovované řady Clin Brilliant:

  • Clin na okna – k dostání v několika svěžích variantách: klasické, citronové a jablečné. Zaručí vám dokonalý lesk bez šmouh u všech skleněných povrchů – oken, zrcadel, skleněných stolků a prosklených skříněk. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
  • Clin na okna a rámy – prostředek určený pro mytí skleněných ploch, stejně jako okenních rámů a parapetů. Malé množství prostředku naředíme v kyblíku s vodou a jediným lehkým setřením vrátíme oknům oslnivý lesk bez šmouh. Díky speciální technologii aktivně zabraňuje vzniku stop po dešti. V nabídce je v klasické modré variantě a s vůní jablka. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.
  • Clin MultiShine – je k dostání v nápadně modré neprůhledné ergonomické láhvi s rozprašovačem o obsahu 500 ml. Přináší dokonalý lesk pro více než dvacet různých povrchů ve vaší domácnosti. Orientační maloobchodní cena je 49,90 Kč.

Více na www.clin.cz

Čtěte naše články:

Jak dopadlo jarní testování přípravků Clin?

Reklama